Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Vi minimalno plačo, pribežniki 810 Evrov

Vi minimalno plačo, pribežniki 810 Evrov

S tem, da si morajo plačati stanovanje, menim, da bi oni morali imeti vsaj 1000, ker so na novo na tujem?

Moja zadnja plača nekaj dni nazaj je bila 605€ neto na trr. Kam mi svetujete prebeg?

Matr ste eni bolniki, zdraharji, prepirlivci in laznivci

hv za smeh

z dežel od koder prihajajo so vajeni skromnosti

za našo socialo je 300 preveč pa si tudi mora slovenec najemnino in položnice plačat, kako utemeljuješ dodatni denar..kaj si mislil-a s tem da so na novo tu..da ne morejo dobiti službe še vsaj deset let, dok se ne naučijo jezika in pridobijo izobrazbe? tečaji so zastonj, vse država plača

se pravi 500 več bi morali dobiti kot brezposeln slovenec za …………?
a

Jaz sem vse od zgoraj naštetega, razen lažnivca

hv za smeh

z dežel od koder prihajajo so vajeni skromnosti

za našo socialo je 300 preveč pa si tudi mora slovenec najemnino in položnice plačat, kako utemeljuješ dodatni denar..kaj si mislil-a s tem da so na novo tu..da ne morejo dobiti službe še vsaj deset let, dok se ne naučijo jezika in pridobijo izobrazbe? tečaji so zastonj, vse država plača

se pravi 500 več bi morali dobiti kot brezposeln slovenec za …………?
a
[/quote]

Za pijačo, kino in kurbe:-))?

hv za smeh

z dežel od koder prihajajo so vajeni skromnosti

za našo socialo je 300 preveč pa si tudi mora slovenec najemnino in položnice plačat, kako utemeljuješ dodatni denar..kaj si mislil-a s tem da so na novo tu..da ne morejo dobiti službe še vsaj deset let, dok se ne naučijo jezika in pridobijo izobrazbe? tečaji so zastonj, vse država plača

se pravi 500 več bi morali dobiti kot brezposeln slovenec za …………?
a
[/quote]

Ti iz srca privoščim socialko, da ti zapre tvoj neumen gobec.

hv za smeh

z dežel od koder prihajajo so vajeni skromnosti

za našo socialo je 300 preveč pa si tudi mora slovenec najemnino in položnice plačat, kako utemeljuješ dodatni denar..kaj si mislil-a s tem da so na novo tu..da ne morejo dobiti službe še vsaj deset let, dok se ne naučijo jezika in pridobijo izobrazbe? tečaji so zastonj, vse država plača

se pravi 500 več bi morali dobiti kot brezposeln slovenec za …………?
a
[/quote]

Ti iz srca privoščim socialko, da ti zapre tvoj neumen gobec.
[/quote]

da je 300 za socialno pomoč preveč sem napisala ne ker je res temveč da je to preveč po mnenju večine slovencev….sarkastično

Kdo so pribežniki? Koliko pa dobijo zbežniki in prebežniki?

se mi svira ne grem delat, če dobim tako socialko

hv za smeh

z dežel od koder prihajajo so vajeni skromnosti

za našo socialo je 300 preveč pa si tudi mora slovenec najemnino in položnice plačat, kako utemeljuješ dodatni denar..kaj si mislil-a s tem da so na novo tu..da ne morejo dobiti službe še vsaj deset let, dok se ne naučijo jezika in pridobijo izobrazbe? tečaji so zastonj, vse država plača

se pravi 500 več bi morali dobiti kot brezposeln slovenec za …………?
a
[/quote]

Za pijačo, kino in kurbe:-))?
[/quote]

S pijačo misliš na kokto, kenede.

Za pijačo, kino in kurbe:-))?
[/quote]

S pijačo misliš na kokto, kenede.
[/quote]
:)))))


Lahko da bo tudi tako, če bo padla direktiva EU v tem smislu.
A ti res misliš, da Slovenija v celoti časti migrante?


Lahko da bo tudi tako, če bo padla direktiva EU v tem smislu.
A ti res misliš, da Slovenija v celoti časti migrante?
[/quote]

Pravis, da ne? Od kod pa mislis, da pride denar zanje? A si ti ena tistih, ki misli, da v bruseljski garazi natiskajo denar, pa ga razposiljajo po EU? In za tvojo informacijo, Slovenija je ena redkih drzav, ki nazaj dobi veliko manj denarja, kot pa ga dejansko vplaca. Tako ne placa le “slovenskih”, ampak se kaksnega “italijanskega” in “nemskega” migranta zraven. In se za zraven, migranti si stanovanja, prehrane, ostalih stroskov ne placujejo sami.

kako skrbi za državljane!

V Kriptolandijo.

Itak,da se to podpira, da vam napol opice z povprečnim IQ jem od 60 v najbolj nerazvitih afriških državah do 80, nekje na bližnjem vzhodu, premešajo “nacistične bele” gene, s povprečnim IQ jem 100. Sej so bili tudi pri nas neumni in zaostali, samo sedaj bodo pa večina in standard bo strmoglavil sorazmerno s prihajajočimi leti….

ki to podpirate!

Posamezniki pa morate nad vsem vihati nose!!
Ali so to begunci,ali so to brezposelni,ali tisti ,ki prejemajo socialno pomoč,ali pa tisti z minimalnimi plačami!!
Glavo pod tuš,hinavci!!

Kaj sedaj čez vikend so težava begunci??!! Na začetku tedna pa tisti,ki prejemajo socialne pomoči!!
Žalostno je to,da poznam take in se najbolj jezijo glede tega samo dobro priskrbljeni,ki vlečejo lepe penzije !!

naj ti teta po telefonu sporoči.

New Report

Close