Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Medijski molk o stavkah v Italiji in drugod

Medijski molk o stavkah v Italiji in drugod

Prijateljica mi je povedala, da so v Italiji milijonski protesti. A jih vidite in veste zanje. Seveda ne. Zakaj ne?

Zanima me, kaj menite, zakaj velja totalni medijski molk glede miljonskih protestov po sosednji Italiji proti predlaganemu vladnemu predlogu o obveznem cepljenju in prepovedi šolanja za necepilce?
Ne gre le za polemiko za ali proti kot za to, kaj se dogaja z MEDIJI.
Tudi če so pristranski, to me ne zanima toliko, je blokada čisto vseh stavk, nam najbližja v Trstu, julija, res too much.
A ni ravno to znak totalne kontrole medijev. Ali se kar sami od sebe podredijo…komu pa? In če je to res, potem že samo vedenje medijev nakazuje na nek čuden smrad v ozadju zdravstvene politike. Pa nočem posploševanja, češ farmacija je bog. Povejte mi, če kaj več veste o zadevah, prosim.

Mediji so podkupljeni, pišejo to kar je dovoljeno.
Zakaj ne pišejo o protestih proti obveznemu cepljenju???
Zakaj ne pišejo o vsakodnevnih prihodih številnih “beguncev”-ekonomskih migrantov?
Zakaj niso pisali in ne pišejo o protestih, ki so se dogajali in se še vedno dogajajo po celi Evropi proti namestitvi beguncev???
Zakaj ne pišejo o celih predelih mest po Veliki Britaniji, ki so jih prevzeli muslimani, kjer uveljavljajo svoje zakone???
Zakaj ne pišejo o novih zakonih o razoroževanju naroda, posebej športnih strelcev, ki pa nimajo nobene veze z orožjem na črnem trgu, katero je dostopno teroristom???
Zakaj ne pišejo ali pa zelo malo o škodljivosti, rakotvornosti Roundup-a??
Zakaj niso pisali o nameri Evropske unije, da prepove gojenje lastnih semen???
Zakaj ne pišejo o škodljivosti trgovinskih sporazumov??

Zakaj? Zato, ker je interes farmacije v očitnem nasprotju z interesi človeštva. Ker nasilno, na vsak način, preko volje “lastnika” telesa posega v genetiko človeštva, vpliva na gene, ustvarja nove bolezni z izgovorom, da se ne bodo ponovile stare. Nič dobrega se nam ne piše.

Jaz pa čakam na novinarja ali novinarko, da pusti svoj cenjeni komentar.

Kako pa vi gledate na zadevo, od znotraj?

A sploh lahko kaj dodate, iz prve roke.
Pisala sem tudi enemu uredniku uglednega slovenskega časopisa. Ni mi odgovoril, zakaj ti bojkoti.

New Report

Close