Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Levičarke niso najbolj simpatične ženske.

Levičarke niso najbolj simpatične ženske.

Pravkar gledal fotke na mmcju s koncerta nosil bom rdećo zvezdo.
Nič ni bolj sexi od prave slovenke, ki je patriotka in je ponosna na Slovenijo, ne pa, da nastavlja rit rdečim simbolim.
Vaš link

*simbolom

A ni bilo rečeno, da je bilo samo kakih 80 – 130 ljudi?

A res? Uf, polom.

A res? Uf, polom.
[/quote]

Tule sem prebrala tako številko, na slikah mi deluje kar krepko več ljudi…

Na kongresnem trgu mahali z jugoslovanskimi zastavami. Lmao, če to niso vtrganci, te ljudi je čas konkretno povozil. Saj se ne čudim, v Rusiji je Stalin bil izglasovan kot največja ikona Rusije.
Ljudje= neumne ovce.

A res? Uf, polom.
[/quote]

Tule sem prebrala tako številko, na slikah mi deluje kar krepko več ljudi…
[/quote]

Ja, pravkar sem videl tisto fotko. Zgleda, da jih je bilo nekaj več.

Jaz vidim same penzioniste in nekaj indoktrinirancev, ki so mladi in obsedeni z bivšim sistemom in nekaj vnukov teh penzionistov, to je to. Aja, tudi Tomičeva in Roza sta bili lepo vidni-si nabirata politične točke? Pa, da smo si na jasnem, tudi če bi desnica organizirala podobno zadevo, bi bilo enako čudno. Pač, taka manifestacija je čisto mimo.

Jaz vidim same penzioniste in nekaj indoktrinirancev, ki so mladi in obsedeni z bivšim sistemom in nekaj vnukov teh penzionistov, to je to. Aja, tudi Tomičeva in Roza sta bili lepo vidni-si nabirata politične točke? Pa, da smo si na jasnem, tudi če bi desnica organizirala podobno zadevo, bi bilo enako čudno. Pač, taka manifestacija je čisto mimo.
[/quote]

Ja ampak problem je, da je desnica ostala desnica, levica pa je šla v totalno skrajnost, lahko bi rekli, da ne deluje v interesu slo državljanov.

Da bi bila Tomičeva Violetka in Roza tak lep par, npr. poroka v imenu rdeče zvezde!

K se bo za Narod žtrvovaua in 5 taprauh Kekcou rodiua, z doline pod Triglauam, juuuuuhej!
En bo župnik, drug bo pastirice gonu, tret bo ejga vouce obrajtou, četrt bo od janšata soudat pa b u Afganistan musliče jagou, pet bo pa Hugo Boss in b na MON-u pametne razdirou. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close