Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek bo skuhal 3.sv.vojno?!

bo skuhal 3.sv.vojno?!

Pa kaj je temu dedcu??!! Koreja, sedaj Izrael . A je nor?!! Ga ne more nihče ustavit?!!!

star dec spušča še zadnje kaplje testosterona, ne glede na posledice

Ni v celih ZDA nobene institucije, nobenih ljudi, ki so ga sposobni (in imajo tudi pravico) odstavit? Ta bo naredel hudo piz….!! Tam pa kar gledajo?

nova
Uredništvo priporoča

Pa so napovedovali, da bo Hilary Clinton zakuhala vojno… Ne bi bila niti 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tako nora kot tale gnusobnež. Pa nikogar ni grabila za mednožje…

Ta človek je res nevaren.

Ne. Ker ima za seboj ljudi, ki vodijo svet in Trump dela po njihovih navodilih. Že Kennedy je rekel, da imamo nevidno vlado in to velja za vse države.

To dela tretja puberteta, ko se začnejo kisat možgani ob občutku, da imaš moč sveta v rokah. Za nekatere bi bilo res bolje, če bi ostali v resničnostnih šovih.

Ker tole, kar se dogaja, še zdaleč ni resničnostni šov.

Ne. Ker ima za seboj ljudi, ki vodijo svet in Trump dela po njihovih navodilih. Že Kennedy je rekel, da imamo nevidno vlado in to velja za vse države.
[/quote]

Točno tako. In sicer predsednik ZDA skupaj s svojo vlado ravna po navodilih vplivnih Židov.

Ne. Ker ima za seboj ljudi, ki vodijo svet in Trump dela po njihovih navodilih. Že Kennedy je rekel, da imamo nevidno vlado in to velja za vse države.
[/quote]

Za seboj ljudi ? Svojo žlahto, ja. Kaj je sine naredil v zadnjem škadalu pred par meseci, se še spomniš?

Točno tako. In sicer predsednik ZDA skupaj s svojo vlado ravna po navodilih vplivnih Židov.
[/quote]
Jeruzalem je v Izraelu.
Ni ne v Turčiji ne v Jordaniji ne v savdski a., niti v Evropi.
Pred svojim pragom naj pometajo.

Ne. Ker ima za seboj ljudi, ki vodijo svet in Trump dela po njihovih navodilih. Že Kennedy je rekel, da imamo nevidno vlado in to velja za vse države.
[/quote]

To je tisto, kar je skrito, lutke pa so na medijskem linču. Zaradi Melanije smo mislili, da je Trump boljša izbira. Ima svoje cvetke, ravno tako kot Hilary. Hrvatje imajo v Ameriki zelo močno majšino, ki je pri ameriških vplivnežih lobirala pri arbitraži. Če bi bila Hilary bi krajšo potegnili. Trump je jasno povedal Kolindi, moja žena je Slovenka in ima rada Slovenijo. Zato je za nas Trump boljša opcija, ampak nekaterim ne potegne.

Ti si pa tako omejena in nerazgledana, da se raje skrij nekam.

To je tisto, kar je skrito, lutke pa so na medijskem linču. Zaradi Melanije smo mislili, da je Trump boljša izbira. Ima svoje cvetke, ravno tako kot Hilary. Hrvatje imajo v Ameriki zelo močno majšino, ki je pri ameriških vplivnežih lobirala pri arbitraži. Če bi bila Hilary bi krajšo potegnili. Trump je jasno povedal Kolindi, moja žena je Slovenka in ima rada Slovenijo. Zato je za nas Trump boljša opcija, ampak nekaterim ne potegne.
[/quote]

Maske za javnost in množice… Taktika za pomirjanje množic.

Ti si pa tako omejena in nerazgledana, da se raje skrij nekam.
[/quote]

Veliko Američanov glede na stanje in doživeto v zadnjem letu se strinja s tem, kar je napisala avtorica”moje mnenje”. Čedalje bolj.

Maske za javnost in množice… Taktika za pomirjanje množic.
[/quote]

Za vsako ceno bi jo volil, zato, ker je demokratka, zato ker je ženska ali zato, ker je migrantkoljubka ali zato ker jo financirajo ameriški bogatuni ali zato ker jo prefererajo naši neumni mediji, ki kopirajo tuje medije, v tem primeru ameriške, za katerimi vemo kdo stoji. Našim medijem pa se ne da malo več pomigati z možgani kot dobesedno prevajati iz ang v slo. To je taktika za množice in javnost, ne pa tisto kar ti boldaš.

Veliko Američanov glede na stanje in doživeto v zadnjem letu se strinja s tem, kar je napisala avtorica”moje mnenje”. Čedalje bolj.
[/quote]

Niti ni tako. Ker moj bratranec stanuje v LA. Medij ogromno doda. Ljudje vsaj nižji, srednji sloj, kar zadovoljni. Višji srednji sloj, modro tiho. Bogataši niti glasu ne dajo od sebe. Torej medij vodi, igro, čigavo, se ne ve.

Niti ni tako. Ker moj bratranec stanuje v LA. Medij ogromno doda. Ljudje vsaj nižji, srednji sloj, kar zadovoljni. Višji srednji sloj, modro tiho. Bogataši niti glasu ne dajo od sebe. Torej medij vodi, igro, čigavo, se ne ve.
[/quote]

LA je svet zase. :). ….. Druga, naprednejša, bolj down to earth del Amerike je bila mišljen….

LA je svet zase. :). ….. Druga, naprednejša, bolj down to earth del Amerike je bila mišljen….
[/quote]

Glej vsak izgovor je dober. Jaz sem napisal, kakšno je vzdušje v Ameriki. In ni takšno kot piše medij. Po celi Ameriki. Bo ja, nekdo več vedel, ki tam živi. Seveda se vsi ne strinjajo s Trumpom, daleč od tega, samo vzdušje ni tako kaotično. kot doživlja medij. Raziskovalni novinarji so pa že itak vsi pod zemljo. Torej ne obstajajo več. Medijem verjeti niti procent, ker ni več novinarjev, so samo še delavci, ki pišejo po nareku.

Glej vsak izgovor je dober. Jaz sem napisal, kakšno je vzdušje v Ameriki. In ni takšno kot piše medij. Po celi Ameriki. Bo ja, nekdo več vedel, ki tam živi. Seveda se vsi ne strinjajo s Trumpom, daleč od tega, samo vzdušje ni tako kaotično. kot doživlja medij. Raziskovalni novinarji so pa že itak vsi pod zemljo. Torej ne obstajajo več. Medijem verjeti niti procent, ker ni več novinarjev, so samo še delavci, ki pišejo po nareku.
[/quote]

Ni izgovor – iz izkušenj. Vsako leto sem v vsaj 5ih ameriških državah… Zadnjih 10 let… In ljudje so prijazni, komunikativni, iskreni in podelijo svoje mnenje o trenutnem stanju….tako da….

To dela tretja puberteta, ko se začnejo kisat možgani ob občutku, da imaš moč sveta v rokah. Za nekatere bi bilo res bolje, če bi ostali v resničnostnih šovih.

Ker tole, kar se dogaja, še zdaleč ni resničnostni šov.
[/quote]

… za nekatere je …

Ma dajte no kakšna tretja svetovna. Arabci bojo malo ropotali pol se bojo pa nazaj odvlekli v svoje koče.
Ne pretiravajte

Ni izgovor – iz izkušenj. Vsako leto sem v vsaj 5ih ameriških državah… Zadnjih 10 let… In ljudje so prijazni, komunikativni, iskreni in podelijo svoje mnenje o trenutnem stanju….tako da….
[/quote]
Tam čez lužo je je okoli 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ki ve kakšne jim “strelja” predsednik in kamarila, pa si ti lahko vsak teden v kakšni državi!

Hud kolerik je po značaju, to pa za predsednika države ni dobro.

Veliko Američanov glede na stanje in doživeto v zadnjem letu se strinja s tem, kar je napisala avtorica”moje mnenje”. Čedalje bolj.
[/quote]

Kako da pred volitvami glede na njegov značaj niso predvidevali, da bo tako?

resno misliš da so arabci taki revčki? ne bit tolk prepričana

New Report

Close