Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Demokracija?

Demokracija?

V Sloveniji nimamo demokracije.

Mnogi slovenski drzavljani nimamo dobene moznosti dobivati. oz ne dobivamo nikoli obvestil o volitvah, preden so o cem so in kdaj so.!!!

Prav tako tudi sedaj, nas monogo drzavljanov Slovenije doben ni obvestil da so in da bodo precedniske volitve, jaz sem sedaj to prvic tu na tam forumu najdev. Sicer ker drugig virov glede tega nimam,.je tezko vedeti ce je ta vir verodostojen.

mnogi drzavljani Slovenije nismo nikoli obvesceni in nas doben ne obvesca kdaj so kake volitve in glede cesa. Nimamo dobene moznosti za voliti. Niti nas doben se nikoli ni obvestil kje se lahko voli itd..
Tako da sedaj, ce so kake volitve tako kot tukaj pravite, se potem te odvijajo samo v nekem zaprtem krogu ljudi, oz. v neki znotraj neke skupnosti, komune.

Do sedaj se volitve na splosno za vse drzavljane Slovenije niso bile organizirane kot izgleda.
Ker mi mnogi drzalvjani se nikoli nismo bili obesceni o njih preden so bile volitve da bodo itd..!!!

Ja demokracijo imamo samo na papirju, v praksi pa se ne!!!
Do sedaj se se marsi kateri drzavljani v praksi nismo mogli udeleziti dobenih volitev, ker se informacije o volitvah kot zgleda vrtijo samo v dolocenih zaprtih krogih, zaprtih za javnost Slovenskih drzavljanov.
Informacije o voltivah (kdaj bodo, preden so, kako lahko clovek kandidira za kaj, kdaj so akke volitve, kdo so kadnidtati itd.) te informacije bi mogle priti do nas vseh Slovenskih drzavlajnov. To je kot prvo.
In potem kot drugo, bi mogli imeti moznost tudi vsi dati glas, ampak sele potem, ko smo obvesceni pravi cas dobro in jasno in natancno, kdaj bodo kakae volitve v zadostnem caso preden so kake volitve itd…

New Report

Close