Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Očitajo mi, da sem bil proti odcepitvi. Še zdaj sem.

Očitajo mi, da sem bil proti odcepitvi. Še zdaj sem.

Milan Kučan, 23. 12. 2015

In se strinjam z njim, vsaj z njegovo zamislijo nove Jugoslavije kot konfederacije, imeli bi EU v malem (kaj pa je pravzaprav EU???), izognili bi se vsem vojnam na ozemlju bivše Juge in najpomembnejše: Slovenija bi bila še naprej carica. Tako smo pa zdaj zadnji izmeček v EU…

Če dobro pogledate prevarante (osamosvojitelje, prisvojitelje, nakladače) iz leta 1990 in danes se niti ni težko strinjati s stricem Milanom v določenih točkah. Nekateri od njih so danes v Bruslju, za mastne denarje, dvigovanje rok, dajanje podpisov za korporacije itd. nekateri v zaporu, nekateri izpuščeni iz zapora… Leta 1990 so bili “niko i ništa”, danes pa s skritimi nekaj deset milijoni EUR glumijo skoraj navadne državljane.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz se glede tega strinjam s palčkom in tudi takrat sem bilo proti. Ampak zakaj se je pa potem s Sorosom zalizal?

Če je bil, se je moral umaknit iz politike, vsaj takšne, v kateri se je aktivno pojavljal. Da pa minira vseskozi podtalno, pa je, ma da ne rečem, milo rečeno dokazljivo.

Če je bil, se je moral umaknit iz politike, vsaj takšne, v kateri se je aktivno pojavljal. Da pa minira vseskozi podtalno, pa je, ma da ne rečem, milo rečeno dokazljivo.
[/quote]

Kot da hoče kaznovati ali se maščevati narodu, tako izgleda.

Če je bil, se je moral umaknit iz politike, vsaj takšne, v kateri se je aktivno pojavljal. Da pa minira vseskozi podtalno, pa je, ma da ne rečem, milo rečeno dokazljivo.
[/quote]
Tega šk(A)rta bo kmalu matilda pobrala, šel bo tja kjer ga čakajo dolfe, joža ,binladen,vsi njegovi sodobniki, upam da mu priredijo lep sprejem


Tega šk(A)rta bo kmalu matilda pobrala, šel bo tja kjer ga čakajo dolfe, joža ,binladen,vsi njegovi sodobniki, upam da mu priredijo lep sprejem
[/quote]

Če res meni tako, potem je skrajno nemoralno, da je bil predsednik države, ki jo sploh noče – predsednik države, kjer se je 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi odločilo za samostojnost- njen predsednik , pa je proti – možno samo v Sloveniji.

Ne vem, če beseda ‘morala’ obstaja v njegovem besednjaku, se ne spomnim da bi bilo kdaj videti dokaze o obstoju.

Če je vas cel tvoj svet, je res najbolje ostati tam in ostati prvi na vasi. Še sreča da Slovenci niso običajne seljaćine.

Verjemi, da je življenje prvega na vasi veliko lepše kot življenje zadnjega v mestu. Uf, ogromna razlika!


te, ne sanjaj o Jugi, ker dobim rdečke. Slovenija carica? kaj ne vidiš, da imamo v Sloveniji Novo Jugo. Kje pa še vidiš
Slovenca na vodilnem položaju-do samega častitega- nje!

Tko je to ko nek narod misli da je nekaj boljšega kot je v resnici. So nas pa dobro scat peljali.

Raje sem zadnji vagon v EU kot lokomotiva v Jugoslaviji. Tako kot sem raje najslabša učenka v zelo močnem razredu kot najboljša med samimi trotli.

Raje sem zadnji vagon v EU kot lokomotiva v Jugoslaviji. Tako kot sem raje najslabša učenka v zelo močnem razredu kot najboljša med samimi trotli.
[/quote]

Bolje lokomotiva Juge, kot zdaj zadnji vagon v EU.
Glede učencev, je pa odvisno, bila sem oboje, najboljša v zelo slabem razredu in najslabša v zelo dobrem razredu. Če premislim, sem jaz bila vedno jaz, nekje na istem dobrem nivoju, le da je bil veliko boljši filing biti najboljši kot najslabši.

Raje sem zadnji vagon v EU kot lokomotiva v Jugoslaviji. Tako kot sem raje najslabša učenka v zelo močnem razredu kot najboljša med samimi trotli.
[/quote]

Smo si pač različni. Z odcepitvijo smo uničili dokaj v redu in mednarodnega spoštovanja vredno državo, ker socializem bi itak propadel tako kot je povsod, zdaj smo pa nule in luzerji. Karma pravzaprav.

Slovenija se lahko še neštetokrat odcepi in razcepi, če so vzvodi oblasti uvoženi iz Srbije je in bo rezultat vedno enak, le država postaja vedno manjša in dražja. Standarda kot je bil v Jugi ne bo več, poleg tega pa gre denar sedaj namesto v Beograd v Bele gradove po Sloveniji.

Slovenci niso uničili Jugoslavije z odcepitvijo, uničilo jo je žongliranje z Zahodom in Rusijo ko sta se naveličala prva neučinkovitih dokapitalizacij JLA in druga neučinkovitih dokapitalizacij gospodarstva. Ni naključje, da so zdaj vse strateške instalacije in NATO na ozemlju ex YU pod kontrolo zahoda, industrija pa ruska.
Zato ne mešaj Slovenije v Titove žonglerske štrene, raje bodi srečen da ti v 90. letih ni bilo treba bežati pred granatami ki bi priletele v vsakem primeru.

Slovenci niso uničili Jugoslavije z odcepitvijo, uničilo jo je žongliranje z Zahodom in Rusijo ko sta se naveličala prva neučinkovitih dokapitalizacij JLA in druga neučinkovitih dokapitalizacij gospodarstva. Ni naključje, da so zdaj vse strateške instalacije in NATO na ozemlju ex YU pod kontrolo zahoda, industrija pa ruska.
Zato ne mešaj Slovenije v Titove žonglerske štrene, raje bodi srečen da ti v 90. letih ni bilo treba bežati pred granatami ki bi priletele v vsakem primeru.
[/quote]

Država je razpadla ker smo se mi odločili odcepit in s tem sprožili domino efekt, kaj ima s tem neko žongliranje.

Raje sem zadnji vagon v EU kot lokomotiva v Jugoslaviji. Tako kot sem raje najslabša učenka v zelo močnem razredu kot najboljša med samimi trotli.
[/quote]

Torej nimaš rada vsaj nekaj kontrole glede svoje usode? Ker kot lokomotiva v Jugi bi jo imela več kot zadnji vagon v EU, se ti ne zdi?

https://www.youtube.com/watch?v=nike2p34voY

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

https://www.youtube.com/watch?v=Z5xuauDWxYw

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Torej nimaš rada vsaj nekaj kontrole glede svoje usode? Ker kot lokomotiva v Jugi bi jo imela več kot zadnji vagon v EU, se ti ne zdi?
[/quote]

glede kontrole vagona in/ali lokomotive ni čisto tako. Del nadzora res pride iz Bruslja, vendar pa tja pošljemo tud kakega strojevodjo. Seveda če pošlješ nekoga ki se podpisat ne zna, ki je pripravljen za “malce boljšo plačo/dodatke” zapeljati na stranski tir ni podobno, potem pač ne gre pričakovati, da bo lokomotiva vštevši vagoni šla tja kamor bi si želeli.

Drug del, ki nadzira lokomotivo je na Gregorčičevo v Ljubljani. Kako in kdo tja pride pa imajo eni že zapisano v genih. Torej ena in edina prava opcija + novi obrazi. To je na žačlost stalnica, čeprav se že skoz vagone vidi, kam ti strojevodje vozijo in kolikor berem nam ta pot ni všeč.

Dober primer strojevodje, ki ima komando v rokah, je recimo orban, v primeru beguncev/migranotv in EUja, ki se je zoperstavil EUju (politiki), zelo verjento bo tudi dobil kako luknjo, greh in bo kasiral (od EUja) za vse kar je mel sitnosti, stroškov itd.

Primeri ko lokomotive vozijo brez nadzora je npr Švedska, Francija na področju migranotv. Ne glede kaj vse se dogaja, še vedno so na istem tiru. Vsaj vlade, vpršanjae kaj si navadni ljudje (potniki na vlaku) mislijo

aja tud potniki znajo/znamo met vpliv na lokomotivo. Tak primer so granitne kocke v MB.

Tako da konotrlo nad lokomotivo se lahko dobi, samo če se hoče.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Ni bil Kučan edini proti odcepitvi, proti odceitvi so bili tudi Peterle, Bavčar, Pučnik…. no ti zadnji bi sicer lahko dosegli, da bi se Slovenija odcepila od Jugoslavije, in ker niso hoteli se pač ni odcepila, ampak je Jugoslavija sama razpadla.

In ravno ti pomladniki so vlagali veliko napora, da so prepričevali svetovno javnost in voditelje, da se Slovenija ni odcepila, ampak da je le Jugoslavija razpadla.

New Report

Close