Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Je res Zoran Janković za zaposlitev zahteval spolne usluge?

Je res Zoran Janković za zaposlitev zahteval spolne usluge?

Spolne usluge v zameno za zaposlitev?

Po poročanju Pop TV je iz policijskih prisluhov in tajnega opazovanja razvidno, da je ljubljanski župan Zoran Janković od nekdanjega direktorja KPL Ranka Mimovića dve leti prejemal podkupnino. Od vsakega posla, ki ga je občina KPL plačala vnaprej, naj bi prejel 10 odstotkov. Po gotovino naj hodil županov sin Jure Janković, ki naj bi po vsakem obisku od tam prinesel od 50.000 do 100.000 evrov.

Televizija je poročala še, da so v prisluhe ujeli tudi Jankovićevo zahtevo za spolne usluge farmacevtke, ki so jo kasneje zaposlili v Ljubljanskih lekarnah.

http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/skandal-jankovic-za-zaposlitev-zahteval-spolne-usluge

Zeeeeeeehh…

Počasi se bližajo volitve… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]
nova
Uredništvo priporoča

Ženske se mu mečejo pred noge in kam drugam. mislim, da ne rabi nič pogojevat, da bi katero dobil…. dvomim o resňičnosti te obtožbe…. verjamem pa, da ni najbolj fer sogovornik in pogajalec in gre marsikomu zato v nos.

Zate je to mogoče zeh,..žal pa je to zelo resna zadeva.

Eh, Ljubljančani Zoki vas na suho guzi, vi mu pa še dajete. To so edine spolne usluge, ki jih on zahteva.

Ne vem, katere ženske imajo tako slab okus. Tip je antipatičen.

Sem ljubljančan in ga grem ob 3h zjutraj volit, če bo potrebno. Prav tako NE poznam nobenega ljubljančana, ki ne bi volil zanj, pa jih dobro poznam od oka 100.

Zdaj, če nas guzi, naj nas guzi še naprej. Ljubljana dobesedno cveti pod njim. In UPAM, da ne bo kandidiral za parlament. ČE BO, bom še sam sprožil negativne novice, samo da ne bo predsednik vlade. Kar naj ostane v Ljubljani.

Kar se pa tiče podkupovanja so vse itak laži, vem iz prve roke. Vem pa tudi, da ni imun na ženske čare. In da je to njegova slabost. In ta farmacevtka je že marsikomu zmešala glavo, tudi to vem iz prve roke (pa ne meni, da ne bo pomote:)))

Ne vem, katere ženske imajo tako slab okus. Tip je antipatičen.
[/quote]

Ja dobro no, ti pač bolj pališ na albansko-kosovske čare kot na lepe modre oči, vsaka ma drugačen okus

[img]http://www.subaru-slo.net/userpix/4_zoki_1.jpg[/img]

Sem ljubljančan in ga grem ob 3h zjutraj volit, če bo potrebno. Prav tako NE poznam nobenega ljubljančana, ki ne bi volil zanj, pa jih dobro poznam od oka 100.

Zdaj, če nas guzi, naj nas guzi še naprej. Ljubljana dobesedno cveti pod njim. In UPAM, da ne bo kandidiral za parlament. ČE BO, bom še sam sprožil negativne novice, samo da ne bo predsednik vlade. Kar naj ostane v Ljubljani.

Kar se pa tiče podkupovanja so vse itak laži, vem iz prve roke. Vem pa tudi, da ni imun na ženske čare. In da je to njegova slabost. In ta farmacevtka je že marsikomu zmešala glavo, tudi to vem iz prve roke (pa ne meni, da ne bo pomote:)))
[/quote]

:))))))) Dobra šala za današnji večer.

Sem ljubljančan in ga grem ob 3h zjutraj volit, če bo potrebno. Prav tako NE poznam nobenega ljubljančana, ki ne bi volil zanj, pa jih dobro poznam od oka 100.

Zdaj, če nas guzi, naj nas guzi še naprej. Ljubljana dobesedno cveti pod njim. In UPAM, da ne bo kandidiral za parlament. ČE BO, bom še sam sprožil negativne novice, samo da ne bo predsednik vlade. Kar naj ostane v Ljubljani.

Kar se pa tiče podkupovanja so vse itak laži, vem iz prve roke. Vem pa tudi, da ni imun na ženske čare. In da je to njegova slabost. In ta farmacevtka je že marsikomu zmešala glavo, tudi to vem iz prve roke (pa ne meni, da ne bo pomote:)))
[/quote]

A lahko tole o cvetenju Ljubljane pod Zoranom malo elaboriras. Jaz nemrec opazam vec plevela kot rozic.

Če imate tako radi kriminal, potem pa tepčki delajte za jeb**** 600 € na mesec, ker bo vse ostalo pobrala mafija. Pa plačujte najemnino za garažno stanovanje s stroški po 700 € na mesec.
Hčerkica se bo prodajala naokoli za drogo, sinček jo bo po možnosti pa preprodajal… Kriminalci z županom pa mastno služili na vas. Vi pa pojte hvalnice tem ljudem.. ko se bodo vozili v najnovejših avtomobilih…. vi boste pa komaj skupaj zbrskali, da boste otroke poslali v komuno na zdravljenje.

O višjem standardu pa tole: sanja sviinja kokuruz… hlapčevski bebčki

Če se cvetenju, beri napredku in blaginji, reče AMBROZIJA, potem to ziher drži!

Dejstvo je, da je Jankovič po Hribarju največ naredil za Ljubljano, več kot vse Vike in Strgarčki skupaj. Nesposobnežev Ljubljana res ne potrebuje. Kdo je največ naredil za Firence – Medičejci! Jankovič je proti njim nedolžen angelček.
Zakaj danes Ljubljana cveti in živi od turizma? Ker ima toliko turistov kot vsa preostala Slovenija skupaj – in to je predvsem njegova zasluga. Da je baraba je tudi jasno, ampak tistih par procentov si je zaslužil. In tako mislijo tudi Mercatorjevi delavci, ki se ga še spominjajo. Pa jih poglejte zdaj…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Hočeš reči, da je Hribar deloval z mafijo, drogo, gej lobijem, uničil večino kulturne dediščine s podzemnimi pozidavami Ljubljane itn.?

Miles, si tudi ti plačan prostitut?
Pa še slabo plačan

Hočeš reči, da je Hribar deloval z mafijo, drogo, gej lobijem, uničil večino kulturne dediščine s podzemnimi pozidavami Ljubljane itn.?
[/quote]
Veš kaj je neizmerljiva škoda in uničevanje dužbene imovine? Prodaja Mercatorja za bagatelo, da bi se Veliki Dosmrtni Vodja dokopal do Dela in medijev. Mafijci so zanj male ribice. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Tako ne misli izigran podizvajalec Stožic, ki je zaradi njegovih prevarantskih lopovščin naredil samomor.

Hočeš reči, da je Hribar deloval z mafijo, drogo, gej lobijem, uničil večino kulturne dediščine s podzemnimi pozidavami Ljubljane itn.?
[/quote]
Veš kaj je neizmerljiva škoda in uničevanje dužbene imovine? Prodaja Mercatorja za bagatelo, da bi se Veliki Dosmrtni Vodja dokopal do Dela in medijev. Mafijci so zanj male ribice. 😉
[/quote]

Pa ja ne misliš, da janša in jankovic ne delata ves čas z roko v roki, kot tudi vsi ostali?
Vprašaj ju, kako sta si v žlahti, v krvni!
Kdo pa misliš, da je mafija? Tisti, ki prevaža keš in ostalo robo in tisti, ki to opere?
Ti pa so male ribe, ja!

Ivan Cankar:
»Narod si bo pisal sodbo sam; ne frak mu je ne bo in ne talar!«

in

»Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje! Gospodar se menja, bič pa ostane in bo ostal na vekomaj, zato ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!«

Hlaaaaapčkiiiiiii

Garajte za ušivih 600 € na mesec (ker podpirate kriminalce, sej vaš denar kradejo) in vsak smetar v Avstiji se vam lahko smeji v glavo, ker ima 1200 neto plače (Slovenija je nekdanja Avstrija). Res pa je, da so tam kriminalci v kletki. Pri nas so v kletkah le šimpanzi, pa še to v živalskem vrtu. Pri nas pač vladajo. In ker take vrste ljudje vladajo, se podpirajo med seboj.

Če bi bili pošteni, bi dobili 1200 neto minimalca,…. nobenmu ne bi bilo se sploh treba ukvarjati s kriminalom… ampak neumni še nikoli niso imeli pameti…

Sem ljubljančan in ga grem ob 3h zjutraj volit, če bo potrebno. Prav tako NE poznam nobenega ljubljančana, ki ne bi volil zanj, pa jih dobro poznam od oka 100.

Zdaj, če nas guzi, naj nas guzi še naprej. Ljubljana dobesedno cveti pod njim. In UPAM, da ne bo kandidiral za parlament. ČE BO, bom še sam sprožil negativne novice, samo da ne bo predsednik vlade. Kar naj ostane v Ljubljani.

Kar se pa tiče podkupovanja so vse itak laži, vem iz prve roke. Vem pa tudi, da ni imun na ženske čare. In da je to njegova slabost. In ta farmacevtka je že marsikomu zmešala glavo, tudi to vem iz prve roke (pa ne meni, da ne bo pomote:)))
[/quote]

A lahko tole o cvetenju Ljubljane pod Zoranom malo elaboriras. Jaz nemrec opazam vec plevela kot rozic.
[/quote]

Bom kratek. Cca. 3000 izvedenih projektov. Brez veze prepričevati, če si nekdanja ljubljančanka boš opazila razliko, ko prideš na obisk. Ljubljančani smo se včasih sramovali svojega umazanega in neprivlačnega mesta, danes smo pa ponosni. Meni in mnogim je to polepšalo življenje.

Je pa še daleč od popolnosti, lahko bi naredil več za nas kolesarje. Nekatere kolesarske poti so obupne, želel bi si take kot na Danskem, ampak vem, da je to misija nemogoče.

Kar se pa tiče njega osebno. Naša firma je sodelovala z njim. Plačani smo bili vse do zadnjega centa. NE bom govoril za druge, lahko samo za nas. Dopuščam možnost, da ima kdo drug drugačne izkušnje.

Če mu ugotovijo nepravilnosti, naj gre v zapor. Živimo v pravni državi.

A lahko tole o cvetenju Ljubljane pod Zoranom malo elaboriras. Jaz nemrec opazam vec plevela kot rozic.
[/quote]

Bom kratek. Cca. 3000 izvedenih projektov. Brez veze prepričevati, če si nekdanja ljubljančanka boš opazila razliko, ko prideš na obisk. Ljubljančani smo se včasih sramovali svojega umazanega in neprivlačnega mesta, danes smo pa ponosni. Meni in mnogim je to polepšalo življenje.

Je pa še daleč od popolnosti, lahko bi naredil več za nas kolesarje. Nekatere kolesarske poti so obupne, želel bi si take kot na Danskem, ampak vem, da je to misija nemogoče.

Kar se pa tiče njega osebno. Naša firma je sodelovala z njim. Plačani smo bili vse do zadnjega centa. NE bom govoril za druge, lahko samo za nas. Dopuščam možnost, da ima kdo drug drugačne izkušnje.

Če mu ugotovijo nepravilnosti, naj gre v zapor. Živimo v pravni državi.
[/quote]

Tvoja zadnja trditev je za lase privlečena, to vemo vsi, le ti se sprenevedaš!
Če bi tvoja trditev držala, bi on in večina njih bila že davno v zapahih, življenje v Sloveniji, ne le v Ljubljani pa definitivno boljše.


Veš kaj je neizmerljiva škoda in uničevanje dužbene imovine? Prodaja Mercatorja za bagatelo, da bi se Veliki Dosmrtni Vodja dokopal do Dela in medijev. Mafijci so zanj male ribice. 😉
[/quote]

Pa ja ne misliš, da janša in jankovic ne delata ves čas z roko v roki, kot tudi vsi ostali?
Vprašaj ju, kako sta si v žlahti, v krvni!
Kdo pa misliš, da je mafija? Tisti, ki prevaža keš in ostalo robo in tisti, ki to opere?
Ti pa so male ribe, ja!
[/quote]

No, tadva pa res nista v žlahti. Je prvi preveč zapečen, da bi lahko bila.

Pa ja ne misliš, da janša in jankovic ne delata ves čas z roko v roki, kot tudi vsi ostali?
Vprašaj ju, kako sta si v žlahti, v krvni!
Kdo pa misliš, da je mafija? Tisti, ki prevaža keš in ostalo robo in tisti, ki to opere?
Ti pa so male ribe, ja!
[/quote]

No, tadva pa res nista v žlahti. Je prvi preveč zapečen, da bi lahko bila.
[/quote]

A premalo zapečen?
buchelablog janez janša
buchelablog zoran jankovič

Tam poglej od obeh še dedke. Lahko pa še njune neuradne potomce!


Veš kaj je neizmerljiva škoda in uničevanje dužbene imovine? Prodaja Mercatorja za bagatelo, da bi se Veliki Dosmrtni Vodja dokopal do Dela in medijev. Mafijci so zanj male ribice. 😉
[/quote]

Pa ja ne misliš, da janša in jankovic ne delata ves čas z roko v roki, kot tudi vsi ostali?
Vprašaj ju, kako sta si v žlahti, v krvni!
Kdo pa misliš, da je mafija? Tisti, ki prevaža keš in ostalo robo in tisti, ki to opere?
Ti pa so male ribe, ja!
[/quote]

“Vprašaj ju, kako sta si v žlahti, v krvni!”

Čak mal! Tako pa ne.
Janković je moj sin. Z Janšo nima nič. Ne on ne jaz.
Dej mal paz, kaj govoriš! Opravljanja imamo dovolj! Na vrsti je sodišče!
O največjih sinovih slovenskega naroda se govori spoštljivo in s priklonom do tal. Samo mi smo zaslužni, da ta narod sploh še obstaja!

New Report

Close