Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ilegalni migrant planira pot v Slovenijo

Ilegalni migrant planira pot v Slovenijo

Kap me je sunla!!!!!!
Ilegalni migranti v spodnjem prispevku nameravajo v Slovenijo!, ker jim damo nastanitev, oblačila in celo denar! To je rekel, poslušajte!!!!!! In med seboj se obveščajo, vedo, kaj jih čaka v kakšni državi.
Očitno je pri nas kar fajn, če jih pa vedno več hodi sem.
Na stotine jih prihaja, očitno so si vbili v glavo, da jim bomo nudili vse!
Kar poslušajte tipa!!!!!
http://balkans.aljazeera.net/video/bh-institucije-bez-kapaciteta-za-povecan-broj-izbjeglica

Če že govorimo o ilegalnih migrantih … kako pa kaj Dijana Đuđić, SDSovci, a? Koliokrat je bila pa ona ilegalno v Sloveniji? AJA!!! Ji ni bilo treba! Je kar denar ilegalno poslala! Super! Najboljši migrantski turizem, kar so si ga SDSovci spomnili! Naj ilegalni migranti ne prihajajo k nam! Samo ilegalno naj nam denar pošljejo!

Dobro je, da imajo migranti pred seboj točno določen cilj kako izboljšati svojo življensko situacoijo. Migranti brez konkretnega cilja, ki tavajo naokoli po Evropi so veliko slabši. Mi tako dobivamo trdne, odločne in brezkompromisne možakarje, ki jih Angelca ne premami.

nova
Uredništvo priporoča


Ne klati neumnosti! Denar je bil nakazan z računa v Sloveniji!

Zdaj pa jaz tebe vprašam: KAKO JIM BOŠ PREPREČIL PRIHOD V SLOVENIJO? A ti res misliš, da bo takele dedce neka ograjica na meji zadržala?? Neka tanka ograjica, ki jo s kleščami lahko strgaš?

No, TI povej, kako bi jim preprečil prihod?

Zdaj pa jaz tebe vprašam: KAKO JIM BOŠ PREPREČIL PRIHOD V SLOVENIJO? A ti res misliš, da bo takele dedce neka ograjica na meji zadržala?? Neka tanka ograjica, ki jo s kleščami lahko strgaš?

No, TI povej, kako bi jim preprečil prihod?
[/quote]
Tudi konje streljajo mar ne?

Zdaj pa jaz tebe vprašam: KAKO JIM BOŠ PREPREČIL PRIHOD V SLOVENIJO? A ti res misliš, da bo takele dedce neka ograjica na meji zadržala?? Neka tanka ograjica, ki jo s kleščami lahko strgaš?

No, TI povej, kako bi jim preprečil prihod?
[/quote]

Enako kot s šipci. Ukinitev sociale za tujce!
Brez mrež.

Ponoči pri Paunovičih prijeli pet Alžircev

http://moja-dolenjska.si/ponoci-pri-paunovicih-prijeli-pet-alzircev/

Dobra novica za Slovenske levičarke, da bodo spet po dolgem času malu potešene.

Tale gnila država bo enkrat morala narediti red. O tem je pisalo tudi v sobotnem Jutranjem listu, kjer imam iz Velike Kladuše prenočuje tele migrante, preden gredo na pot naprej. In večina jih je iz Maroka in Alžirije. Torej iz držav, kjer razen lenobe in revščine ter prevelikega odstotka otrok ni nič narobe. Ampak oni bi v Evropo, skozi Slovenijo. Članek v JL namreč pravi, da gredo hitro čez Hrvaško, ker ne delajo lepo z njimi, pri nas dobijo denar, obleko in seveda ker se lahko svobodno gibljejo tudi možnost prebega preko Italije v ZE. Torej, kaj je rešitev. Vrnitev vsakega nazaj na Hrvaško od koder je prebegnil, vrnitev z avionom nazaj v Maroko in Alžir, …… Ker jih bo nekaj 1000 še prišlo. Kotnikova je polna- Sircev ni niti za vzorec. Kdo ve ali so Šamija že izgnali. Do konca februarja je bil rok.

Slovenijo vodijo levičarji ne pričakuj, da bodo izgnali alžirce in maročane to so njihovi bodo volilci.


Tudi konje streljajo mar ne?
[/quote]

zelo preprosto, saj si slišala, kaj je možakar povedal. Od predhodnikov so izvedeli, da pri nas lepo dobijo namestitev, oblačila in celo denar. Če vlamljajo, izgovorijo čudežno besedo azil in jih lepo odpeljejo v dom. In vsi se lahko lepo prosto gibljejo.
Ko bodo izvedeli, da Slovenija ne nudi več vsega zgoraj omenjenega, ampak jih garbajo in vračajo nazaj kot Madžari ali Hrvati, pa ne bo težav.
Če pa se vam zdi, da smo tako bogati, da lahko redimo še več parazitov, če vam je všeč misel, da naj bi se postavilo trinajst džamij, če ste ljubitelji kriminala, potem pa itak nimam kaj.

zelo preprosto, saj si slišala, kaj je možakar povedal. Od predhodnikov so izvedeli, da pri nas lepo dobijo namestitev, oblačila in celo denar. Če vlamljajo, izgovorijo čudežno besedo azil in jih lepo odpeljejo v dom. In vsi se lahko lepo prosto gibljejo.
Ko bodo izvedeli, da Slovenija ne nudi več vsega zgoraj omenjenega, ampak jih garbajo in vračajo nazaj kot Madžari ali Hrvati, pa ne bo težav.
Če pa se vam zdi, da smo tako bogati, da lahko redimo še več parazitov, če vam je všeč misel, da naj bi se postavilo trinajst džamij, če ste ljubitelji kriminala, potem pa itak nimam kaj.
[/quote]

Mene pa zanima koliko so jih res v teh letih naši dejansko vrnili in tisti, ki so dobili azil iz katerih držav prihajajo.

To je srbska vas, hrabri prebivalci, ki so stoletja dolgo branili Kolpo med invazijami Osmanov in hrvatov, verjetno še vedno ščitijo mejo.

Trend ilegalnih migracij se krepi. Policija je letos do konca maja 2018 obravnavala 2373 ilegalnih prehodov državne meje, kar je skoraj štirikrat več kot v istem obdobju lani. Zelo se je povečalo tudi število prošenj za mednarodno zaščito, do konca maja je bilo vloženih že 1163, kar v primerjavi z istim obdobjem leta 2015 predstavlja 1385-odstotno povečanje, z lanskim letom pa 261-odstotno povečanje.

New Report

Close