Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Albanec na Dunaju zaklal mladega Srba, ker je njegovi punci rekel, da je lepa

Albanec na Dunaju zaklal mladega Srba, ker je njegovi punci rekel, da je lepa

Taka je mentaliteta. Oni lahko žvižgajo za našimi puncami, njihovih ne sme nihče niti pogledat.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/srbin-u-becu-djevojci-rekao-da-je-prekrasna-njezin-pratioc-ga-izbo-na-smrt/989398.aspx

Zaostala plemenska posla. Bolje je z vragom tikve sadit..

Šiptar pa Srb sta si smrtna sovražnika tudi brez mašil – beri dajanja komplimentov….

nova
Uredništvo priporoča

Nau.
Bomo pa odžvižgali njemu.


Ne bo.
Vse, česar se on dotakne, uniči!

Se mi zdi, da se dol ni za zajebavat z vezanimi ženskami, preveč so ozkogledni kar se tega tiče. Generacije gor al dol, ko jih jebe, kar se tega tiče, bi rekel, da so še orng starokopitni.
je bil pa en primer, stojim jst v enem mestu poleg svoje makine od avta, hehe, čakal sem mojo partnerico, ki je šla v trgovino. Gleda proti meni na drugi strani ena bjonda, vse na mestu od oblin do face, urejena, jst pogledam nazaj, če mogoče kdo za mano stoji,.. nobeden,. Ona gre proti men, čez cesto, pride že na pločnik, ko pride moja iz trgovine, aaa jebi ga, bjonda zastane, glavo dol in gre v drugo stran, evo… Pri nas to ni problem, jst bi tud to bjondo kresnil sm, če bi se stvari pokople, partnerici bi že razložil, da je to samo mednarodna izmenjava in, da ji ne bi slučajno kaj naredila, hehe. Sm, še zdej nism ziher al me je gledala zarad tega, ker sem ji bil ok., al zarad car-a, hehe. Jebi ga, sirotinja se lepi tud na pleh.

Kdo normalen se dere čez cesto in hvali ženski, ki sta očitno že oddani? Prej bi rekla, da sta tipa provocirala, sploh če je bilo očitno, da gre za Albance, tistim pa je počil film in sta naredila najbolj idiotsko stvar, kar je možno.

itak sta šipko inn srbjanc že v naprej recept za katastrofo, ko so pa še babe posredi je pa uspeh zagotovljen. To je mentalno zaostal folk, bizantinci prve sorte !

New Report

Close