Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Dober je ta Boris Popović

Dober je ta Boris Popović

Zmaguje. Sicer z nekaj masla na glavi ampak vsaj govori kot je treba. Je pa res, eno je govoriti drugo je udejaniti.

Na polno…da bi lkudje nasedli…lepo prosim no na sodiscu je non stop, zame taka oseba ne more bit predsednik

Aja glede glasovanja pa… ce pa en kup volilcev iz staba lahko non stop klicar cifro, pol pridejo taki rezultati… na volitvah lahko vsak glasuje sam enkrat

nova
Uredništvo priporoča

Zdej, če pogledaš so lahko vsi kandidati predsedniki, zakaj pa ne. No, razen Likovič. Predsednik države ima veliko svetovalcev tako, da nekih težkih in stresnih odločitev ne bi bilo potrebnih sprejemati.

Po moje, en klic iz ene številke = en glas.

Jasno – plačano glasovanje.

Največ glasov so dobili ravno tisti kandidati, ki bodo na volitvah pokasirali najnižje število glasov.

A tile iz publike, ki so postavljali vprašanja, se mi zdi, kot da jih je nekdo pred oddajo pozicioniral, skupaj z vprašanji seveda. Dečko postavi vprašanje Pahorju, nekaj o teh povojnih spravah in to, a zraven pa sedi sin od Pahorja. Naključje?

Po moje, en klic iz ene številke = en glas.
[/quote]
Glasujeblahlo kdorkol in placa… tralala taki rezultati

Mene sta najbolj prepricala Sarec in Likoviceva.

Tip, mi je vedno zgledal kot lopov in šminkerska baraba. Spomnim se, da sem prebral, ko je bil, da, ko je mulc baje po kopru razbijal šipe, namerno, da bi njegov foter imel več dela, ker je bil steklar.

Odličen je.
Ne samo, da govori.Tudi udejan. Mesto Koper se je dvignilo iz pepela odkar je župan. Polena že letijo.

Popović = Janković. Pri volitvah se lahko uporabi efekt Janković. To je, vsi Slovenci bomo glasovali za vsak svojega kandidata, taspodnji vsi za Popovića. Zmaga na pladnju. Preiskušeno tudi v Londonu, ne samo Kopru in Ljubljani.

Pahor- Popović… Drugi krog!

Mislim, Slovenci res rabimo srba, da nas vodi. A se ni zadnjič nekdo spraševal kako smo sploh prišli v SHS? Takrat smo bili zagotovo najbolj srečni, kar je naše pisane zgodovine.

Nisem gledala. Katera pa je bila najboljsa od zensk?

Ljudmila, Pa nisem njena politična opcija.

Vsi pravijo, da tega masla sploh ni malo.

Tako prvi vtis: drugi krog Pahor in Šarec.
Ne rečem, da sta tako dobra, samo kar nekaj stopenj boljša od ostalih. Edina dva, ki sploh prideta v poštev.

Moja kandidatka je Angelca, prava kristjanka! Pa tudi gospod župnik za njo navija.

Majda – zdaj pa realno: da te nekdo posili, moraš otroka donosit, ker si lahko srečna da boš mama ( tako pravi ga. Likovič….)…. Zato, ker moraš skrbet za nataliteto Slovencev. A ti bi seme zla donosila?

Splav je greh, trpljenje pa je Jezusova pot. To nam gospod župnik pri vsaki maši pove.

Joj Lopovič…imam občutek, da takoj, ko odpre usta se nekaj zlaže. Ne razumem kaj je Koprčanom, da ga že 15 let gledajo, ker s takšno malho kot jo je občina Koper deležna bi vsak lahko kaj naredil, sem prepričana, da mnogo več kot je naredil sedanji župan.

Vprasanje:
In kje lahko clovek dobi kako informacijo, informacije o tem kdo je ta oseba oz. kandidat??

In kje lahko clovek dobi kako informacijo, informacije o tem za kaj si prizadeva ta kandidat oz. kaka politicna mnenja ima o cem??

Tole reši, pa boš vedel:
Vaš link

In kje lahko clovek zve kako lahko sam postane kadidat??

In kje lahko clovek voli??

New Report

Close