Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zoki Smoki ne morš verjet

Zoki Smoki ne morš verjet

Pa to ni za verjet.

Vaš link

stavim za kavo s smetano, da ni pozabila:-)))

morala je pozabit 🙂

kadar imamo ljudje opraviti s takimi modeli, ne moreš ne jest ne spat, kaj šele, da bi pozabil, koga imaš v postopku.

Tudi jaz sem za ustrezno nagrado pripravljena marsikaj pozabiti 🙂

Zoki bo še naprej upravljal z milijoni in češpljami,
raja pa bo probala kaj pri otroških dodatkih in socialni prigoljfat, pa se vse pogliha.

Javi se mi.

Sramota za pravno drzavo, sramota za hiso pravice oz sodisce, sramota za nas drzavljane.
Bo kdo ukrepal, kdo odstopil, bo kaj raziskano?
Kako se delajo norca iz nas drzavljanov, ki smo drzava! Fuj!
Sicer pa je to potrditev, da je se kako kriv in koruptriven ter elita N1! Kar naqprej ga pridno volite, da vam se vec pokrade!


Ko bodo v tej državi sedeli Ivan,Borut, …… vsi banksterji, še kdo, potem pride na vrsto tudi šerif. Do takrat pa uporabljajte enake vatle za vse!

:))))))
Slovenistan!

No, sam tvoj odgovor je dokaz, da ste Slovenci res pravi butlji! Ja vidis, ocitno je za Slovenca res bolj pravicno, da je “oproscen” , saj drugi so tudi, ane Ja super vrtec imamo, tole naso Slovenijo… Pa, da dol pades. Se sploh ne cudim, da tako z lahkoto pocno, kar se jim sprdne, saj narod jih itak opravicuje, ni variante, da bi zahtevali glave…, jutri bo v novicah spet Mirela Leli, o temu se ne bo vec razpravljalo, moderatorji bodo spet vsluzno brisali neprave komentarje in Slovenbija bo se naprej tonila, ljudjem bodo se naprej jemali stanovanja, za neplacano poloznico itd, pravi kriminalci oz elite pa bojo se vedno bogateli na racun ljudstva. Bravo Slovcenci, ni vam para ne v pameti, ne v brezjajcnosti!


Ko bodo v tej državi sedeli Ivan,Borut, …… vsi banksterji, še kdo, potem pride na vrsto tudi šerif. Do takrat pa uporabljajte enake vatle za vse!
[/quote]

se pravi, šerif je tako majceno bitje, da bo zadnji na vrsti? Saj očitno je za vsemi đankiji, ki ukradejo za en šut in vsemi ostalimi malimi lopovi, ki pa pridejo pravi cajt na vrsto….

Smešno, ne? Lepo, da se zabavaš. Taprav Slovenc!

Se ji je že splačalo pozabiti. Se pa strinjam, da je to velika sramota.


Ko bodo v tej državi sedeli Ivan,Borut, …… vsi banksterji, še kdo, potem pride na vrsto tudi šerif. Do takrat pa uporabljajte enake vatle za vse!
[/quote]

:))))
Ja ubogi šerif, no, ki iz klobuka potegne kar tri milijončke, pa ga o tem potem nobeden nič ne vpraša. Dejansko pa je naš ‘zoki kralj korupcije’ najboljši kandidat za prvenstveno obravnavo.

Sramota.

Ponavljam že stokrat izrečeno, Ljubljana je sramota nacije, in civilizacije 21 stoletja! Crkni stoko žabarska!

Polagoma se iz večinske parole “Živel Janković!” prehaja na parolo “Smrt Jankoviću!”. Pa večina je bila zanj. Da bi že takrat, ko je bil direktor Mercatorja pogruntali, da je balkanski mafijec, to pa ne! Je bilo nabijanje medijev premočno.
Ravno tako boste na prihodnjih volitvah volili tistega, ki vam ga bo podtaknila mafija. S Šarcem je že tako. Pa z naslednjim “najverjetnejšim mandatarjem” bo tudi. Nobena svarila ne zaležejo.
Zdaj pa kar: “Smrt Jankoviću!” Prav imate!

Kar se mene tiče, sem imel enak stav, tudi 10-15 let nazaj.Kot sem rekel, Ljubljana je leglo, opranoglavih degeneriranih retardirancev, v neskončnost.Crkni stoko žabarska!

New Report

Close