Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SDS spet fura svoje teme

SDS spet fura svoje teme

Spet panika pred volitvami. Feministične reklame, splavi, možače, ženske, ki imajo rade mačke, aha socializma ni več na tapeti. Zdaj dajejo kontra z Žanom Mahničem.

Mi smo za kolektivizem, favele, Venezuelo in nekaj stotisoč uvoženih doktorjev, inženirjev in astronavtov.

Tukaj imajo svoje ljudi že zeloooo dolgo. Med volitvami se malo potuhnejo, pred volitvami pa udarijo na polno. Pa ajoj, kakšne so imeli pred vsakim referendumom. Pa linki do noreTV, Demokracije in podobnih jajc. Vse maslo njihovega “podmladka”. Z belim prahom v nosu. Pa laži glede beguncev. Najlažje je apelirati na strah ljudi.

Nobene take propagande ni videti. Po moje pa marsikdo reagira na provokacije SDS. S tem si pa delajo še večjo reklamo.

Nobene take propagande ni videti. Po moje pa marsikdo reagira na provokacije SDS. S tem si pa delajo še večjo reklamo.
[/quote]

Ja, pa naj si delajo, če hočejo. Dodatno na monu jim jo pa delaš še ti. Če je tebi za crknit, pač crkni. Če lahko Lukec modruje o gospodarski klimi, pa naj še kdorkoli drug.

Beguncev? Najbrž misliš na 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} invazivnih migrantov med resničnimi begunci.

Ja, izgleda, da imajo tukaj svoje ljudi. Ko bomo enkrat v diktaturi, pa spet ne bo nihče nič kriv.

Ha, ha, pa kje ti živiš? V diktaturi smo že, sploh še nismo bili drugje, ker bi bili Švica.

Ne gre ti čisto nič. Diktatura se spočne s spreminjanjem ustave. Kdo je poskušal spreminjati ustavo zaradi nekih “problemov” s šolami???? Kdo ni upošteval predhodnega priporočila ustavnega sodišča? in ker mu priporočilo ustavnega sodišča ni bilo všeč, je hotel spremeniti ustavo. Kateri so to bili???? Nasledniki “osvoboditeljev”, za katere je Dolanc preroško rekel, da nikoli drug ne bo vladal kot samo “mi”.

“SDS spet fura svoje teme “

In kaj drugega lahko od SDS pričakujemo?

Novo 24TV vsaj ni treba prisilno plačevati tako kot RTV Murgle, ki je sramota za javni servis. V Avstriji ima neka lokalna TV boljši program od RTV Murgle, ki je javna hiša 2000 Presstitutov in Presstitutk. V javnosti so tudo znani kot ZNOVA-rji, ker ponavljajo že 60x ponovljene vsebine. 12,75 €

New Report

Close