Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Izrael bo ‘prisilil’ afriške migrante da se odselijo v 3 mesecih

Izrael bo ‘prisilil’ afriške migrante da se odselijo v 3 mesecih

Vsak bo dobil letalsko vozovnico in 2900€. Če ne bodo hoteli oditi, bodo šli v zapor.

‘Oman Daily Observer’, 4.1.2018.

Končno . Zakaj tako dolgo potrebujejo, da ugotovijo njihovo nikakršno koristi drugim in sebi ampak celo hudo škodljivost, zakaj jih za nagrado plačaj za izhod, če pa so itak na naša ozemlja vstopili nezakonito ????? Ali je res možna taka brezpametnost in brezhrbteničnost vladajočih v Evropi, da taka premoč močnejšega – množica izredno duhovno zaostalih arabskih in afriških muslimanov – zmore vplivati na razum, srce in stabilnost napredne evropske civilizacije in njenih vodij ? Nikoli več !

priseljenci izganjajo priseljence….

nova
Uredništvo priporoča


Velkomerce si ze na infuziji od soka))

Edina država s karakterjem. Odločni in močni.

Vatikan in Izrael vir vsega zla, vatikanski janičarji, ki upravljajo s cerkvenim nakradenim denarjem.

Vatikan in Izrael vir vsega zla, vatikanski janičarji, ki upravljajo s cerkvenim nakradenim denarjem.
[/quote]
Če ti ni všeč jih vzemi k sebi domov, ko bodo delali probleme te bomo deportirali z njimi vred…boš še pameten ?

Vatikan in Izrael vir vsega zla, vatikanski janičarji, ki upravljajo s cerkvenim nakradenim denarjem.
[/quote]
Nimata nič skupnega. Vatikan je Vatikan. Izrael je pa Izrael.


Če ti ni všeč jih vzemi k sebi domov, ko bodo delali probleme te bomo deportirali z njimi vred…boš še pameten ?
[/quote]

Bom. Za razliko od tebe, namreč, če ne bi bilo vatikanskih načrtov za iztrebitev bele evropske rase, njihovih potuhnjenih valptov iz Izraela, ki upravljajo ves denar, ki ga je nakradel vatikan, bi tega genocida sploh ne bilo.
Pa ne mislim s tem nobenih vernikov, da se razumemo, pač pa ideologov tega iztrebljanja.
Izrael želi popolnoma izprazniti arabski polotok, zase, ter svojo novo državo v Ukrajini.
Kaj bo z nami, ga boli qurac, še več, orgazmira nad tem.
Zato nekdo, ki živi v Sloveniji in ima otroke s Slovencem, ne ve, kaj ploza.
Razen, če ji že vnaprej niso zagotovili posebne nedotakljivosti za celotno familijo.

Njene izjave so najmanj neokusne, vsaj zadrži naj se ali pa se sama preseli k svojim sorodnikom v Izrael. Ker dobro ve, kaj Slovence čaka, če tega ne bomo sami preprečili.
Ti pa verjemi komur želiš ali pa se raje pozanimaj odkod v resnici ta pogrom nad belim evropskim človekom.

Evo spet bučke in teorije zarote. A se še niste naveličal po vseh teh tisočletjih.

Dejstva niso teorije, ljuba židinja. Vzemi pamet v roke ali pa vsaj spoštovanje izkazuj do naroda, ki ti je dal moža. Ne nas žalit in naše inteligence, nisi nobena primadona in živiš tu. Ne tam.
Tvoj mož in tvoji otroci bodo v istem dreku, kot mi. Na to pa ne pomisliš?
Dobro vemo, kakšne apetite im Izrael in komu liže rit.
Če si ti slepa, mi nismo.

Dejstva niso teorije, ljuba židinja. Vzemi pamet v roke ali pa vsaj spoštovanje izkazuj do naroda, ki ti je dal moža. Ne nas žalit in naše inteligence, nisi nobena primadona in živiš tu. Ne tam.
Tvoj mož in tvoji otroci bodo v istem dreku, kot mi. Na to pa ne pomisliš?
Dobro vemo, kakšne apetite im Izrael in komu liže rit.
Če si ti slepa, mi nismo.
[/quote]
Slep si ti. Nasedas raznim teorijam zarot. Pojdi enkrat na počitnice v Izrael boš videl da tamkajšnji ljudje niso noben bavbav in ne nimajo nobene skrite agenda tebe kot njihovega gosta iztrebiti.
Moj mož se pa strinja z menoj glede Izraela. Tukaj sva čist enotna. Niso vam nič izraelci krivi. Evropo vodijo Evropejci in ne izraelci.
Za vse so vam krivi izraelci kako je lepo biti slep.


Slep si ti. Nasedas raznim teorijam zarot. Pojdi enkrat na počitnice v Izrael boš videl da tamkajšnji ljudje niso noben bavbav in ne nimajo nobene skrite agenda tebe kot njihovega gosta iztrebiti.
Moj mož se pa strinja z menoj glede Izraela. Tukaj sva čist enotna. Niso vam nič izraelci krivi. Evropo vodijo Evropejci in ne izraelci.
Za vse so vam krivi izraelci kako je lepo biti slep.
[/quote]

Ponovno poudarjam, da ljudje, verniki, katerikoli, nimajo nič s tem.
Tudi ti, ki so ilegalno v Evropi in počenjajo svinjarije, jih ne bi mogli, če za njimi ne bi stala temu ustrezna politika, sploh nezakonito niti ne bi mogli stopiti v katerokoli tujo državo.
Smo žrtve oblastnikov.

Ker si zatiskaš oči, še ne pomeni, da se ne dogaja.

Zato, nam, prosim, prizanesi s politiko samega Izraela.
Za evropske politike, tudi naše, še predobro vemo, da vatikanu ližejo in nastavljajo riti.

Ponovno poudarjam, da ljudje, verniki, katerikoli, nimajo nič s tem.
Tudi ti, ki so ilegalno v Evropi in počenjajo svinjarije, jih ne bi mogli, če za njimi ne bi stala temu ustrezna politika, sploh nezakonito niti ne bi mogli stopiti v katerokoli tujo državo.
Smo žrtve oblastnikov.

Ker si zatiskaš oči, še ne pomeni, da se ne dogaja.

Zato, nam, prosim, prizanesi s politiko samega Izraela.
Za evropske politike, tudi naše, še predobro vemo, da vatikanu ližejo in nastavljajo riti.
[/quote]
Politika kot taka me ne zanima. Politika je hurba pravijo.
Ne bom pa tiho ko se prikazuje celo izraelsko ljudstvo kot neke demonske iztrebljevalce iz ozadja, zarotnike, plenilce in podobne neumnosti. Ker to enostavno ni res. So samo ljudje, nobenih nadnaravnih sposobnosti nimajo da bi lahko obvladovali cel svet.
So ljudje isto kot vsi ostali. Eni ok, drugi ne.
Čisto nič vam nočejo. Živijo svoja življenja kot vsi normalni ljudje in imajo čist iste težave kot normalni ljudje.

So ljudje isto kot vsi ostali. Eni ok, drugi ne.
Čisto nič vam nočejo. Živijo svoja življenja kot vsi normalni ljudje in imajo čist iste težave kot normalni ljudje.
[/quote]

Tako je. In muslimani ( ne islamisti !) in Hrvati tudi.


Politika kot taka me ne zanima. Politika je hurba pravijo.
Ne bom pa tiho ko se prikazuje celo izraelsko ljudstvo kot neke demonske iztrebljevalce iz ozadja, zarotnike, plenilce in podobne neumnosti. Ker to enostavno ni res. So samo ljudje, nobenih nadnaravnih sposobnosti nimajo da bi lahko obvladovali cel svet.
So ljudje isto kot vsi ostali. Eni ok, drugi ne.
Čisto nič vam nočejo. Živijo svoja življenja kot vsi normalni ljudje in imajo čist iste težave kot normalni ljudje.
[/quote]

Ej, grda, že ti tu delaš razliko med Slovenci in ostalimi in vzpodbujaš nestrpnost. Sicer si se malo potuhnila, ker smo te po prstih, te pa še vedno premami, ni hudič.
Zelo rada imaš vodo speljano na svoj mlin, kakor je tiszi dan tebi v korist.
Zato dobro govori o ljudeh na splošno, tudi za Slovence.
Jaz kritiziram oblastnike, politike, ti boš pa njih častila, ker te ne zanima, boš pa usekala po malem človeku.
Hja, dama, tako ne bo šlo. Tudi med Izraelci so bogatini, z nakradenim denarjem, kot so tu.
Verjamem, da pa je več reda, ker ga tu sploh ni.
In v Izraelu ljudje niso reveži, pokradeni od vladnihkretenov, zato nas ne primerjati.
Se bomo pa ženske tudi tu morale zopet naučiti vojevanja, kot morajo Izraelke. Za obrambo lastne družine, lastne rodne grude.
Nam so nevarni naši politiki, ja, ne izraelski. Ukrajini pa tudi ti. In nikar se ne sprenevedajmo, da ne bomo trpeli mi vsi, tudi ti.

Tako je. In muslimani ( ne islamisti !) in Hrvati tudi.
[/quote]

Ja tud.
Pustijo naj Arabci izraelce pri miru in oni bojo njih, s Hrvati pa niso na bojni nogi

Ej, grda, že ti tu delaš razliko med Slovenci in ostalimi in vzpodbujaš nestrpnost. Sicer si se malo potuhnila, ker smo te po prstih, te pa še vedno premami, ni hudič.
Zelo rada imaš vodo speljano na svoj mlin, kakor je tiszi dan tebi v korist.
Zato dobro govori o ljudeh na splošno, tudi za Slovence.
Jaz kritiziram oblastnike, politike, ti boš pa njih častila, ker te ne zanima, boš pa usekala po malem človeku.
Hja, dama, tako ne bo šlo. Tudi med Izraelci so bogatini, z nakradenim denarjem, kot so tu.
Verjamem, da pa je več reda, ker ga tu sploh ni.
In v Izraelu ljudje niso reveži, pokradeni od vladnihkretenov, zato nas ne primerjati.
Se bomo pa ženske tudi tu morale zopet naučiti vojevanja, kot morajo Izraelke. Za obrambo lastne družine, lastne rodne grude.
Nam so nevarni naši politiki, ja, ne izraelski. Ukrajini pa tudi ti. In nikar se ne sprenevedajmo, da ne bomo trpeli mi vsi, tudi ti.
[/quote]
Kako lahko jaz delam razlike med Slovenci in izraelci. Meni so oboji dragi. To je zraslo na vašem zelniku.
Daj povej kakšna grožnja sem jaz za Ukrajino? Kaj imam jaz z Ukrajino?
In še nekaj ne častim jaz nobenih obrtnikov in politikov.
Povej še koliko je bogatasev med Evropejci, Avstralci, Američani, Arabci itd?. Ogromno, in veliko več kot med judi, ampak vidite sama bogate žide.
Niso vsi judje bogati. To je navaden mit.
Vprašaj se zakaj se o bogatih Evropejcih Američanih, Arabcih itd.. ne govori.
Nič jaz ne sirim nestrpnosti,jaz samo branim svoje Jude-ja oni so tud moji tako pač je, tako kot svoje Slovence če je treba bodi brez skrbi.

Ja tud.
Pustijo naj Arabci izraelce pri miru in oni bojo njih, s Hrvati pa niso na bojni nogi
[/quote]

Judi si zasluzijo svojo drzavo na svojem nekdanjem ozemlju, le naj ne kradejo zemlje Egiptu, Jordanu, Libanonu in Siriji, kot so to delali do zdaj in naj ne zganjajo apartheida nad Palestinci. Palestinci naj se pa tudi umirijo, ker so le priseljenci na to ozemlje.

Judi si zasluzijo svojo drzavo na svojem nekdanjem ozemlju, le naj ne kradejo zemlje Egiptu, Jordanu, Libanonu in Siriji, kot so to delali do zdaj in naj ne zganjajo apartheida nad Palestinci. Palestinci naj se pa tudi umirijo, ker so le priseljenci na to ozemlje.
[/quote]
Vsi našteti naj ne začenjajo vojne in ne bo treba nobene zemlje krasti kot praviš. Ni Izrael napadel njih ampak oni Izrael.
Palestinci naj dajo mir in se sprijaznijo da Izrael je in bo, naj ne napadajo izraela pa jih bojo izraelci čist na ignor dali če bo treba. Križem rok pa verjetno ne bojo stali medtem ko jih Palestinci napadajo. Jaz tud ne bi. Branila bi se pač z vsemi sredstvi od vojaških do intelektualnih.

Bom. Za razliko od tebe, namreč, če ne bi bilo vatikanskih načrtov za iztrebitev bele evropske rase, njihovih potuhnjenih valptov iz Izraela, ki upravljajo ves denar, ki ga je nakradel vatikan, bi tega genocida sploh ne bilo.
Pa ne mislim s tem nobenih vernikov, da se razumemo, pač pa ideologov tega iztrebljanja.
Izrael želi popolnoma izprazniti arabski polotok, zase, ter svojo novo državo v Ukrajini.
Kaj bo z nami, ga boli qurac, še več, orgazmira nad tem.
Zato nekdo, ki živi v Sloveniji in ima otroke s Slovencem, ne ve, kaj ploza.
Razen, če ji že vnaprej niso zagotovili posebne nedotakljivosti za celotno familijo.

Njene izjave so najmanj neokusne, vsaj zadrži naj se ali pa se sama preseli k svojim sorodnikom v Izrael. Ker dobro ve, kaj Slovence čaka, če tega ne bomo sami preprečili.
Ti pa verjemi komur želiš ali pa se raje pozanimaj odkod v resnici ta pogrom nad belim evropskim človekom.
[/quote]

IN ZAKAJ JE VATIKANU IN IZRAELU V INTERESU IZTREBLJANJE BELE RASE V EVROPI???!!! ZAKAJ???????

no povej kako bi ti rešil svet pred islamom in kriminalom ki ga prakticira….ti bi dal možnost da se vsi naselijo kjer jim paše, ker vsi narodi so se od nekod priselili, avtohtonih ni več

IN ZAKAJ JE VATIKANU IN IZRAELU V INTERESU IZTREBLJANJE BELE RASE V EVROPI???!!! ZAKAJ???????
[/quote]

Pritisni za male črke, da ne kričiš.
Ker je evropski beli človek, torej mi, uničil rimsko cesarstvo.
Uničuje ga že 2500 let, pa ga še vedno ni, niti ni iztrebil našega slovenskega jezika, ki ga je govorila prej vsa Evropa, kar se nam še vedno uradno zakriva.
Tudi to, da smo na tem ozemlju živeli že pred ledeno dobo in se nismo nič sem doselili.

Vatikan je dal svoje ogromno nakradeno bogastvo v upravljanje določenim židom, ki zanje opravljajo še druga dela, da je RKC v javnosti čista in brezmadežna.
Toliko na kratko.


Vsi našteti naj ne začenjajo vojne in ne bo treba nobene zemlje krasti kot praviš. Ni Izrael napadel njih ampak oni Izrael.
Palestinci naj dajo mir in se sprijaznijo da Izrael je in bo, naj ne napadajo izraela pa jih bojo izraelci čist na ignor dali če bo treba. Križem rok pa verjetno ne bojo stali medtem ko jih Palestinci napadajo. Jaz tud ne bi. Branila bi se pač z vsemi sredstvi od vojaških do intelektualnih.
[/quote]

Res so jih oni napadli dan po razglasitvi, ampak vojna se je končala z izraelskim zmagoslavjem, ob tem pa je svoje ozemlje povečal kar za 50 odstotkov v primerjavi z načrtom o delitvi. V šestdnevni vojni leta 1967, ki pomeni začetek nemirov na Bližnjem vzhodu, je Izrael premagal Egipt, Sirijo in Jordanijo ter tako skoraj potrojil velikost svojega ozemlja: takrat je zasedel Sinajski polotok na meji z Egiptom, Golansko planoto na meji s Sirijo, Jordaniji pa je odvzel Zahodni breg in stari del mesta Jeruzalem.

Judi in muslimani se pa bojujejo itak ze 3000 let ali več. Poleg tega pa že od 6. stoletja pred našim štetjem večina Judov ne živi na prvotnem ozemlju (ki ni bilo ozemlje današnjega Izraela, Krim?). Judje izhajajo iz Hebrejcev oziroma Kanaancev, muslimani izhajajo iz Arabcev, Abraham naš praoče pa je bil začetnik judov, kristjanov in muslimanov. In če sva pikolovski in deliva prestolnice na Bliznjem Vzhodu po verski pripadnosti, bi Jeruzalem moral biti katoliski, ker se je Jezus rodil v okolici Jeruzalema.

Res so jih oni napadli dan po razglasitvi, ampak vojna se je končala z izraelskim zmagoslavjem, ob tem pa je svoje ozemlje povečal kar za 50 odstotkov v primerjavi z načrtom o delitvi. V šestdnevni vojni leta 1967, ki pomeni začetek nemirov na Bližnjem vzhodu, je Izrael premagal Egipt, Sirijo in Jordanijo ter tako skoraj potrojil velikost svojega ozemlja: takrat je zasedel Sinajski polotok na meji z Egiptom, Golansko planoto na meji s Sirijo, Jordaniji pa je odvzel Zahodni breg in stari del mesta Jeruzalem.

Judi in muslimani se pa bojujejo itak ze 3000 let ali več. Poleg tega pa že od 6. stoletja pred našim štetjem večina Judov ne živi na prvotnem ozemlju (ki ni bilo ozemlje današnjega Izraela, Krim?). Judje izhajajo iz Hebrejcev oziroma Kanaancev, muslimani izhajajo iz Arabcev, Abraham naš praoče pa je bil začetnik judov, kristjanov in muslimanov. In če sva pikolovski in deliva prestolnice na Bliznjem Vzhodu po verski pripadnosti, bi Jeruzalem moral biti katoliski, ker se je Jezus rodil v okolici Jeruzalema.
[/quote]
Judovstvu kot tako se začne z Mojzesom.
Ko se pod goro sklene zavezo med Bogom(jhvh) in celotnim ljudstvom. Celotno ljudstvo vidi boga in z njim sklene dogovor. prvič, ne vem pa ali tudi zadnjič se je prikazal nekemu narodu kot celoti. Torej zavezo sklepa cel narod direkt z njim brez posrednikov. Ta dogovor določa kaj morajo delat oni (zapovedi o hrani, obleki, zenitvi, delu, počitku (šabat) bla, bla tega je ogromno itd..) ..
Krščanstvo ne nastane z Jezusom kot se to zmotno misli

(Jezus je živel in umrl kot Jud torej je sklenil dogovor z jhvh in ne sam s seboj)

ampak s sv. savlom (Pavel) ki je iz judovske locine naredil novo vero. Tako se odcepi skupina Judov od drugih Judov in nastane nova vera imenovana kasneje krščanstvo, se pravi prekinejo dogovor z Bogom ( jhvh) . Vera se razširi po celem svetu.

Islam nastane z Mohamedom. Tudi ta vera se razširi po celem svetu.

Jeruzalem kot tak je pa bil vedno prestolnica judovstva. Tam je stal tudi tempelj podrli so ga Rimljani. Takrat se ni bilo ne krščanstva ne islama. Krščanstvo in islam pride v Jeruzalem kasneje.

Potem je pa še ena zanimivost vesoljni potop. Ta se zgodi se pred Mojzesom.
Obstaja še ena zaveza med Bogom (jhvh) in noetom (očetom vseh narodov) ta velja za vse narode zemlje.
Samo dve zavezi sta ki jih je sklepal bog ( jhvh) zaveza z noetom za vse narode zemlje in zaveza na sinaju ki jo sklene z Mojzesovim ljudstvom.

New Report

Close