Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek A grejo še komu na živce tile SDSarski trolarji

A grejo še komu na živce tile SDSarski trolarji

Namreč skoraj ni teme da je ne zasmetijo z temi razprtijami iz druge svetovne vojne…. pa komunisti, pa kučan vsepovsod, pa poboji, pa neko lažno nabijanje o praktično vsaki temi

fantje dajte se spravit v novo tisočletje ww2 je končana, pa izgubili ste jo. Get over it.

Oz pejte na nora24 pa tam onanirajte po mili volji na slike jj.


Levi, desni, rdeči, beli… vsi glih…
https://www.youtube.com/watch?v=-PxO9S8Dj48

Razdeli in vladaj (prostozidarsko načelo) – po tem se ena ali druga stran ravna.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11082718

Ni nobenega sovraštva med Murglami in Grosupljem, vse je zaigrano.

Pač ignoriraj te njihove poste.

Zgleda so jih spet začel plačevat za objave. Vse morajo velikem vodji potem dokumentirano poslat, kje vse so se posral, da Jim plača pol en senvič.

Volitve še niso tako blizu, le kaj nas še čaka v prihodnjih mesecih 😕🙇

Saj ste vsi isti. Če bo desna drugo leto zmagala, boste pa vi levi utrujali štiri leta.


Bebavost s katero skušajo prodati ?resnico? me zabava!


Bebavost s katero skušajo prodati ?resnico? me zabava!
[/quote]

Bebavo je da levi in desni skušajo prodajati resnico. In to ni nobena zabava ampak kriminal. Vsi. Kdaj vam bo jasno, da nobeden od vidnih predstavnikov levih in desnih ne govori resnice. Vas pa to zabava. Vas zabava samo desna resnica, smrtno resno pa vzamete levo resnico. In obratno pri drugih volivcih. Bedaki.

Bebavo je da levi in desni skušajo prodajati resnico. In to ni nobena zabava ampak kriminal. Vsi. Kdaj vam bo jasno, da nobeden od vidnih predstavnikov levih in desnih ne govori resnice. Vas pa to zabava. Vas zabava samo desna resnica, smrtno resno pa vzamete levo resnico. In obratno pri drugih volivcih. Bedaki.
[/quote]
Kje sem zapisal, da se mi dvigne na levake???
Res pa je, da toliko bedarij kot jih sproducira desnica, levica ni sposobna spraviti skupaj!

Sds- skoz delamo sranje 🙂


Kje sem zapisal, da se mi dvigne na levake???
Res pa je, da toliko bedarij kot jih sproducira desnica, levica ni sposobna spraviti skupaj!
[/quote]
Oh, zlahka. Ampak ob večji številčnosti levice je treba priznat da morajo biti desni precej bolj ustvarjalni, da lahko parirajo.


Kje sem zapisal, da se mi dvigne na levake???
Res pa je, da toliko bedarij kot jih sproducira desnica, levica ni sposobna spraviti skupaj!
[/quote]

Če ti v celofan zavit drek diši, je to tvoj problem.

Če ti v celofan zavit drek diši, je to tvoj problem.
[/quote]
Svoje fetiše mirno obdržiš za sebe!


Oh, zlahka. Ampak ob večji številčnosti levice je treba priznat da morajo biti desni precej bolj ustvarjalni, da lahko parirajo.
[/quote]

Mislis primitivni 😎

Men gredo na živce rdeči komunisti trolarji kot si ti s to temoLOL LOL


Oh, zlahka. Ampak ob večji številčnosti levice je treba priznat da morajo biti desni precej bolj ustvarjalni, da lahko parirajo.
[/quote]
Yessssssss, tudi za laganje je treba biti ustvarjalen!


Svoje fetiše mirno obdržiš za sebe!
[/quote]

Hvala enako, hehe.

Mislis primitivni 😎
[/quote]
Ne, mislim ustvarjalni. Da so primitivni ni nujno, niti ni potrebno. Zaradi slabega umetniškega vtisa zgubljajo še tiste točke, ki jih nimajo. Če bi bili na nivoju bi imeli več od tega, pa jim ne nese dlje od antipropagande. Sploh pa, ker še vedno čepijo v (alternativni) zgodovini zgubljamo prihodnost. Vsi, ne le oni.

Rumeno modri kult si mora nekako zagotoviti svojo eksistenco.

Men gredo na živce rdeči komunisti trolarji kot si ti s to temoLOL LOL
[/quote]
Saj je tvoj vodja JJ tudi komunist, samo prebarvan 🙂

pa vendarle smrdi

sovjetska zveza lenin stalin juga tito..vsi prednjačijo pred ubogim hiltlerjem..procentualno so pobili dva in več krat več ljudi kot hitler

vsi so jo odnesli brez kazni

normalno da ne želite slišati resnice..resnice kako ubogi smo da nismo sposobni obsoditi morilcev in tistih ki jih ščitijo

nekaj janšo v to vlečete..kdo je to bi se lahko vprašalo

janša ni nič, nima vpliva, oblasti,…

samo rdeči so

in rdeča je slovenija

vsaj pol nje, ker rdeči na vsakih volitvah vedno zmagajo..tisto nekaj malega kar je janša zmagal je izjema ki potrjuje pravilo

“janša ni nič, nima vpliva, oblasti,…”

da bi spet imel, je vredno vsakega sendviča


;)) Pa še poceni so.


Saj je JJ enako, od ta rdečih 🙂

Meni grejo pa poleg teh na živce tudi rdeči trolarji…

mater, kaj ste smešni SDS fanatiki in kakšno pravilo je to, če jaja zmaga 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na volitvah v stranki SDS, >>>>100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

New Report

Close