Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek in hočem nazaj socalizem

in hočem nazaj socalizem

evo dajte si duška

V socializmu mi je bilo dosti bolje kot v tej naši demokraciji, kjer je večina zaposlenih na minimalni plači! Kakšna bo šele penzija 🙁

Meni je bilo pa v socializmu grozno, zdaj mi je pa fajn tako, da sem vesela, da ni več vašega socializma.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem pa odrasel in hocem nazaj v varno maternico.

Jaz sem levičar in desničar in hočem takoj nazaj.

Vse v redu, avtorica.
Samo Donaldu piši prej, če bo kaj doniral :))

Meni je bilo pa v socializmu grozno, zdaj mi je pa fajn tako, da sem vesela, da ni več vašega socializma.
[/quote]

je prišla iz nemčije na počitnice sosedova punčka nekaj let mlajša od mene, ji ponudim vodo za pit, odkloni, jo vprašam če doma malinovec pijejo, pravi ne, samo flaširano (kokakola, sokovi,…)

mi še za malinovec nismo imeli..častna

A imaš tangice z rdečo zvezdico? Ali več njimi? 😛 😛 😛

Pojdite raje naprej, socializem je živ v venezueli, na kubi, severni koreji, pojdite raje naprej tja, zakaj bi tiščali nazaj, saj ste napredni, ne nazadnjaški, mar ne ?

je prišla iz nemčije na počitnice sosedova punčka nekaj let mlajša od mene, ji ponudim vodo za pit, odkloni, jo vprašam če doma malinovec pijejo, pravi ne, samo flaširano (kokakola, sokovi,…)

mi še za malinovec nismo imeli..častna
[/quote]

Zdaj imamo pa tudi mi flaširane pijače, sladkane s škodljivimi sladkorji ali umetnimi sladili 🙁
S tem se na tvojem mestu ne bi hvalila.

Ves kaj se meni zdi? Da so se takratni zaprisezeni levicarji preoblekli v desnicarje.

Zdaj imamo pa tudi mi flaširane pijače, sladkane s škodljivimi sladkorji ali umetnimi sladili 🙁
S tem se na tvojem mestu ne bi hvalila.
[/quote]

a ne razumeš pointa?

to je golo dejstvo. še naprej gojijo kult osebnosti in vero v enega in edinega vodjo

Socializem je živ vsepovsod: Kitajska, Skandinavija, Slovenija, pa tudi ZDA.

socializem? To pišejo jugonostalgiki, ki ne upajo napisat, hočem Jugo nazaj. Saj ni treba jokat, pojdi raje
cca 500 km proti vzhodu in ostani tam.

Zdaj imamo pa tudi mi flaširane pijače, sladkane s škodljivimi sladkorji ali umetnimi sladili 🙁
S tem se na tvojem mestu ne bi hvalila.
[/quote]

uf joj, jugo sladke pijače so bile šele polne kemije in to bistveno bolj škodljive…pametni so pili vodo tedaj in jo še danes, vse ostalo pa…

Za samostojnost smo glasovali, za spremembo sistema ne. Osamosvojitelji so imeli skrito agendo in so zlorabili ljudi za spremebo sistema preko pozivanja k osamosvojitvi. Gravž.

Zberite podpise za referendum, pa bomo odločili. Kot Katalonci.

tam se gre mama Lojzka čisti socializem. Kar korajžno. Sam bo treba delat velik, pa malo imeti.

Za samostojnost smo glasovali, za spremembo sistema ne. Osamosvojitelji so imeli skrito agendo in so zlorabili ljudi za spremebo sistema preko pozivanja k osamosvojitvi. Gravž.
[/quote]

Se strinjam, ZLORABA je bila!

Se strinjam, ZLORABA je bila!
[/quote]

Nič ni bila zloraba!!
Na plebiscitu smo sicer glasovali le o osamosvojitvi, spremembo sistema pa je uvedel Ante Marković že kakšno leto, dve prej. Tako da če bi se sedaj vrnila v jugoslavijo kot je bila pred osamosvojitvijo tudi ne bi imela tebi taqko ljubi socializem.
Zato ne laži, da so ti osamosvojitelji ukradli sistem, ker ga takrat več ni bilo. Pejdi se pritožit dol v Beograd, oni so ti ga ukinili.

Eni ne dobijo, ne dobimo niti socialne podpore sedaj.

Sicer po zakonih EU, z zakoni EU imamo scitene socialne pravice. in oz. tudi z strani splosne deklaracije clovekovih pravic imamo scitene socialne pravice.

Samo pri nas eni drzavni uradniki ne spostujejo EU zakonodaje in s tem tudi ne spostujejo splosne deklaracije clovekovih pravic in s tem tudi ne spostujejo pogodb ki jih Slovenija ima z ostalimi clanicami EU. Slovenija ima pogodbe z ostalimi clanicami EU da bo spostovala clovekove pravice oz. bi jih morala po teh pogodbah. Samo eni uradniki Slovenske drzave ne spostujejo teh EU pogodb in s tem tudi ne spostujejo clovekovih pravic lastnih drzavljanov in ne socialnih pravic.

ehm khm hočemo LUSTRACIJO in to takoj. Tako kot so to izvedle poljska, češka in slovaška. Ne prec ; zdele (zdele je mčken prej k pa zdele)

NI JE ČEZ DAMAČA MUSKA VESELAK 94,9 MHz

New Report

Close