Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Člani volilnega štaba Marjana Šarca preslikani iz Pozitivne Slovenije, Jankovićeva lista iz Kamnika

Člani volilnega štaba Marjana Šarca preslikani iz Pozitivne Slovenije, Jankovićeva lista iz Kamnika

A je prodana duša, ali “naključno” izbiranje sodelavcev?
(Vir: požareport.si)

Člani volilnega štaba Marjana Šarca preslikani iz Pozitivne Slovenije. So kot Jankovićeva lista iz Kamnika.

Predsednik vlade Miro Cerar se je včeraj pojavil v volilnem štabu Marjana Šarca, ker naj bi se “želel seznaniti s programom predsedniškega kandidata”. Cerarjeva stranka SMC se namreč odloča, koga bo podprla v drugem krogu predsedniških volitev, Boruta Pahorja ali Marjana Šarca. No, slednjega med obiskom Mira Cerarja v štabu ni bilo?!
Pri Šarcu, ki ga podpira trda tranzicijska levice, so se namreč očitno odločili, da je slovenski javnosti bolje prodajati zgodbo, da Marjan Šarec ni del sedanjega “političnega establišmenta”, kar javno razlaga Šarec, zato Šarec menda “ne bo prosil nikogar”, torej nobene politične stranke, za volilno podporo. Kar pa je, kot bomo videli v nadaljevanju, eklatantna laž ter eno samo veliko sprenevedanje.
Če za Šarcem strateško stojijo ljudje iz kroga Milana Kučana, ki so mu doslej zagotavljali podporo večinskih medijev, je volilni štab kamniškega župana večinoma sestavljen iz (nekdanjih?!) članov Pozitivne Slovenije, torej stranke ljubljanskega župana Zorana Jankovića, in tudi bivše stranke Marjana Šarca. Pri tem je zelo zanimivo, da se nihče od novinarjev ali medijev še ni pozanimal, kdo so člani štaba, ki so se minulo nedeljo zvečer po prvem krogu predsedniških volitev fizično postavili za Marjanom Šarcem na odru tiskovnega središča v Cankarjevem domu in bi se po volitvah v primeru zmage Marjana Šarca preselili v urad predsednika republike?!

JANKOVIĆEVI IZ KAMNIKA
No, morda so se mediji sicer pozanimali, vendar ne želijo objaviti … Volilni štab Marjana Šarca je namreč skoraj dobesedno preslikana Pozitivna Slovenija ali Jankovićeva lista iz Kamnika.
Med njimi so, denimo, Dejan Kmetič, glavni koordinator Pozitivne Slovenije ali regionalni direktor za članstvo in teren po Sloveniji, zdaj pa je koordinator pri Marjanu Šarcu; Nives Matjan, članica izvršnega odbora Pozitivne Slovenije iz Kamnika, pri Šarcu pa je glavna organizatorka volilne kampanje; Aleksander Prelec Matjan, član podmladka Pozitivne Slovenije, tukaj pa je član Šarčevega volilnega štaba …

TA ORANŽEN ALI KUHAR IN KELNER IZ TUHINJSKE DOLINE
Posebna zgodba je Igor Žavbi, podžupan Kamnika, ki mu v tuhinjski dolini pravijo “ta oranžen”. Včasih pa tudi “kuhar ali kelner”. Podobno kot Marjan Šarec tudi Žavbi velja za kolerika, po poklicu je kuhar, ampak zaradi vzkipljivega značaja ni dolgo zdržal v nobeni službi oziroma v nobeni kuhinji ali za šankom, kot pravijo naši viri iz Kamnika. Tudi znameniti Sodexo, kjer kuhajo hrano iz vrečk, naj bi bil za Žavbija prehud izziv.

BRATRANEC SOVA
Član ožjega kroga volilnega štaba Marjana Šarca je tudi njegov bratranec Marko Šarec, ki je tudi kamniški občinski svetnik. Ljubkovalno ga kličejo “Sova”, velja pa za “tiho vodo, ki bregove dere”. Eni tudi pravijo, da “z njim ni prijetno delati”, skupaj z Marjanom Šarcem pa vodita gasilce iz Šmarce.

ŠPEHAR IN KORDIŠ
Kot je boljšim poznavalcem že znano, je član volilnega štaba Marjana Šarca tudi Matej Špehar, ki se ukvarja s facebookom, neuradno pa še Roni Kordiš, nekdanji vidni član propadle stranke Zares in bivši uslužbenec razvpite Ultre, ki skrbi za promocijo Šarca na twitterju in blogih. Spomnimo, Kordiš se je z Marjanom Šarcem prejšnji petek razkazoval tudi na zadnjem soočenju sedmih predsedniških kandidatk in kandidatov na Pop TV.


Požaru ni uspelo, pa joka!

Se je že usulo. Stara garda mora ostati, pa ceprav se uporabi butasta propaganda. Že videno.

Za šarca. Čeprav verjamem, da se priskledniki nocejo losati udinjanega pahorja. Zato ima zal malo sans šarec.

nova
Uredništvo priporoča

To sem že vedela da je bil pri pozitivni sloveniji in zato ga nisem volila in ga ne bom.PIKa!

Kaj ima Požar za povedat, me pa res ne zanima. Je podaljšanja Janševa roka. Šarca sem volila v prvem krogu in ga bom tudi v drugem, pa če se cel desni pol, ki za Pahorja navija, na glavo postavi. Ne morem več gledat tistih njegovih umetnih zob in hinavskega nasmeha.

Naj jim zmeša štrene. tudi jaz ga bom. Spet.

Kaj od navedenega ne drzi?

S tem Kučanom ste prav smešni. Če se v tej državi nič ne zgodi brez Kučana, je Kučan potem v prvi vrsti Pahorjev stric iz ozadja, ker se je pohvalil Pahor sam, ljudje ga volijo že 25 let. In zmeraj je imel Kučanovo podporo. Zdaj hočejo taisto podporo podtaknit Šarcu, ker drugega pač nimajo in to prikazat kot nekaj slabega.

sej to tudi pahor sam počne 🙂
Šarcu podtika strice iz ozadja

sej to tudi pahor sam počne 🙂
Šarcu podtika strice iz ozadja
[/quote]

Zdaj kaže svoj pravi obraz, ja.

Luštno.
Tile hujskaški zapisi so prav za nasmejat.
Dosežejo pa itak nič, saj so pisani nekje na nivoju 5-letnikov.

kot za najzvestejše ivana in njegove najzvestejše prisklednike, ki so vsi nekoč bili člani partije in zapriseženi komunisti: so pravi čas spoznali zmoto in odšli.

žal, nihče noče mafiozota, ..še enega Sopranota noben ne rabi. Tista maskotka je vsaj neškodljiva. Ergo dragi Šarec..žal..zmagal bo Pahor. Ljudje bomo volili manjše potencialno zlo. Ali sploh ne bomo volili. Ne rabimo nobenega, da nas “odpira svetu”, gradi džamije, nas s tem ogroža itd. Ne rabimo reketarjev, ne rabimo nasilnežev..ne rabimo Soprano države. Pa naj se še malo slika una moška odcvetela rožca..prav velik škode s tem ne počne.



Jj podpira tako poharja kot komika. V obeh primerih je na plusu.

Saj to so njihove zakulisne igre, če do sedaj to še ni jasno. Le Šiško ni bil njihov, zato so ga onemogočali.
Saj so že prozorni. Levaki in desnaki imajo vsi istega vodjo, Vatikan.

Vsi volilci bi morali oddati neveljavne glasovnice!



Jj podpira tako poharja kot komika. V obeh primerih je na plusu.
[/quote]

Glede na pogrom njegovih medijev na Šarcem ne bi glih rekla. It’s not rocket science. Seveda je treba prepričevat volivce:

– da je šarec Kučanov kandidat (čeprav je Pahor bil vedno tradicionalno kandidat Kučana, sta iz iste struje)
– če pa to slučajno pri kom ne pali, sta pa itak oba ista in sploh nima smisla iti na volitve.

To so klasične predvolilne fore, kako diskreditirat človeka ali odganjat volivce in nekdo, ki nima spomina zlate ribice, bi jih moral prepoznat. Jaz bom že zato, ker se mi tak način gabi, šla na volitve in obkrožila Šarca. Pahor se je tokrat res spustil nizko, da mu JJ dela kampanjo. Uporablja vse njegove fore.

OK, Požar, saj nam je jasno, saj te razumemo. Pač nočeš, da volimo Šarca, ker je tvoj gospodar vseeno bolj naklonjen Barbiki. OK, že dobro, štekamo te.

OK, Požar, saj nam je jasno, saj te razumemo. Pač nočeš, da volimo Šarca, ker je tvoj gospodar vseeno bolj naklonjen Barbiki. OK, že dobro, štekamo te.
[/quote]

Se spomnite, da je bil Požar pred leti v hudi finančni krizi? Potem je kar naenkrat vse potihnilo in Požar report je postal desničarski. In potem on o prodanih dušah.

Malo se motiš mladenič. Janša je danes namignil Šarec. Torej kaj boš pa zdaj rekel, da sta si Kučan in Janša oba komunista podala roko.

Glede na pogrom njegovih medijev na Šarcem ne bi glih rekla. It’s not rocket science. Seveda je treba prepričevat volivce:

– da je šarec Kučanov kandidat (čeprav je Pahor bil vedno tradicionalno kandidat Kučana, sta iz iste struje)
– če pa to slučajno pri kom ne pali, sta pa itak oba ista in sploh nima smisla iti na volitve.

To so klasične predvolilne fore, kako diskreditirat človeka ali odganjat volivce in nekdo, ki nima spomina zlate ribice, bi jih moral prepoznat. Jaz bom že zato, ker se mi tak način gabi, šla na volitve in obkrožila Šarca. Pahor se je tokrat res spustil nizko, da mu JJ dela kampanjo. Uporablja vse njegove fore.
[/quote]

Tudi ti samo nakladaš in govoriš nesmisle in v bistvu si ti sama propaganda, ki zavajaš. Malo preberi kaj zapišejo predsedniki strank NE KAJ PIŠEJO MEDIJI.

Tokrat na moje presenečenje Požar celo ne naklada. Me pa zanima, če bo upal napisati kaj o povezavi Šarec in Tonin, “poslovno” in politično prijateljstvo.

Koliko ste pa plačani talevi in koliko tadesni? Koliko tardeči in koliko tabeli?

Jaz ne grem na nobene “volitve” tudi če mi plačajo ne, dokler mi ne bo omogočena neposredna odgovornost za mojo voljo. Do takrat mi je pa vseeno kdo krade.


enako – samo mi ni jasno zakaj govori,da nima nobenih povezav s temi strici iz ozadja in sploh, da je nov obraz… larifari – kakšen nov obraz, če si bil pri PS vemo, čigav si.

Glede na pogrom njegovih medijev na Šarcem ne bi glih rekla. It’s not rocket science. Seveda je treba prepričevat volivce:

– da je šarec Kučanov kandidat (čeprav je Pahor bil vedno tradicionalno kandidat Kučana, sta iz iste struje)
– če pa to slučajno pri kom ne pali, sta pa itak oba ista in sploh nima smisla iti na volitve.

To so klasične predvolilne fore, kako diskreditirat človeka ali odganjat volivce in nekdo, ki nima spomina zlate ribice, bi jih moral prepoznat. Jaz bom že zato, ker se mi tak način gabi, šla na volitve in obkrožila Šarca. Pahor se je tokrat res spustil nizko, da mu JJ dela kampanjo. Uporablja vse njegove fore.
[/quote]

Na volitve ja, oddati pa neveljavno glasovnico!

New Report

Close