Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Koliko stane slovenske davkoplacevace razvijanje novih jezikov za urade..??

Koliko stane slovenske davkoplacevace razvijanje novih jezikov za urade..??

Koliko stane slovenske davkoplacevalce da se razvija nek nov uradniski jezik?
Ki ga nikjer drugje ne uporabljajo.
oz. da se razvija in placuje ucitelje v soli da ucijo v solah nek jezik, ki ga doben nikjer potem ne zna in se potem ljudje oz otroci ko pridejo s taksnih sol ne morejo z doben nikjer pogovarjati in sporazumevati potem..??

V Jugoslaviji so v vsaki republiki skoraj poucevali drugacen jezik in ali drugacno abecedo, da potem ti ljudje ki so prisli iz teh sol so bili potem niso mogli komunicirati med sabo..Ampak te stvari take stvari in solski program se je placeval v Jugoslviji iz proracuna..Jezik bi se mogli uciti isti kot drugi da se lhako pogovarjamo z drugimi..

Ti pa nimaš vse pošlihtano v glavi,upam da ta jezik razumeš!

Ce bi v bivsi-Jugolslaviji se vsi ucili vsaj en isti jezik, bi se lahko sporazumevali med sabo in ne bi bilo dobene vojne.
Sem samo miroljuben clovek, in sem bolj za pogovore in za sporazumevanje kot pa za vojskovanje. Za strelati clovek ne rabi znati doben jezik.

Vsaj razumem jezik “make peace, make love and not war”.

Za pogovere in sporazumevanje se potrebuje uciti isti jezik kot se ucijo drugi. Da se lahko pogovarja in sporazumeva med sabo.
Nimamo mi iste mame kot ti. Vsak ima drugo mamo.

nova
Uredništvo priporoča

Tu ni vprasanje glede stvar glave, ampak stvar denarnice in financ.
Vsekakor nimam vse poslihtano v denarnici. Bi rajsi vedel da bi imel bolj red v denarnici!.

New Report

Close