Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Podmladek stranke SD šel še korak dlje v radikalnost – v svojih prostorih so izobesili sliko množičnega morilca!

Podmladek stranke SD šel še korak dlje v radikalnost – v svojih prostorih so izobesili sliko množičnega morilca!

V Mladem forumu, SD-jevem podmladku, so te dni v svojih prostorih ponovno izobesili portret diktatorja Josipa Broza Tita. Ob tem pozabljajo, da je v EU komunizem kot totalitarni režim izenačen s fašizmom in nacizmom. Stranka SD z opravičevanjem nespametnih dejanj svojega podmladka dokazuje, da je prav ona tista, ki deli narod s poveličevanjem zločinskih simbolov.

Da v Mladem forumu – podmladku SD – niso vsi pri zdravi pameti, je jasno že lep čas. Navsezadnje, kako bi lahko drugače opravičili vpitje po novi revoluciji na zadnjem kongresu? A tokrat se zdi, da so šli s svojo norostjo še korak dlje, saj so se odločili, da je edini način, da njihovi prostori lahko res zasijejo, izobešen portret pokojnega diktatorja Tita. Zato je predsednik mladega foruma Andrej Omerzel izobesil sliko množičnega morilca, ki je odgovoren za smrt več kot 570 tisoč ljudi.

Na nedavnem kongresu Mladega foruma je bil tudi nekdanji slovenski predsednik Milan Kučan. Kar slovenska levica zelo rada pozablja, je, da je komunizem totalitarni režim, ki se ga po Resoluciji o evropski zavesti in totalitarizmu, ki jo je leta 2009 sprejel Evropski parlament, obsoja enako kot fašizem in nacizem, lik Josipa Broza Tita pa je obsodilo tudi slovensko ustavno sodišče.

http://nova24tv.si/slovenija/politika/podmladek-stranke-sd-sel-se-korak-dlje-v-radikalnosti-v-svoje-prostore-so-izobesili-sliko-mnozicnega-morilca/

NORO24TV navajaš kot vir? Baje inteligentnim ljudem spletna povezava do njihove strani sploh ne deluje.

dobr in pocen attention whoring
eni z obujanjem preteklosti, drugi z burnim odzvanjem
leto 2017.

napušite se kurčine eni in drugi

In se čudite? Poglejte kaj počne Škoberne in je vse jasno kdo in kaj sestavlja SD.

V podmladku SD se zbirajo sami bodoči koritniki, torej če bodo prišli na oblast, te bodo izmolzli do suhega. Volite jih še naprej. Pa ne mi sedaj da sem ta desen, ker nisem na nobeni strani. Vsi so si podobni, najhujši pa so ravno SD.

Kakšni morilec? A zanj ne velja da je nedolžen, dokler se mu ne dokaže krivda in sodišče obsodi, tako kot pravite za domobrance..

Saj ne vem, kaj je hujše – biti lažnivec ali špicelj. Pri SDS ste pa kar oboje.

V podmladku SD se zbirajo sami bodoči koritniki, torej če bodo prišli na oblast, te bodo izmolzli do suhega. Volite jih še naprej. Pa ne mi sedaj da sem ta desen, ker nisem na nobeni strani. Vsi so si podobni, najhujši pa so ravno SD.
[/quote]

Tudi jaz nisem ta leva, ampak sem vseeno prepričana, da so SDS še dosti hujši od SD-ja.

benti, avtor, da maš prav, oni bi mogli obesit sliko našega predsednika borut pahor-ja, to kar so naredili je kaznivo dejanje, pošljite policiste SDS nad njih, hehe…


In…? Zdaj čakajo njegov drugi prihod, kot čakajo nekateri Jezusovega?


Haha, poglej Janšo, pa ti bo takoj jasno, kdo in kaj sestavlja SDS.

lahko bi bili izvirni in na zid obesili vse *iste tistega časa: Duče, Dolfe, Đulišviga,

Na pogreb tega tvojega “množičnega morilca” so prišli štirje kralji, 31 predsednikov, 6 prestolonaslednikov, 22 predsednikov vlad in 47 zunanjih ministrov, in še danes se ga šteje kot največji pogreb državnika. Še na Kennedyjev pogreb je prišlo ena tretjina manj državnikov kot na Titovega.

Tako da vi SDSjevci zaradi mene lahko s*rjete, kolikor vam paše, zgodovina bo povedala svoje.

Te slike imajo svojo ceno. Brozove slike so zastonj, ležijo po kevdrih, smetiščih… Preveri na Bolhi:-))



Tja niso prišli po svoji volji. Bali so se maščevanja Kučana in UDBE, če ne pridejo.


Tudi jaz bi šel na pogreb nekoga, ki mi dolguje denar. Za vsak slučaj.

Dokler je bil živ, ga nisem imel posebno “v čislih”, sedaj, ko vidim kdo pljuva po njemu, pa si mislim, da je moral biti kar v redu možak.


Tudi jaz bi šel na pogreb nekoga, ki mi dolguje denar. Za vsak slučaj.
[/quote]

Ha,ha,ha,… ta pa zmaga! Luštno.

Res neverjetno kako se SDS uzmoviči bojijo, da jim bo kdo gledal pod prste! Strah je lepa reč, čeprav je trenutno prazen, ker so ravno ti SDS lopovi okradli Slovenijo in z njo tudi vso pravico in poštenost!
Zanimivo, kako radi cvilijo, da ni dokazov ko gre njim bolj trdo, čeprav je dokazov kolikor hočeš po CELEM SVETU!!! In zanimivo kako so glasni, da je potrebno sodbe spoštovati, a to v njihovih lopovskih glavah velja le za kriminalce kot so sami!
Mednarodno sodišče je jasno razsodilo v zvezi tega, zato bi res bil že čas, da si kaj sami preberete in ne da trobite laži, ki vam jih vaš SDS politkomisar zabije v prazne kepe !
Zato še enkrat preberite in se nehajte smešit ! Upamo, da ste že pripravili denar, da boste lahko plačali za vaše svinjarije?! Ampak ne davkoplačevalski kot ponavadi !!

“V skladu z razsodbo Evropskega sodišča za človekove pravice je madžarsko vrhovno sodišče odločilo, da nošenje rdeče zvezde ni kaznivo dejanje. Oškodovancu mora država plačati 4.000 evrov odškodnine!!!!!!!!!!!!!”

[urlhttp://www.rtvslo.si/svet/madzarsko-sodisce-odlocilo-nosenje-rdece-zvezde-ni-kaznivo-dejanje/287587][/url]

Vaš link

Vsaj za ozemlje Republike Slovenije bo ZA VEČNO veljalo, da hujšega morilca kot je bil samozvani maršal broz ni bilo in ga najbrž nikoli več ne bo. Dal je pobiti precejšen del slovenskega naroda, njegov najboljši del! Teh žrtev se bomo vedno spominjali, broza pa kleli in zaničevali.


Bi ti tole lahko napisal ob zganjanju komedije v Dražgošah? Njim očitaj, da smo v letu 2018 (čez slaba 2 tedna bodo tam zganjali svoje laži) in da nismo več v letu 1942. Namreč, še vedno bodo lagali kako je bilo tam leta 1942, kot da smo še vedno v tistem letu. Leta 2018 (čez dva tedna), je že zdavnaj jasno, kako je v resnici bilo. Zavestno so izpostavili Dražgoše Nemcem za namene revolucije. Če bi hoteli dobro ljudem, bi Nemce napadli in morda vaščane rešili, tako pa so se raje umaknili. Če pa so vedeli, da so mnogo prešibki za boj z Nemci, pa Dražgoš sploh ne bi zasedli in bi s tem Dražgošanom rešili življenja.

Drugo pa je to, da so zavestno in namenoma leta 1945 pobijali vse tiste ljudi, ki bi jim utegnili oporekati oblast. In to s titovim ukazom!!! Ti ljudje so mrtvi in nobena stvar jih ne more povrniti v življenje. V dveh mesecih (maj, junij 1945) so pobili več kot 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} slovenskega naroda , poleg več kot 100.000 ljudi ostalih narodnosti. Samo na ozemlju Slovenije!!
Tega NIKOLI ne smemo pozabiti in tega se moramo VEDNO spominjati. Ne glede na leto Gospodovo! To je bila najhujša katastrofa slovenskega naroda v vsej zgodovini. In najhujši ZLOČIN nad slovenskim narodom!
Zato talevim očitaj, da smo že krepko čez leto 2000 in naj raje govorijo resnico, ne pa do skrajnosti mitizirane laži .

ovce leve ali desne pač rabijo svojega idola!

Predvidevam da si ti desna.
Po potrebi pa leva.

New Report

Close