Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Damjan Murko – predstavitveni video za preCednika

Damjan Murko – predstavitveni video za preCednika

V bistvu sem pričakovala kaj bolj zabavnega

https://www.youtube.com/watch?v=ZcxgpaGS_To

Ehh, se “fura” sedaj na imidž-lik igralca Jamesa Spaderja, serija Črna lista ( Blacklist)…. Zdaj Blagnetka ni več aktualna za kopirat, je pa lik iz te serije….

Temu Murku, vse se vrti okrog njega, kakor si je zaželel tako je dobil!
Vse čestitke za trdnost!

nova
Uredništvo priporoča

MURKO FOR PRESIDENT 2018!!

Samo upam, da zna tekoče Angleški jezik, za drugo je dovolj spreten!

who cares koga kopira. Ni prvi ne zadnji, ki fura stil zajebanca.

Dejmo pokazat tem našim politikom kaj si mislimo o njih.

MURKO 2018

Ni pa material za preCednika, kar je itak vsem jasno, tudi njemu samemu, a fura samopromocijo.

ta samo promocija, že več kot 10 let mu ne treba hodit na šiht in ima keša….
Iz slaščičarja je dramatično napredoval!

Un video je tabol, kjer cvili kot prašič, ko ga koljejo, ko je dobil batine, ko je izzival.
Res cvilipreCednik.
Eden na koki, drig prašiča jaha, res nas fejst cmere zastopajo.

Ceprav je videti hecen in neresen, je v resnici precej inteligenten oziroma se precej znajde, ker zivi tako, kot mu pase. Nekateri delajo za minimalca, on pa takole “uziva”. 😀

Cirkus za butaste ovce.


Samo se to nam manjka v sloveniji, da nam vlada nek kekec iz stajerske z mb registracijami. Fuj v kakem gnoju smo slovenci, samo se kekci nam bodo vladali ha ha


Samo se to nam manjka v sloveniji, da nam vlada nek kekec iz stajerske z mb registracijami. Fuj v kakem gnoju smo slovenci, samo se kekci nam bodo vladali ha ha
[/quote]
Ne žali Kekca in ne žali MB 😛

Poznam ga osebno. Ima huf flet 80 kv, vozi bmw za 80t, Maja X5 letnik 2015, źivijo kot v pravljici.

Priznam zame je Murko car. Faca. Obvlada samopromocijo!
Se ne preda, ne odneha, je trdoživ, pojavi se ob pravem trenurku na pravem mestu …
… ampak … ali se meni zdi, da uporablja nekoliko preveč make upa … na trenutke me spominja na Heleno Blagne s kratkimi lasmi …

Murko, pa brez zamere, meni si velikafaca … z veseljem ti, dam moj glas …

Koker dojemam njegovo sporočilo je vloga predsednika živeti na veliki nogi.
Whiskey pa limuzina. Častijo davkoplačevalci?

Ne levi, ne desni?
Glede na samo reprezentativno vlogo predsednika je lahko dec tut sprednji pa zadnji.

predsednik, saj je vendar droga!

lahko zgleda kot pedr sam tip ma jajca rečte kar hočte. Da se tko norčuješ iz samega sebe ves čas.
NO FUCKS GIVEN

če ima otroka, če je gej dokažite!

Res je podoben Helenci, imata čist isti nasmeh, lahk bi bil njen sin… ups… oprosti Helenca… mislim, brat, starejši brat, seveda… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Saj zato pa pravim, da je precej inteligenten. Namesto da bi delal kot suzenj za minimalca, pa takole “uziva”.

Saj zato pa pravim, da je precej inteligenten. Namesto da bi delal kot suzenj za minimalca, pa takole “uziva”.
[/quote]

Tako kot Pahor… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Neumni ljudje ne govorijo kot on:

https://www.youtube.com/watch?v=hC7VIyHUjXU

Za preCednika pa vseeno raje ne.

🙂

Pa je vsemu navkljub dovolj pameten, da živi od svojih traparij in neumnosti. To je mogoče samo takrat, ko je publika genialna 🙂

A podpisov je že dovolj zbral, da bi lahko kandidiral?

New Report

Close