Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Bravo, Ivo Vajgl – končno si susjedima povedal svoje!

Bravo, Ivo Vajgl – končno si susjedima povedal svoje!

Gledam OTVORENO na HRT. Bravo IVO VAJGL, BRAVO! Končno si susjedima povedal kar jim gre. Neprestano tumbajo s to kompromitacijo in temi prisluhi. Pa jim je takoj povedal, da je njihov tip med arbitražo bival na njihovi ambasadi pa mi takrat nismo prisluškovali in zdaj ne opletamo s tem. Pa še to njihovo evropsko poslanko je kar takoj prekinil in ji povedal, da govori neresnice. Ker je potvarjala Junckerjeve besede. Zamočili so tudi njihovi kolegi v Bruslju, naj si že končno to priznajo. To susjedi stalno počnejo, k jim noben neposredno ne odgovarja. Še ji je želel razjasniti, a mu voditelj ni dal besede. Ta voditelj ima pa prav bolan odnos do te arbitraže (ali do Slovenije?), to ni prvič. Bolano. E, pa sad, susjedi-KONEC JE. Vi še kar tumbajte in se slepite, kolikor pač lahko. Morda ste dobili Teran, zaliva pa ne boste. Dovolj je bilo.VAJGL in KARLO, bravo, ker si upata tem nesramnežem kaj zabrusiti.

Kaj je sploh bilo? Kaj jim je rekel?

Povedal jim je, kar jim gre. Vajgl, večkrat moraš nastopiti na TV. Morda jim s tvojimi razlagami končno kapne!

To je pravi politik, ne pa neki kosovski doktorji, ki se zavzemajo za hrvaške domoglupne koncerte v sloveniji.

https://www.youtube.com/watch?v=byun21aq43A

Kdaj je bilo to? Včeraj?

in zakaj je IV tako dolgo molčal??
Ima on masla in sranja na glavi še pa še …

Briga me zakaj je molcal. Oglasa se zdaj, ko je najbolj ootrrbno!!

Bolj zahrbtnega naroda od hrvatov ne najdeš. Mal se naj zamislijo pri sebi predno začne pljuvat po Sloveniji. Oni so tisti, ki imajo probleme z vsemi sosedi in ne mi.

Z eno besedo. Katastrofa kaj počnejo Hrvati s svojimi mediji. Moral sem prekinit gledanje posnetka in iti kozlat.
Čudi me, da je Vajgl zmogel poslušati tisto glupo baburino (in vse ostale), da se ni obrnil in enostavno odšel iz oddaje.
Skratka. Ugotavljam, da nam niso dobri sosedje, da smo značajsko drugačni in da ne bom več nikoli
Prestopil te meje.

New Report

Close