Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ivan in njegovi problemi s poštnimi nabiralniki

Ivan in njegovi problemi s poštnimi nabiralniki

Spet ima probleme s poštnimi nabiralniki mutibarić. Ti SDSovci majo najbolj banalne probleme. Pošte ne znajo dvignt, ne znajo plačat položnice, zato je ne plačajo ali pa plača sestrična, ne vedo, da morajo na izpit na faksu prit oni itd. Francozi pravi, ni kaj.

Mislim, čudno, ne? Položnice lahko sestrična plačuje, brat lahko avte kupuje, da bi mu pa kdo iz familije sporočil, da ga čaka pošiljka, TO PA NE.


Raj vpraš, zakaj ima Janković vedno tako hude probleme, da ga vedno oprostijo, oziroma uničijo dokaze.
Ni bolje zaščitene barabe in ni hujšega kriminalca, kot je Janković. Je šolski primer zaščitenosti in zaradi takih nam dvigujejo davke, pa tudi položnice. Njegova nekaznovanost je živ primer, da drugi lahko nekaznovano iz države odnesejo milijarde. Nikogar ne bodo prijeli.

Zoki ni tko zabit da bi vsem na očem tvital bedarije kot druže Tvito. Potem se pa tudi skrivat ne rabi pred poštarji.

in kaj tebe muči? prazna glava!
očitno te ivan in sdsovci vzburjajo. vsakih 5 minut odpreš novo temo.

Tebe preganjavica muči, tako kot določene politike. To je moja edina tema danes.

Že 20 let hodim na volitve vedno sem volil SDS in vedno jih bom to je moja srčna stranka 🙂

Samo ena oseba je, ki se je Ivan bolj boji od Kučana. Ta oseba je poštar.


Ni tako zabit ta primitivec in opankar. Dobro ve, da ima imuniteto. Zato lahko baše žepe. Primerjat tvitanje in in Jankovićevo delovanje, pa je povsem primerno za levičarje. Zabiti do amena!
Ker ima janković imuniteto, ona kradljiva oligarhija tudi dobro ve, da jim ne bo nič, če bodo pri krajah in basanju žepov operirali z milijardami.
Ti pa se še naprej zgražaj nad tviti, medtem, ko drugi siromašijo državo in tebi nalagajo vedno višje davke, da lahko oni živijo v super razkošju.
Levičarji najbrž nimate niti osnovne šole.

;))))))

Osnovnošolci znajo pošto dvignt.

Kako pa naj bi karkoli tvitnil nas najboljsi meneder in najvecji levicar, ce pa ne zna vklopiti racunalnika?


Ni problem. Naroči svojim hlapcem naj tvitajo. On pa se medtem ukvarja s provizijami, asignacijami in donacijami. In farmacevtkami! Tak je mister Ten percent!
PS
Pa tesno tiščanje k Kučanu mu tudi paše. Že ve zakaj! Slika 15/29:
http://www.rtvslo.si/slovenija/pahor-spomenik-vabi-k-razmisljanju-a-vsak-naj-ravna-po-svoji-vesti-in-svobodno/427430#comments

Še tu vprašam. Kako je lahko sodišče enostavno razsodilo, da mora Janša oni Evgeniji Carl plačati njen celotni zahtevani znesek 6000 eur, če pa ni bilo soočenja na sodišču in na tožbo ni odgovoril, ali je to normalna praksa v odškodninskih tožbah?

Evgenijo so zastopali odvetniki, podali tožbo in sodišče odloči. Kaj je pa bilo napisano, izrečeno nima veze s soočenjem. Evgenija ni dolžna dokazovat zapisov. So bili predočeni sodišču.

https://www.youtube.com/watch?v=AI8v4GIjUVE

Se opravičujem, sem prebral, da je to tvoja srčna napaka. :)))

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Evgenijo so zastopali odvetniki, podali tožbo in sodišče odloči. Kaj je pa bilo napisano, izrečeno nima veze s soočenjem. Evgenija ni dolžna dokazovat zapisov. So bili predočeni sodišču.
[/quote]

Aha hvala. Torej odškodnine niso enake kot kazenske zadeve, kjer mora bit speljano sojenje! Ne gre mi v glavo))

Evgenijo so zastopali odvetniki, podali tožbo in sodišče odloči. Kaj je pa bilo napisano, izrečeno nima veze s soočenjem. Evgenija ni dolžna dokazovat zapisov. So bili predočeni sodišču.
[/quote]

Aha hvala. Torej odškodnine niso enake kot kazenske zadeve, kjer mora bit speljano sojenje! Ne gre mi v glavo))
[/quote]

V obeh primerih imajo odvetnike, ki zastopajo kliente.

Če že omenjate Jankoviča. Spodnji citat je v zvezi z ustanavljanjem nove parlamentarne preiskovalne komisije (Möderndorfer) o pranju iranske milijarde dolarjev v NLB:

Grims:
“V neformalnem pogovoru je ena od prič, konkretno gre za uslužbenca Nove Ljubljanske banke v takratnem obdobju izjavil, da ima informacijo, da je v Novo Ljubljansko banko gospoda Farrokhzadeha pripeljal ljubljanski župan, gospod Zoran Janković. V tistem obdobju sta si bila z gospodom Möderndorferjem zelo blizu in že samo ta indic bi moral biti razlog, da se gospod Möderndorfer sam izloči iz te zgodbe o novi preiskovalni skupini.”

Janković ima očitno nekaj pri oprani iranski milijardi. To bo še veselo!

Aha hvala. Torej odškodnine niso enake kot kazenske zadeve, kjer mora bit speljano sojenje! Ne gre mi v glavo))
[/quote]

V obeh primerih imajo odvetnike, ki zastopajo kliente.
[/quote]

Ja ampak v tem primeru ni nič odgovoril in ne sodeloval v tej odškodninski tožbi, ne on, ne njegovi odvetniki. Kako je lahko sodišče razsodilo?

Pri nas ti poštar ‘pomembno’ pošto vroči tako, da pride na vrata. Trk trk, cin cin !

Če ni nikogar doma, pusti v kaselcu pildek. Od kdaj do kdaj jo lahko prevzememo na Pošti.
14 dni maš cajta.
Če jo ne prevzameš (ker smo fsi prestrašeni), ti jo flikne v kaselc in se šteje, da si:
— si obveščen.

A zdaj vidite, kako ta svojat izzigrava? Pa kaj se zajjebavaš. če imaš čisto vest?
Samo na zastaranje, na nezakonite prisluhe, pa izločitev te sodnice,….na drkarijo ……..
Čeprav postopek ne bi smel zastarat, če nekdo samo nekaj ukrene. Od tega dalje bi spet teklo ‘zastaranje’, ki se ga banda, mafijska, državna tako oklepa!

PA DAJ BODI FER IN PRIDI PRED OBLIČJE SODSTVA! Pa ne prepisat umes premoženja na žlahto.

Neznan kraj, neznan čas, neznan…… to ni nič takega. Ker so kazniva dejanja, ki so dokazana. Ni pa možno določit lokacije, časa, kraja! Meni ni to nič ćudnega. In to ve vsak majster!
Je pa možno spisat obtožnico tudi tako!!
V času od leta 1991 do 1999, na območju JV Slovenije, so ‘ti in ti pripadniki’ izvajali to……!!!!

Kaj mislite, da je za vsako KD res določen pravi čas? A se bo en kriminalc jebbal, da ni v ‘tem’ času ubil nekoga? Da so zajebbali par ur? In ga takrat ni bilo na tem mestu? Da je v navedenih urah že scal par kilometrov stran? In ima priče? Pade obtožba??

Dejte no bit naivni. Plačujemo tem ‘samooklicanim’ osvoboditeljem že nebroj pissdarij! K so si luzerji nabasali žepe, goljufali, prodali VSE, kar ni NIKOLI bilo njihovo. KJE JE DENAR??

UNIČILI SO DOMOVINO. KOMPLET VSI SO ZA ZAPAHE! S škatlo usranih gat, kar so imeli leta 1991!

Meni je žal večine, ki so jih komunisti pobili/izgnali leta 1945.
Samo ta GOLAZEN, ki se je nasrala po letu 1991 pa res zasluži, da zgine od tukaj!

In potem?
Pridejo z Marico ob štirih zjutraj (ko je največja verjetnost, da si doma) – te popokajo in PELEJO!

Zakaj je tak poblem pr Janšatu v tistih Govcah, Bafčarju …….. kaK ne dojameta, da sta STVORA?
Da sta (so&company) navadna golazen!??
Pa da nau kdo reku da sem leva. Isti je Jankovič, komplet banda bankirska in razni nastavljeni cuzači po nekoč uspešnih tovarnah!
Kje je naše (delavsko, ljudsko) premoženje v počitniških domovih? Kje je vse NAŠE??

Kdo dovoli, da dohtarji delajo na NAŠIH aparaturah in bašejo danar v žep? Dej noooo – par sto muzlarjev krade in se jih ne da ustavit??
Ker so VSI ISTI! Ko zavohajo oblast, padejo vse ideje o ‘drugi Švici’! Samo slovenclju pomahaj s plačo mad 3000 €!
Vse drugo so samo prazne besede. Že 26 let!!

In ta Cerar…. pa stara baba Miladojka……,pa ta večni luzer Kohl .. a oni bodo kaj zrihtali? Pa to mora prebit najbolj defektno butico vsem, ki še upajo na boljše. 🙁

Naj živi Janez Janša, prihodnji slovenski premier!

V parlament je začel hodit bolj redno ali se to tud izogiba kot poštarja? Ko je bil v čuzi, je pa redno hodil, hahahha.

New Report

Close