Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Priznanje palestine

Priznanje palestine

Kaj menite vi bi morali priznati palestino ali ne?

Jaz ne cvem kam se našim politikom tako mudi tako hitro priznavat to Palestino tako kot so hiteli in obljubljali z katalonijo pa so ji priznali LOL Škobrne kekec je bil na Twiterju pameten don t worry Slovenia bo priznala bla bla kaj je zdaj prdec???

Palestina je pičkin dim. Imamo veliko več problemov s katerimi bi se lahko ukvarjali, namesto da mešamo drek, ki ni naš!

predvolilna farsa za blebetače

nova
Uredništvo priporoča

Posrana slovenska politika bo Palestino priznala takrat, ko jo bo prej, pred nami, priznalo nekaj velikih in pomembnih držav. P*zda, kakšni kekci nas vodijo, res.

Glavna tema slovenske politike ahmad in palestina.

Ni prav nobene potrebe po tem, da priznavamo palestino. Naše priznanje ne bo pomenilo ali spremenilo prav ničesar, v mednarodnih odnosih pa bi nam takšna neodgovorna poteza prinesla več težav, kot koristi.

Jaz še Izraela nisem priznal…

Cel svet je na strani uničenega palestinskega naroda. Samo ZDA, kateri vlada izraelski lobi, molči glede izraelskih zločinov proti palestinskemu narodu.

Sem proti, se mi zdi da lezejo v rit muslimanom.

SLO bo menda Palestino priznala! Včeraj so na tv povedali. Vse države združenih narodov so glasovale PROTI temu kar je amerika naredila ( priznanje Jeruzalema kot samo židovskega). V Ameriki pač vlada židovski izraelski lobi.

Sem proti priznanju palestine
To je ciganska drzava

Palestinci so tam živeli še preden so izraelci prišli

Mah ti naši kekci še svoje meje na zmorejo urediti, kje je šele Palestina.

tudi mi slovenski desničarji smo večinoma proti. prdvsem zato da se vsaj malo odkupimo judom ker so naši predniki sodelovali in podpirali holokavst. poleg tega imaj oni denar i se nadejamo kakšnegamanjšega financiranja. izrael ima tudi kar nekaj vojne industrije pa bi se nekoč dalo kaj prešvercat ali vsaj dobit kakšno skromno nagrdo če bi se k nam kaj prodalo.

Absolutno proti.

da razčistimo.genocida ni bilo,palestine ne priznati,tudi kosova ne bi smeli naši politiki

Ki nikakor nista za skupaj, v večnih sporih, Izraelci in Palestinci. Edino logično se mi zdi, da se Palestino prizna kot samostojno državo. Tudi sami smo bili v preteklosti pod Jugoslavijo in ko je Milošević imel ambicije po veliki Srbiji so se začeli genocidi in vojna in edina logična rešitev je bila odcepitev. Nam je takrat uspelo. Palestina pa ravno zaradi močnega židovskega lobija v Ameriki, je v statusu quo. Še več, odaljuje se od tega s priznanjem Jeruzalema, prejšnji ameriški predsedniki so to odločitev odlagali z odlokom, Trump pa jo je želel uradno priznati, vedno pa je bila Amerika proti uradnemu priznanju Palestine.

Absolutno proti priznanju, če bi šlo za našo solo akcijo. Morda bi jo bilo smiselno priznati, če bi jo priznala celotna EU.

Vsekakor proti priznanju. Ne vem kaj je to zdaj postslo tako pomembno, da se ven mečemo. Si delamo dobro uslugo pri americanih in izraelcih s katetimi imamo obsežno trgovinsko menjavo. Z nekim terorističnim plemenom nimamo nič, nobene koristi. Ne vem kje je v naši zunanji politiki nekaj pragmatizma in zrave pameti.

Slovenija dela na tem, da prizna Palestino, ker sta tako storili Rusija in Srbija. Mi se, kot članica Nata, zgledujemo po teh dveh državah. :)))))

Mi slovenski zidi ostro nasprotujemo priznanju palestinekot samostojne drzave. Baruh Adonai Elloheinu Barech Olam. Shabbat Shalom!

Palestina bo priznana, bravo!

New Report

Close