Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Borut Pahor

Borut Pahor

Sem res pričakovala, da se bo med kandidati za predsednika naše države, pojavil še kdo, v katerega bi imela več zaupanja.

Toda, od vseh do sedaj pokazanih in predlaganih, se mi dozdeva najboljši kandidat Borut Pahor.

Kaj pa vam ?

To se dogaja samo vam, nerazgledanim ljudem. Če bi se več ljudi pozanimalo o kandidatih, bi vedeli in šli oddat podpis za Milana Jazbeca, ki žal ni dobil dovolj podpisov.
Daleč najboljši predsednik bi bil, od vseh dozdajšnjih.

Andrej Šiško-ne, Ljudmila Novak-ne, Romana Tomc-ne, Angelca Likovič-ne, Marjan Šarec-ne, Ljudmila Krause-ne, Maja Makovec-ne,Borut Pahor-da.

Boris Popovič-mogoče, Suzana Krause-ne.


Kaj je pokazal Borat pohar??
(Razen tega, da je bebec?)


Kaj je pokazal Borat pohar??
(Razen tega, da je bebec?)
[/quote]
Enak enakemu enak!

Popravljam prvi stavek: Takle mamo zaradi vas, nerazgledanih, pišmeuhovskih ljudi.

Tudi pri kandidatih bomo prisiljeni izbirati tako, kot na volitvah – ne najboljšega, ampak najmanj slabega. Glede na to, da Pahor tako uživa, ko gre za nekaj uric (za foto šuting) opravljat kakšen normalen poklic (pek, smetar, cestar,…), mu dajmo z neizvolitvijo omogočit, da vsaj nekaj let do penzije dejansko zasluži kakšen evro, ne pa da je stalno prisesan na proračun, pa še znebili se bomo tega samovšečnega loleka…

Po moje je najbolje, da izvolimo Šarca, da sami sebi nastavimo ogledalo z izvolitvijo komedijanta.
LP

Pahor bo na volitvah pogorel. Ne bo več predsednik!

Meni je najboljši Šarec, dovolj direkten in oster. Edino diplomacija zna biti problem pri njem, tu bi ga morali malo obrusiti. Zaenkrat je moj favorit.

A veš, meni je pa Pahor všeč. Ne zato, ker se fotka, ker na te dogodke ne hodim in ga tam res ne vidim, ga pa srečam kdaj tako čist privat, ko ni v službi predsednika, ampak sam na sprehodu in mi je všeč vtis, ki ga daje takrat.

Pri nas je predsedniška funkcija bolj figura kakor pa neka vrhovna oblast, kako je v ZDA. Mislim, da nas Pahor na političnih srečanjih spodobno predstavlja.

Aha, ja, mene je kupil na eni tekmi, ko je mahal z zastavo. Po tem so se vsi zgražali, češ kakšen predsednik pa je in kaj si dovoli, kako se obnaša, moje mnenje pa je: kdo pa je v naši državi prvi človek, ki naj bi prvi dvignil našo zastavo?

Žal me ni prepričal, ampak to nima veze, mogoče bi mu pa med kampanjo le uspelo, ampak…
Si prepričana, da ni zbral dovolj podpisov? Mislim, da je to le izgovor.
Mogoče si je sam premislil.
Mogoče mu je kdo pomagal, da si premisli.

A veš, meni je pa Pahor všeč. Ne zato, ker se fotka, ker na te dogodke ne hodim in ga tam res ne vidim, ga pa srečam kdaj tako čist privat, ko ni v službi predsednika, ampak sam na sprehodu in mi je všeč vtis, ki ga daje takrat.

Pri nas je predsedniška funkcija bolj figura kakor pa neka vrhovna oblast, kako je v ZDA. Mislim, da nas Pahor na političnih srečanjih spodobno predstavlja.

Aha, ja, mene je kupil na eni tekmi, ko je mahal z zastavo. Po tem so se vsi zgražali, češ kakšen predsednik pa je in kaj si dovoli, kako se obnaša, moje mnenje pa je: kdo pa je v naši državi prvi človek, ki naj bi prvi dvignil našo zastavo?
[/quote]

Preberi to, kar sem “boldala”. Predsednik države ni samo “figura”, ki se nastavlja fotoaparatom, ampak je vrhovni poveljnik oboroženih sil. V mirnodobnem stanju to ni tako važno, v vojnem oziroma izrednem stanju pa je to še kako pomembno.

Zal se bojim, da nimas prav. Bebcev, ki bi ga volili je veliko. Sampreveri tukaj namonu.

Preberi to, kar sem “boldala”. Predsednik države ni samo “figura”, ki se nastavlja fotoaparatom, ampak je vrhovni poveljnik oboroženih sil. V mirnodobnem stanju to ni tako važno, v vojnem oziroma izrednem stanju pa je to še kako pomembno.
[/quote]
In zato je treba voliti žensko. Po mojem je najboljša Angelca, je dala vsaj 2 vojni skozi, da o številu borb ne govorimo. Pa nikoli ni zmagala, tudi tokrat ne bo!

Preberi to, kar sem “boldala”. Predsednik države ni samo “figura”, ki se nastavlja fotoaparatom, ampak je vrhovni poveljnik oboroženih sil. V mirnodobnem stanju to ni tako važno, v vojnem oziroma izrednem stanju pa je to še kako pomembno.
[/quote]

Potem takem je edini verodostojni kandidat za predsednika en in edini Janez Janša, ki je eno vojno že vodil, študiral obramboslovje in bil minister za obrambo.
Mislim, da ga ni kandidata, ki bi bil v tem boljši od JJ.

Ker pa pri nas predsednik nima ravno neke velike veljave, čeprav je poveljnik vrhovnih sil, bi v času vojne odločal parlament v sodelovanju z generali in vojaškim vodstvom, predsednik bi pa le kak gumb pritisnil.
Torej je tudi v tem pogledu Pahor čisto fajn.

Žal me ni prepričal, ampak to nima veze, mogoče bi mu pa med kampanjo le uspelo, ampak…
Si prepričana, da ni zbral dovolj podpisov? Mislim, da je to le izgovor.
Mogoče si je sam premislil.
Mogoče mu je kdo pomagal, da si premisli.
[/quote]

Ne vem pravega ozadja, pri nas je mogoče vse in še več.

Potem takem je edini verodostojni kandidat za predsednika en in edini Janez Janša, ki je eno vojno že vodil, študiral obramboslovje in bil minister za obrambo.
Mislim, da ga ni kandidata, ki bi bil v tem boljši od JJ.

Ker pa pri nas predsednik nima ravno neke velike veljave, čeprav je poveljnik vrhovnih sil, bi v času vojne odločal parlament v sodelovanju z generali in vojaškim vodstvom, predsednik bi pa le kak gumb pritisnil.
Torej je tudi v tem pogledu Pahor čisto fajn.
[/quote]

Bluzenje v tri krasne ti gre dobro od rok, torej boš pravilno izbrala. :)))

Pa ti misliš, da se parlament lahko zmeni v vojnem času, ko je treba izredno hitro reagirati? :))

Skratka, ti izberi kot ti ustreza, tudi na podlagi njegovih modrih oči. 😉

Bluzenje v tri krasne ti gre dobro od rok, torej boš pravilno izbrala. :)))

Pa ti misliš, da se parlament lahko zmeni v vojnem času, ko je treba izredno hitro reagirati? :))

Skratka, ti izberi kot ti ustreza, tudi na podlagi njegovih modrih oči. 😉
[/quote]

Hehe, ne, ne, meni pa modre oči niso bile nikdar všeč, samo globoke črne 😛

Kje pa misliš, da bi bil predsednik v vojnem času? Kje premier in kje tistihnekaj glavnih fac politike? Misliš, da predsednika zaprejo v zabarikadirano samico, mu dajo laptop in se gre potem sam proti sovražniku Call of Duty?
Še ameriški predsednik, ki je bohinbatina, ima za vojaške odločitve tim svetovalcev, tudi v času vojne in Amerika je kar pogosto v vojni.

Nikoli ni bilo nobenih zdrah okrog njegovega imetja, ni si prilaščal tuje lastnine, ni obrekoval svojih protikandidatov.
Zame so to zadostni razlogi, da ga bom ponovno volila.

Šaec je primern za farja, ne pa predsednika države.

Gotovo, da ima tudi Borut Pahor svoje slabe strani, toda vedno deluje tako kot list, ki ga transparentno prebereš.
Nobenega od kandidatov še nisem videla v živo, niti sedanjega predsednika.
Toda zaupam medijem in volila bom Boruta Pahorja.

Volitve stanejo 5 milijonov.
Volimo racionalno, da ne bo drugega kroga, da ne bomo še ob dodatnih 5 milijonov.

Ko bo Borut Pahor, dobil na tehnici, da se poravna, potem lahko… se prične debata…do takrat pa čakamo, ker še Popoviča ali primernega… ni na spisku, se pridružujem avtorci 🙂

Ko bo Borut Pahor, dobil na tehnici, da se poravna, potem lahko… se prične debata…do takrat pa čakamo, ker še Popoviča ali primernega… ni na spisku, se pridružujem avtorci 🙂
[/quote]

Torej zgoraj v predsedniških kandidatih, je Popovič že potrjen kandidat….tekma med njima bo resna…toda samo med njima 🙂
Vsi ostali bodo samo popestrili gledanje soočenj…kot npr. Ga. Angelca Likovič…za izjavo leta 🙂

New Report

Close