Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Študent Peter Cvjetanović, kaj je počel in kaj bo z njim?

Študent Peter Cvjetanović, kaj je počel in kaj bo z njim?

Zanima me, kaj je počel študent Peter Cvjetanović, da je postal prvi ustaša in da bi Maček, RIbičič in Milija bili veseli, če bi bili še živi in bi ga dobili v roke?
Poleg tega me zanima, če ga v resnici nameravajo vreči iz fakultete, mu ukiniti vizo in ga poslati nazaj na Hrvaško? Kaj bo v tem primeru z njim?

[img]https://adriaticmedianethr.files.wordpress.com/2017/08/peter-cvjetanovic2.jpg?quality=100&strip=all&w=670&h=400&crop=1[/img]
je pa zelo luštkan, čisto mlad, mislim, da je še precej mlajši in lepši od Gašperjevega Štefkota.

Pred pol leta, ko je bila še zima, sem vozila proti domu. Bila je noč in cesta je bila splužena in posuta,tako da sem vozila devetdeset, kot je predpisano. Na saabu sem imela čisto nove zimske gume. V nekem ovinku je bila pa poledica. Tam me je obrnilo pod mejo. Avto se je trikrat ali štirikrat prekopicnil in pristal na strehi.
Ne vem več, ali sem takrat začasno umrla, ali pa sem dobila samo pretres možganov.
Toda pri pretresu možganov najbrž ne vidiš bele svetlobe, nekakšnega tunela svetlobe, ki te požira vase, mrtvih sorodnikov, se ne pogovarjaš z njimi. In ti ne rečejo, da se obrni, da se vrni.
Ne vidiš krvave prihodnosti človeštva. Takrat še nisem vedela za Petra Cvjetanovića, toda videla sem njegov kip. Bil je velik in v eni roki je imel ogromno mačeto, v drugi pa Kimovo glavo.
Mrtva teta (po mamini strani) mi je rekla: Glej Donaldovega mesarja, v naslednjih desetih letih bo naredil, da bo Koreja spet ena, toda on je zloben. Postal bo še bolj zloben poveljnik od Atile, Vlada Tepeša in Džingiskana.
Potem me je prijela za roko in odpotovali sva gledat, kako s svojo zlobno US army pokolje cel kup ne vem ali Kitajcev ali Korejcev.
Toda to še ne bo vse. Njegova bodoča žena je v rojena v Kimovem taborišču. On bo pa vodil brigado čez polja gora, razgonil komunistične bande in jo odpeljal iz Kimovega ujetništva.
Potem pa še razpad EU boje med krščanskimi in muslimanskimi tolpami, na območjih, kjer je bilo nekoč cvetoče gospodarstvo EU.
Prišlo je še nekaj mojih sorodnikov in ti so mu rekli, da naj grem nazaj…
Zbudila sem se potolčena in obešena na varnostni pas. Zeblo me je kot psa in le s težavo sem splezala iz avta in prišla na cesto. Tam me je potem pobral kombi…

New Report

Close