Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tednik je postal komunistična LGBT propaganda

Tednik je postal komunistična LGBT propaganda

Danes so imeli na meniju sovražni govor, kjer so se spravljali na domoljube in svobodo govora, potem so delali reklamo za Jugoslavijo in kazali posnetke kako je včasih proletariat hodil na morje v sindikalne domove in za piko na so prikazali dva moška (da ne rečem kaj drugega), ki sta se poročila in se na veliko zalizovala na ekranu. Poročil ju je pa župankoviĆ. Pa še nek duhovnik neke čudne cerkve.
Mi doma smo gledali z odprtimi ustmi.
Tednik je sam po sbei sovražni govor in ga je treba ukinit!

Kaj pa drugega pričakuješ?

Glej jih, totalitariste desne, oni bi kar cenzurirali tisto, kar jim ni všeč. Kje smo to že videli, hmmmm?

nova
Uredništvo priporoča

Ko je bil urednik Igor Pirkovič je bila to dobra oddaja za nas Slovence.

Tednik je ena najboljših oddaj. Opozarja na nepravilnosti v družbi, izkoriščanje delavcev, neplačevanje prispevkov, sodobno suženjstvo, izobčenost posameznikov (ki drugim ne škodujejo), z razliko od posameznikov, ki jim je cilj v življenju škodovanje drugim, tudi s sovražnim govorom. Obvezno se mora preganjat sovražni govor, kot tudi vsako drugo nasilje.

Kakšna kul kerlca tista dva mladoporočenca, v napol avstrijskih narodnih nošah. Problem je tale Jelena Aščić, ki napove, da sta se cerkveno poročila. Sem mislil, da se je našim duhovnikom strgal, pol pa k sreči vidim, da je to neka xy cerkev.

jaz tega nisem slišala,kje pa je to rekla? sem šla še enkrat gledat

http://4d.rtvslo.si/arhiv/tednik/174489296

Mladoporočencema želim vse najboljše!

Za tisto cerkev pa prvič slišim, sam mi je všeč :).

Poročil ju je duhovnik Nove apostolske CERKVE – torej to je CERKVENA poroka.

Zelo lepa ceremonija, plus dam Heleni, ki je pela in novi apostolski cerkvi, ki gre v korak s časom. Čestitke tudi mladoporočencema.

Groza. Konec sveta, ker sta se dva geja poročila.

Naj se imata rada in naj bodita srečna v tem nestrpnem svetu.

Kdo pri zdravi pameti pa hoče RKC pedofile na poroki? Ta duhovnik je pa iz čiste moralno neoporečne cerkve

Ste pa “hitro pogruntali” oddajo TV Bednik na TV Murgle

Ljubezen je ljubezen. Če je pristna, iskrena, prostovoljna, kdo smo mi, da bi homoseksualcem to preprečili ali jim celo sodili? V svetu, kjer vlada nasilje, so take novice več kot dobrodošle.

Tako, kot imamo vsi različne okuse in želje glede sanjskega partnerja, kakšen bi naj ta bil, tako ima tudi nekdo raje človeka istega spola in se z njim čuti bolj povezanega, kot pa z nekom nasprotnega spola. V tem ne vidim nič slabega. Pomeni le, da smo ljudje različni in imamo “različne okuse” pri izbiri partnerja, oblačil, hrane itd. Ne moremo biti vsi enaki in ljubiti enako, čutiti enako in ne morejo biti vsem všeč iste reči.

Imam prijateljico, ki je lezbijka, pa mi je rekla, da se je nedavno zaupala sodelavki, s katero sta že prej postali prijateljici, ta pa je njeno zaupanje izkoristila in vsem v službi povedala o njej, da ima rada ženske. Kako je moja prijateljica trpela zaradi tega, si ne morete predstavljati. K sreči še zaenkrat ni izgubila službe, kar se je najbolj bala, saj sta diskriminacija in nestrpnost še vedno močno zakoreninjeni. Zdaj s strahom hodi v službo. Nikoli ne ve kaj jo čaka. Mobing, zasmehovanje, norčevanje, izsiljevanje, provociranje…

Želim vam povedati. Take dogodke, dogodke iz čiste ljubezni je prav, da se pokaže javnosti, da bodo ljudje končno razumeli, da istospolno usmerjeni ljudje niso dejansko nič drugačni od ostalih, ne boljši, ne slabši. So ravno tako ljudje, ki potrebujejo ljubezen.

Da bi le bilo na svetu več ljubezni in manj sovraštva, nasilja, nestrpnost…

Glej jih, totalitariste desne, oni bi kar cenzurirali tisto, kar jim ni všeč. Kje smo to že videli, hmmmm?
[/quote]

Vidimo vsakodnevno, ko totalitaristi talevi bruhajo ogenj in žveplo ob omembi tistega, kar pač ni všeč njim.


[/u][/b]

Samo to, Podpis.


Urednica Tednika je Jelena Aščić, skrajno skrajna levičarka. Je povedano vse?

Takole se dela pri nas:
https://www.domovina.je/obrazi-sovrastva-za-katere-so-v-oddaji-tednik-slepi/

Eni so zakonsko zaščiteni in lahko govorijo, pišejo, kar jim pade na pamet (ker so maziljeni levakarji), drugi lahko v obraz dobivajo salve sovraštva pa morajo biti tiho, ker baje z vsako besedo širijo sovraštvo, sovražni govor.
Nezreli na tem forumu – še ne umsko povsem narejeni – pa seveda ne znajo ločevati zrna od plev, ker so pač omejeni in bodo taki ostali vse življenje. Vse življenje bodo podlegali grobi levi propagandi in bodo zelo hitro napolnjeni s sovraštvom do vratu in čez. Za njih pa seveda noben zakon, noben predpis in nobena moralna norma ne velja. Oni lahko….

Zopet bedak, ki ni videl “K” od komunizma.

Komunajzarji so derpete kar lepo tepli in pošiljali v umobolnice.

Tako, da ne seri.

Mislite, da ne bo IS izbrisal te rtv tolpe? Jo bo. Takrat bomo spoznali, da sta imela Mauzer in Arkan ves čas prav.

Treba se bo sprijaznit, da bodo migracije naš vsakdanjik. Glede na to, da je Slovenija že tako močno naseljena, bi bilo treba administrativno in pod grožnjo denarne kazni omejiti nataliteto, če hočemo pomagati in naseliti begunce z vojnih področij v Aziji pri nas. Nekako moramo vzdrževati ravnotežje.

To mislis pod groznjo kazni, pa ne denarne, ker denarja tako nimajo oz. ga ne pokazejo, omejiti nataliteto takoimenovanih beguncev?

Glejte Novo Tv, tam je resničnost najresničnejša.

Vam je zdaj jasno, zakaj desničarjev nihče ni maral?

..in je zato prišlo do državljanske vojne in da so zaradi jih nastali komunisti

New Report

Close