Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Desnica z borbo za zasebno šolstvo pripravlja teren za muslimanske šole

Desnica z borbo za zasebno šolstvo pripravlja teren za muslimanske šole

Ko boste čez 10 let jamrali, da je polno muslimanskih šol financiranih iz proračuna, se spomnite, kdo je temu danes vrata odprl.

Levica je pa ful proti ane?

Ne trolaj.

Če ne bi bilo te na pemeti tako imenovane desnice tudi beguncev ne bi bilo.

Saj janse nihce vec ne voli, razen tistih iz podezelja, ki nimajo interneta. In bacovnikova. Skratka taksni, ki nimajo pojma, kaj se v svetu dogaja.


Shranjeno v računalnik, da ti po volitvah postrežem z dokazom, s številko volilcev.
Torej so po tvoje vsi teli “nihče”, sploh ljudje niso: “… razen tistih iz podezelja, ki nimajo interneta. In bacovnikova. Skratka taksni, ki nimajo pojma, kaj se v svetu dogaja.”

Ljudje ste samo levičarji , ki vam vedno po svetu vse propade (propad socializma-komunizma v Evropi, aktualno propadanje Venezuele, predvsem pa propad Jugoslavije.
A ti za vse te propade sploh veš? Najbrž ne, ker ti dejansko ne veš, kaj se v svetu dogaja.

Ni mi treba nic postrezti, jaz se s tolk neumnimi ponavadi ne pogovarjam. Razen ce delam kaksno raziskavo na temo nizkega ikuja.

Podobno kot 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} levičarjev danes v parlamentu ko je bilo glasovanje o tej tematiki sploh ni vedelo o čem gre predlog kot tudi odpiralec te teme ne. Gre za financiranje učnega procesa ki ga predpisuje država in to kar predpiše država naj bi država tudi financirala. Vse ostalo kar imajo dejavnosti kot verouk in podobno sranje pa šole plačujejo same (oz uporabniki). Sicer pa je to potrdilo tudi ustavno sodišče samo levaki zadnje čase ne spoštujejo nobene odločbe več. Pa desni tudi niso nič boljši.


Vsaj ne piši “jaz se s tolk neumnimi ponavadi ne pogovarjam.” Jaz tega ne napišem, ker se zavedam, da je tale forum izredno nizkega nivoja, kjer v glavnem pišejo intelektualno podhranjeni ljudje. Take pa rad provociram, da jim nastavim špegu.

Ti pisat moras, ker ti tako veli mafijski boter.

S kriminalci vec ne debatiram. Nikoli nisem in nikoli ne bom.


Kučan ni moj boter. Tudi Janković ne. In ne mafijci, ki so zjebali zdravstvo in v NLB oprali milijardo iranskih dolarjev, da že precejšen del razvitega sveta šteje Slovenijo za levo mafijsko državo.


Izreden zaključek dialoga na način levakarske intelektualne podhranjenosti.

Kdor voli janso, je z njegovim intelektom nekaj hudo narobe. Sam sebe vprasaj, zakaj si na taksnem nizkem nivoju. Kot receno, oprosceno je le tistim brez interneta.

Kako nisi-ja si!

Kako nisi-ja si!

New Report

Close