Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek A kdo ve ? Gre v torek res ves javni sektor v maškare ? Baje bp vse zaprto od lekarn do šol in vrtcov ?

A kdo ve ? Gre v torek res ves javni sektor v maškare ? Baje bp vse zaprto od lekarn do šol in vrtcov ?

Kolektivna maškarada na račun privatnega sektorja. Te maske bodo drage ampak mi lahko vsaj sedeže firm preselimo kam drugam. Ostali pa ostajate!

Vir???

V ponedeljek stavka policija, v torek zdravstvo, v sredo učitelji.

Zeeeeehhhh.

In koga boste volili? Mogoce desno usmerjene ala jansha, jelinchich.., ki delajo za kapitalizem?! Kar, da bodo delavcu vzeli se vec, da boste bogati se bolj bogati! Zapomnite si, levi se borijo za delavce, desnimza kapital. Zdaj pa razmislite.


Levi se borijo zase, desni se bojijo zase.



In kdo so v Sloveniji tista levica, ki se bori za delavce?

Zdravstveni delavci bi se morali boriti, da se jih izloči iz javnega sektorja. ne razumem, zakaj tega ne počno.


Levi se borijo zase, desni se bojijo zase.
[/quote]

Se strinjam. Kar podobni so med sabo, ti levi in desni. Ampak je pa ozračje dosti bolj sproščeno, ko je na oblasti levica. Desnica samo seje prepir med ljudmi, obuja teme iz 2. svetovne vojne, povsod še danes vidi komuniste, zganja neko paniko, paranojo in sovraštvo.

Zato volim levico, tudi če delajo za svoje žepe. Ker niso obsedeni s sovraštvom.

Jaz sem naročena v torek pri zdravniku?

Preberite, zakaj tale učiteljica NE BO štrajkala:
http://sasa-novice.si/zakaj-14-2-2018-ne-bom-stavkala/


Za kapitalizem – in to za DRŽAVNI ali tovarišijski ali crony kapitalizem – delajo bivši komunisti in Forum 21. Janša tega ne more početi, ker je bil premalo časa na oblasti. Ogromno večino obstoja republike Slovenije so na oblasti levi, to je, bivši komunisti. Že tako dolga oblast ti po preprostem logičnem mišljenju pove, da VSE rihtajo tisti, ki so že toliko časa na oblasti.

New Report

Close