Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek moj predsednik

moj predsednik

Vedno sem mislila, da je Borut Pahor dober predsednik, da izpolnjuje moje želje po voditelju države kakršna je Slovenija.
Je rad med ljudmi, z ljudmi, ima omikano vedenje, nikogar ne žali, zna utemeljiti svoj prav in ima prave ljudi na pravem mestu.
V Sloveniji je lepo živeti.
Pa me je sedaj prepričal tudi Marjan Šarec, da bi znal biti dober predsednik.
Medtem, ko izgleda, da Borut Pahor nima spontanega navdušenja, me je sproščena vizija Mrjana Šarca, polnega mladostnega navdušinja, zelo prepričala.

Šarec – za ofčice

Dej nehi no. Populist ki igra na zenska srca ali mojster za mafijo?
Borut, go home!
Men je zal za Rozo. Tko da nimam ideje koga naj obkrozim. Ce bom sploh sla.

Včeraj je naš predsednik prehodil tisti del Slovenije, kjer je doma. Veliko ljudi ga je pozdravilo z veseljem. Kaj bi šele bilo, če bi organizirali sprejeme.
Bravo, naš sedanji in prihodnji predsednik.

Ne pozabi, da je Šarec diplomirani igralec. Politiki pa itak sami glumci. Koliko je pri njem res mladostnega navdušenja, ( tako mlad pa spetni), koliko pa je to spretno namalana podoba za javnost me niti ne zanima. Vsakič, ko ga vidim se mi pred oči namala Serpentinšek in njegova baba, ki je žaba, žaba je pa žvau. Zadnjič je nekdo napisal, da smo tepci, ki ne ločimo “umetnosti” od realnega življenja. Sicer pa, če v “umetnosti” ni uspel, lahko pa res proba še v poitiki. Kamničani ga imajo pa radi.

Prehoditi Slovenijo, to ni mačji kašelj. In če jo želiš spoznati, jo moraš prehoditi v potu svojega obraza s svojimi nogami.
To sem že naredil, zato vem, kako se je treba potruditi in kakšno zadoščenje imaš.
Moj kandidat za predsednika je prehodil Slovenijo. Zato ima moj glas.

New Report

Close