Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Mislite ,da bo Pahorju uspelo v drugo?

Mislite ,da bo Pahorju uspelo v drugo?

Menite da bo Pahor znova izvoljen? Jaz upam da!

Mislim, da bo uspel v drugo.

Ker bo izvoljen Damjan Murko :))

predsednik republike je v sloveniji nepomembna figura. zato mi dol visi. tudi, če izvolite damjana murka mi bo vseeno. jaz ne bom dal glasu nobenemu.

Glasovala bom za najlepšega slovenskega župana.Je izobražen, pameten, zna se obnašati , delati in je prostovoljni gasilec.Kapo dol, sposoben je!

In to jeee??

jaz bi Marjana Šarca 🙂

z litrom gela v laseh :)))))) je mogoče sorodnik saša pečeta? :)))))))

Ta bi bil, pravi kandidat.

Slovenskega slavčka Damjana Murka! Gospod Pahor uoam da vam da Paloma popust:)

V drugo?
Ga ne vtika vedno v isto?

Tudi jaz 🙂

Pahor je sicer pošten in dober zgled državljanom in državljankam.
Je pa premalo odločen, ne zrihta popolnoma nič, ključni treutki, ko bi bilo treba potegnit ostro in mogoče nevšečno potezo ga zmanjka in otrpne. Vse to pa Borut Pahor kompenzira s svojim pozerstvom in nastopaškimi govori.

Ima resnega izzivalca – dr. Milana Jazbeca.

Tudi jaz upam, da ne bo.

Ce je tako, potem naj pa kar bo izvoljen.

A je to, predsednik. Slovenija potrebuje avtoriteto na prestolu, ne klovna.

Da! Z veliko večino.

Realno gledano je tista prava avtoriteta predsednik vlade (ker ima avtomatsko tudi koalicijo pod sabo, vsaj naceloma). Predsednik nima neke prave moci, zato je lahko se taka avtoriteta, pa ko ga vsaj 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi ne bo sprejelo, bo vsa avtoriteta sla po gobe.

Mislim da mu ne bo uspelo, ljudje ga ne marajo več, ker ni nič z njega. Jaz bom volila župana.

Cel mandat že išče nove izzive, pa na nobenem šihtu ne zdrži več kot en dan…

Želim si, da ne bi imeli spet Pahorja, ampak ker sem realistka, vem, da bo zmagal. Na volitve zato sploh ne grem, stran metanje časa.

Škoda ker Murko ni toliko resen kandidat, da bi šel zbirat tiste podpise, da bi lahko kandidiral.
Če pa bo res kandidiral, mu pa pripisujem lepe možnosti za zmago.


Ker prvi stavek velja sem za Boruta, ker pa na drugega nima vpliva ne on ne če bo kdo drugi sem spet za Boruta.

Upam, da bo Borut še enkrat izvoljen. Prav uživam v njegovih dogodivščinah, ki jih deli z nami na instagramu. Mislim, da je on največji car med politiki in mu je vseeno za vse druge priliznjence. Pa še tak fejst moški je, ki ve tudi oldtajmerja vozit.

New Report

Close