Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Luka Mesec bi umaknil ograjo

Luka Mesec bi umaknil ograjo

Luka Mesec je psotavil vprašanje minsitrici za notranje zadeve zakaj ograja še vedno stoji na meji z Hrvaško?

Ministrica za notranje zadeve mu je odgovorila, da zato, ker se je povečl pritok ileglanih migrantov iz Hrvaške v slovenijo in, da ograja pomaga policistom pri delu in lažji nadzor meje. Migranti prečkajo mejo tam kjer je ograja samo v 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tam kjer ni ograje.

Luka Mesec ni bil zadovoljen z odgovorm in rekel, da je potrebno ograjo umakniti, ker kvari podobo Slovenije in še enkrat vprašal ministrico zakaj je sploh tista ograja potrebna na meji.

Ministrica mu je rekla, da se je odprla nova pot iz Bosne v Slovenijo kjer se veliko število migrantov zadržuje v Veliki kladuši in če bi umaknili ograjo bi migranti mislili, da so se meje odprle in bi bil še večji pritisk.

Seveda Mesec še vedno ne ve čemu služi ograja.

Tudi SD sanja o odstranitvi ograje.

Kaj vi mislite bi bilo potrebno ograjo pustiti ali odstraniti ???

Levica, SD in Lista Marjana Šarca SO ZA ODSTRANITEV OGRAJE OB MEJI.

Meni to dovolj pove. Ker pa vseeno nočem voliti desnice, ne vem, kaj mi preostane. Mogoče SMC? Desus? Mislim, da sta ti dve stranki bolj pragmatični in manj lunatični. Dokler je vsak dan polno poskusov nezakonitega prečkanja južne meje, mora ograja ostati!

Saj pazimo, koga volimo. Zadnje čase se odločam brez napak.

Ponavljam to, kar sem včeraj spet slišala na TV: praksa kaže, da ljudje z veseljem volimo nove obraze, ampak že naslednji dan po izvolitvi so ti isti novi obrazi že na tnalu in pod močnim drobnogledom.
Katerakoli stranka bo zmagala, se bo ponavljala zgodba o tnalu.

Pa kaj se gre.Naj pride v BK pa bo videl kaj se dogaja.Prebežnikov vsak dan, vdirajo v zidanice ipd.Mediji ne pišejo resnice o vsem kar se dogaja, žal.Ljudi je strah:


Podobo Slovenije kvari mafija in to bi bilo potrebno odstraniti.

Imam dokaj veliko posestvo. In pred leti sem imel idejo, da bi postavil okoli ograjo. Za nekih 2000m je cena sicer visoka, a bi imel svoj kos lepo ograjen. In tujci ne bi prečkali našega travnika. A sem potem pomislil, da tudi jaz ne bom mogel več kjerkoli stopiti v sosedov gozd pogledat za jurčki. Ali “kar počez” na zimski sprehod preko terena. In ob temu, da so tujci, ki prečkajo naš travnik, prej izjema kot pravilo, sem pač brez ograje.
Podobno je z ograjo okoli države. Ima pluse in minuse (plus predvsem za onega, ki jo je prodal 🙂 ).
Minusi – omejuje gibanje predvsem domačinom in divjadi.
Da varuje Slovenijo pred tujci? 🙂 – kdor ima namen, jo zlahka “nevtralizira” z v Bauhausu kupljenimi kleščami :-(. Toraj morda le lažen občutek varnosti ? In pa seveda, da smo “nekaj” naredili (ko so bile pač zahteve, da se “nekaj” naredi).
Pa menda ne verjamete, da se je begunski val polegel iz 10.000 na dan na nekaj 10 na mesec zaradi ograje ??

Sem popolnoma ZA odstranitev ograje, ker je sramota za Slovenijo. Itak se ve, da je bila postavljena samo zaradi zaslužka nekaterih. Migranti pa lahko kjerkoli pridejo čez. Turizem v Beli krajini in ostalih obmejnih krajih se je znižal, pa še za živali je slabo. Skratka, čimprejšnja odstranitev te sramote.

Da sad kad su počeli da hode preko granice da ju skinemo ?

Jaz tudi.

Jaz tudi.
[/quote]

kaki turizam kad se svi boje begunaca.

[img]https://pbs.twimg.com/media/DV2clYXXcAE-d5t.jpg:large[/img]

Ti pa nisi kaj preveč pameten ?

99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prehodov meje so policisti ujeli ilegalne migrante tam kjer ni postavljene ograje. Misnistrica je pa še rekla, da če se ograjo umakne , da bodo migranti mislili, da je meja spet odprta.

Povej to ljudem ob meji. Sramota si pa ti in to ena velika.

Sem zato, da se umaknte to malo tehnično oviro in postavi PRAVO OGRAJO TAKO KOT IMAJO MADŽARI .

Daj ne bodi pametna kako te ni sram, da imaš za hišo tisto ograjo ?

js bi odstranil Mesečarja


Luka Mesec je bedak!

Povej to ljudem ob meji. Sramota si pa ti in to ena velika.
[/quote]

Vse ljudi, ki poznam, ki živijo ob ograji, so za odstranitev ograje.
Če sem za to sramota, sem pa ponosna nase.

Zagotovo ga ne bom volila!

Vse ljudi, ki poznam, ki živijo ob ograji, so za odstranitev ograje.
Če sem za to sramota, sem pa ponosna nase.
[/quote]
Pa se lagat znas.

Vse ljudi, ki poznam, ki živijo ob ograji, so za odstranitev ograje.
Če sem za to sramota, sem pa ponosna nase.
[/quote]

Tisti tvoj ponos bo trajal točno do prvega migrantskega vloma v tvojo hišo.

Vse ljudi, ki poznam, ki živijo ob ograji, so za odstranitev ograje.
Če sem za to sramota, sem pa ponosna nase.
[/quote]
No pa ti zdaj povej ce se umakne ograja in se tok se poveca kaj bos naredila z migranti z alzirije in pakistana jih bos peljala k sebi domov jih bos zivela ali kaksen nacrt imas ali mislis SAMO za 5 minut naprej ?

Jaz bi sicer volila Levico, ampak jih ne morem, ravno zaradi njihovega odnosa do migrantov. Seveda nikakor ne bom volila SDS-a, NSi-ja, SLS-ja, Požarja, SNS-a… ampak koga naj, pa še ne vem… bom spremljala po medijih, ko bo volilna kampanja, kaj bodo ponudili državljanom in za kaj se zavzemajo.

Je kakšna stranka, ki se uvršča bolj na levico, ampak ne bi migrantov kar spuščala v državo???

New Report

Close