Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tega, da so v Španiji protimuslimanske demonstracije vam komunistični mediji ne povedo.

Tega, da so v Španiji protimuslimanske demonstracije vam komunistični mediji ne povedo.

https://www.youtube.com/watch?v=w6ftm7ZoKiM

Režimski medijo so GNOJ !

bodo pisali, če je pa vse dogovorjeno. Nič se ne sme pisat, še to bodo brisali. Konec tem grozotam bo
naredi narod, ko bo počistil vse- od Merkle navzdol. Tudi pri nas.

Sami brezposelni naci drogeraši, ki živijo pri mamici in nimajo kaj bolj pametnega za počet. Pobrite glave, petelin rdeča frizura, uhani nabiti vsepovsod pa par posušenih sivih glav, to so te desničarji čudni.

tudi ti se boš enkrat zbudil, prebudil- če ne bo prepozno za tebe in tvojo družino, ko bodo mrtvi ,
ali zaštihani ležali na tleh, Jp, sigurno boš užival.
Te pa SREČNO!

Mene in mojo družino bodo zaštihali ti čudni desničarski brezposelni drogeraši.

To je fake news. Katalonci se nimajo za Špance, oni ne mahajo s španskimi zastavami sredi Barcelone. To je naštimano, v Barceloni se s temi zastavami maha:

[img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/15/SomUnaNacioNosaltresDecidim10Juliol2010.jpg[/img]

Vi pa te medije podpirate, s tem ko plačujete naročnino vsak mesec.

desničarji ubijajo, levičarji pa samo gledajo. ha, ha, raje si kupi dudo, pa mlečne zobke naj ti izpulijo

Muslimani so tudi desničarji – verni, konzervativni, ženske tiščijo v ozadje – to niso ravno levičarske karakteristike.

Zaradi tega so nevarni.

Ja, tako kot ostali desničarji.

Cas je, da se konca okupacuja…

Tradicionslnih Muslimanskih ozemlji s straki Kastiljsko-Aragonske naveze.

Svoboda Ceuti in Meillji, svoboda zasedenim ozemljem!

Meni je fascinantno, da so se v zgodovini te slavne levičarske karakteristike vedno transformirale v svoje nasprotje in rezultirale v do tedaj nevidenih ekstremih (poboji, kraje, revščina…).

Meni je fascinantno, da so se v zgodovini te slavne levičarske karakteristike vedno transformirale v svoje nasprotje in rezultirale v do tedaj nevidenih ekstremih (poboji, kraje, revščina…).
[/quote]

Meni pa ni fascinantno niti presenetljivo, da naštete desničarske karakteristike DANES rezultirajo v teh ekstremih (poboji, kraje, revščina).

Levicarji so podenj od podnja

Muslimani so pa desničarji.

Ce levicarjev ne bi bilo, v svetu ne bi bilo vojn, sovrastva, posiljevanj, kraje. Tko pa zagovarjajo nasilje in propadanja in z njimi cel svet luzetji levicarji

Muslimane bi še vedno imeli, ker so muslimani desničarji.

A tako kot SA, Katar, Iran, Afganistan ipd., kjer vladajo desničarji na desničarski konzervativen in verski način?


Muslimani so kreteni, podnji


Vernik ni desničar, ker mu je važen samo bog. Ti, kot kozojebec, bi to že lahko vedel.

A tako kot SA, Katar, Iran, Afganistan ipd., kjer vladajo desničarji na desničarski konzervativen in verski način?
[/quote]

Tam vladajo norci ki ne spadajo med evropsko desnico clovk

Seveda je, desničarji so verniki, tradicionalisti, konzervativci.

A tako kot SA, Katar, Iran, Afganistan ipd., kjer vladajo desničarji na desničarski konzervativen in verski način?
[/quote]

Tam vladajo norci ki ne spadajo med evropsko desnico clovk
[/quote]

Ja, desničarski norci. Z evropsko desnico jih veže ideologija.


Vernik ni desničar, ker mu je važen samo bog. Ti, kot kozojebec, bi to že lahko vedel.
[/quote]

Ni on samo kozojebec, je tudi pasje in ovcojebec hahah

New Report

Close