Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Pritisk migrantov ob Kolpi se krepi

Pritisk migrantov ob Kolpi se krepi

Ob Kolpi se krepi pritisk migrantov. Policisti so na območju policijske postaje Črnomelj v prvih osmih mesecih lani obravnavali 11 in na območju metliške postaje 35 nezakonitih prehodov, od septembra do zdaj pa na Metliškem že 76 in na Črnomaljskem 120. Migranti skušajo prečkati Kolpo predvsem na mejnih točkah, ki niso zaščitene z žično ali panelno ograjo

Kot meni policija, naj bi migranti pretežno peš prihajali iz BiH oz. iz tamkajšnje Velike Kladuše. Opremljeni so s sodobnimi telefoni, ki jim omogočajo terensko navigacijo, je še povedal Štubljar.

Policisti PU Novo mesto so sicer v ponedeljek v bližini Preloke na območju Črnomlja obravnavali dva nezakonita prehoda državne meje. Izsledili in prijeli so osem Alžircev in Maročana. V enem primeru so Alžirca in Maročan na hrvaški strani odtujili čoln in se prepeljali preko Kolpe, v drugem pa je šest Alžircev reko prebredlo. Vsi so zaprosili za mednarodno zaščito, so danes sporočili s PU Novo mesto.

Že minuli konec tedna pa so policisti na območju Žuničev, Učakovcev in Vinice izsledili in prijeli 18 tujcev, ki so nezakonito prestopili državno mejo. Med postopki so ugotovili, da gre za 12 državljanov Alžirije in šest državljanov Maroka. Tujci so zaprosili za mednarodno zaščito in so jih odpeljali v azilni dom.

http://www.24ur.com/novice/slovenija/pritisk-migrantov-ob-kolpi-se-krepi-na-crnomaljskem-v-slabega-pol-leta-120-nezakonitih-prehodov.html

Naredi prekršek reče magično besedo azil in je že v Ljubljani in živi kot lord na naše stroške.

To ni logicno. Vsem, ki se jim dokaze, da so prisli iz HR, se tudi takoj vrne nazaj. A zdej po novem jih pa v azilni dom vozijo?

Begunci v nasi drzavi ne zivijo kot lordi. Kot lordi zivi pa nekaj tistih, ki se menjajo pri jaslih, ki jih mi pridno polnimo.
Tudi ni Slovenija ciljna drzava teh ljudi, zato bi jih jaz pustila naj grejo cim prej naprej legalno ali ilegalno.

Pa kakšni begunci daj se nauči ločevat med beguncem in migrantom.

Tako azilno politiko imamo. Tudi mesec nazaj so trije migranti ulamljali v ilirski bistrici in jih je policija ujela rekli so azil so bili že v azilnem domu.

Tako azilno politiko imamo. Tudi mesec nazaj so trije migranti ulamljali v ilirski bistrici in jih je policija ujela rekli so azil so bili že v azilnem domu.
[/quote]
Da pridejo v Slovenijo, morajo preko Hrvaške. Je Hrvaška v vojni? (no, razen v Piranskem zalivu)

Pa kakšni begunci daj se nauči ločevat med beguncem in migrantom.
[/quote]

Človek, ki beži pred vojno in z njo povezanimi posledicami, je begunec. In ne drzni si mi srati s kakšnimi drugimi definicijami in zavajanji.


Da pridejo v Slovenijo, morajo preko Hrvaške. Je Hrvaška v vojni? (no, razen v Piranskem zalivu)
[/quote]

Avstrija spreminja azilno zakonodajo ampak naši je ne naši imajo drugo delo kot pa varnost države to je priznanje pallestine in kdo bo več obljubil, do volitev.

Človek, ki beži pred vojno in z njo povezanimi posledicami, je begunec. In ne drzni si mi srati s kakšnimi drugimi definicijami in zavajanji.
[/quote]
Izsledili in prijeli so osem Alžircev in Maročana.

Vojna? V Alžiriji in Maroku?
Pa daj nehaj že ti srati s tvojimi blodnjami.


Izsledili in prijeli so osem Alžircev in Maročana.

Vojna? V Alžiriji in Maroku?
Pa daj nehaj že ti srati s tvojimi blodnjami.
[/quote]

Ne spremljam tako natančno, koga ujamejo in koga ne, tako kot sds plačanci. Moj komentar se je nanašal na pripombo o migrantih in beguncih.

Človek, ki beži pred vojno in z njo povezanimi posledicami, je begunec. In ne drzni si mi srati s kakšnimi drugimi definicijami in zavajanji.
[/quote]
[img]https://i.imgur.com/1VOlSLn.png[/img]
Kje v Maroku in Alžiriji je vojna ? Hahahahaha nimaš za burek nimaš pojma o pojmu.


[img]https://i.imgur.com/1VOlSLn.png[/img]
Kje v Maroku in Alžiriji je vojna ? Hahahahaha nimaš za burek nimaš pojma o pojmu.
[/quote]

Kot ponavadi: pojdi spat!

Ne spremljam tako natančno, koga ujamejo in koga ne, tako kot sds plačanci. Moj komentar se je nanašal na pripombo o migrantih in beguncih.
[/quote]

Saj se vidi, da ne spremljaš, ker vsak dan prbijaš ene in iste traparije.

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about the universe.”

Kot ponavadi: pojdi spat!
[/quote]

A to je tvoj odgovor revca bogA ?

She has just about enough intelligence to open his mouth when he wanted to eat, but certainly no more.

Saj se vidi, da ne spremljaš, ker vsak dan prbijaš ene in iste traparije.

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I’m not sure about the universe.”
[/quote]

Nina nana…Gremo!

Nina nana…Gremo!
[/quote]

Nimaš argumentov ?

The two most common elements in the universe are Hydrogen and stupidity.

Človek, ki beži pred vojno in z njo povezanimi posledicami, je begunec. In ne drzni si mi srati s kakšnimi drugimi definicijami in zavajanji.
[/quote]

Begunec, ki beži iz vojnega območja (običajno sami desci, ki pustijo ženo in hčere doma v nemilosti), ponavadi pride prej v sosednjo, varno državo, kjer ni vojne in lahko tam počaka na razplet in se vrne nazaj, ko je svoboda, če je bil taka reva, da je pobegnil in ni potrebe, da rine na tisoče kilometrov stran in izsiljuje in pogojuje vse sorte.
Tak človek zame ni begunec in naj gre nazaj od koder je prišel in se bori za svojo domovino in družino.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Nimaš argumentov ?

The two most common elements in the universe are Hydrogen and stupidity.
[/quote]

A še nisi v postelji? Šc, gremo!

Človek, ki beži pred vojno in z njo povezanimi posledicami, je begunec. In ne drzni si mi srati s kakšnimi drugimi definicijami in zavajanji.
[/quote]
Pa recimo, da to drži. Ampak takih je zelo malo.

Begunec, ki beži iz vojnega območja (običajno sami desci, ki pustijo ženo in hčere doma v nemilosti), ponavadi pride prej v sosednjo, varno državo, kjer ni vojne in lahko tam počaka na razplet in se vrne nazaj, ko je svoboda, če je bil taka reva, da je pobegnil in ni potrebe, da rine na tisoče kilometrov stran in izsiljuje in pogojuje vse sorte.
Tak človek zame ni begunec in naj gre nazaj od koder je prišel in se bori za svojo domovino in družino.
[/quote]

Vidiš, zato sem napisala tisti komentar. Da bi preprečila takšne, kot je tvoj. Seveda je brezupno. 🙁

A še nisi v postelji? Šc, gremo!
[/quote]

I doubt you can understand the magnitude of the stupidity in your statement

ne sekirajte se, varni smo, imamo bodečo žico!

Vidiš, zato sem napisala tisti komentar. Da bi preprečila takšne, kot je tvoj. Seveda je brezupno. 🙁
[/quote]

Eh taras, ne rini z glavo skozi zid. Boli.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Eh taras, ne rini z glavo skozi zid. Boli.
[/quote]

[img]https://media2.giphy.com/media/3ohzdUuqOMFwxPyUvu/giphy.gif[/img]

Eh taras, ne rini z glavo skozi zid. Boli.
[/quote]

A bejži no?

New Report

Close