Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Polkovnik, ki je zavrnil ukaz Janeza Janše in rešil Ljubljano pred topniškim ognjem

Polkovnik, ki je zavrnil ukaz Janeza Janše in rešil Ljubljano pred topniškim ognjem

Končno iz prve roke: http://www.delo.si/sobotna/rekel-se-mu-janez-brez-pisnega-ukaza-tega-ne-bom-naredil.html

zdrahar je verjetno vedno užival v delanju zdrah, kaj češ druzga rečt.

Ta Miha Butara je pravi slovenski heroj, ki je rešil številne Slovence pred smrtjo. Zato pa tudi nima nekih čudnih kosovskih doktoratov in podobnih zadev.

nova
Uredništvo priporoča

A ni ta Butara noč po razglasitvi neodvisnosti prekrokal in so ga oklepniki zjutraj napol pijanega zbudili?

A, da je polkovnik? Glede na izobrazbo, inteligenco in izkušnje bi bil bolj razvodnik. To kar je bil v TO pred 1991.

so morda kakšne volitve blizu?
ja, je treba vse topove usmerit proti Janši, javnomnenjske raziskave SDS-u spet predobro kažejo:-)))

so morda kakšne volitve blizu?
ja, je treba vse topove usmerit proti Janši, javnomnenjske raziskave SDS-u spet predobro kažejo:-)))
[/quote]

Jebeš volitve, vsi, ki smo živeli v tistem času, smo vedeli, da Janša ni zdrav v glavo in, da se igra z življenji ljudi, to ni bilo jasno edino fanatikom in njemu podobnim modelom, pa tud njim je bilo jasno, samo oni so bili željni, krvi in žrtev, ne glede na ceno.

Še dobro, da so na svetu ljudje, ki trezno in modro razmišljajo in delujejo – Miha Butara je eden od njih.

Če bi želel pozornost javnosti, ne bi molčal 25 let.

Od kje pa mislite, da sta Janša in Bavčar dobila začetni kapital za politično oz. finančno kariero? Iz študentskih štipendij ali občasnega dela morda?? Prodaja orožja je bila njun začetni finančni zagon in to se seveda ni smelo izvedeti.

Ja kaj pa je bil leta 1945 zacetni financni zagon Broza, ki ga neki neuravnoveseni nostalgiki se zmeraj kujejo med zvezde? Pa zacetni financni zagon sedanjega premiera, 10 let mlatenja slame za bogato dopoldansko plus popoldansko placilo iz skupne malhe morda?

To ni nova novica se že dolgooo ve o tem.

preveč bereš dela bratov Grimm…

Seveda ni novica. Je pa pravi datum za lansiranje te “novice”. Osamosvojitelje je treba osramotiti. Z lažmi.
Še danes komunisti ne priznavajo TIGR-ovcev za prve borce proti fašizmu, kajti komunisti nam že od leta 1945 vsiljujejo mnenje, da so bili oni prvi. V Jugi se je vse začelo s komunisti. Prej ni bilo nič.
Enako postopajo v Republiki Sloveniji. Na vsak način hočejo narodu vsiliti mnenje, da so samo oni zaslužni za osamosvojitev. Narod pa lepo naseda.
Kdor pozna zgodovino, ne naseda (post)komunističnim manipulatorjem. Časa za učenje pa je bilo dovolj. In primerov nešteto.

ne podcenjuj nižjih činov. eni smo bili zelo sposobni. celo smo doštudirali abrambo

Ko bereš te znamke od SDS komentatorjev lahko pričakuješ vse v negativnem smislu. A da je lahko človek tako pokvarjen in takšna podgana pa je res težko razumeti. O pijanem Krkoviča in njegovi sablji je res škoda besed. Da pa se hlapci trgovcev s smrtjo , ki so na veliko prodajali naše orožje tik pred spopadom in se danes hvalijo z domoljubi pa presega vse meje dopustnega! Tudi laž ki se je tako oklepajo ima svoje meje, da o ropanju naših gozdov, ki so jih podarili tajkunom in Vatikanu ne govorimo. Da so to lahko storili so na cesto nagnali več kot 40.000 delavcev! Da o vseh drugih tragedijah ne govorimo! In to so danes domoljubi?! Le kakšni domoljubi???
Povejte kaj je vaš za vojsko nesposobni Albanec naredil za našo samostojnost, razen velike škode??? Popolnoma nič in še ,manj kot to. Repenčil se je proti vojski in s svojimi bedarijami dal okupatorjem vse kar so rabili, da so lahko napadli Slovenijo! Za JA in njeno okupacijo je naredil več kot vsi generali in oficirji JA skupaj! In to majhni danes bili domoljubi??? Srednje se že !!!

Dezevnik, ti, ki bi tako rad bil domoljub, kot polpismena oseba to zal ne mores biti. Priporocil sem ti ze branje leposlovja. Se zmeraj lahko nekaj naredis iz sebe, ce res zelis, za osebno rast ni nikoli prepozno.

Polkovnik ni hotel streljati na kasarno polno slovenskih in tudi neslovenskih fantov.Sem bil takrat zelo na tekočem v zvezi z tisto kasarno v Lj.

Pa kaj mešaš zdaj Broza in leto 1945?????O letu 1991 je beseda.


A ti pošljemo kakšno tipkovnico ,ki ima tudi č in ž. ?


A ti pošljemo kakšno tipkovnico ,ki ima tudi č in ž. ?
[/quote]

Hvala za ponudbo, ni potrebno. Tokrat pišem na tipkovnico s šumniki, kadar tipkam na mobilnik, pa šumnikov ne uporabljam.

Bi ti kakšno lekcijo iz pravopisa? Postavljanje ločil ti ne gre ravno najboljše…

Jaz tudi pišem iz mobilnika ampak z šumniki,lahko te naučim kako se pišejo šumniki. Ni težko.

Velja, ampak samo, če potem jaz tebe naučim postavljanje ločil in presledkov ter uporabo predlogov s/z.

Velja, ampak samo, če potem jaz tebe naučim postavljanje ločil in presledkov ter uporabo predlogov s/z.
[/quote]
Težko boš ti koga učil. Še sam imaš težavice.

Velja, ampak samo, če potem jaz tebe naučim postavljanje ločil in presledkov ter uporabo predlogov s/z.
[/quote]
Težko boš ti koga učil. Še sam imaš težavice.
[/quote]

Ne zanikam, da nisem brez težav, vendar v izzivu, ki ti ga postavljam, ti si se pa us……..trašil, sem zate tatamata. Škoda zate, da se raje trmoglavo oklepaš lastnih zmot. Veseli pa me, da razen našemu deževniku kodram živce še komu drugemu.

Edini ki kodra živce jih ti sam sebi.Obseden si .Pa vedno obstaja še nekdo pametnejši. Ljudje,ki mislijo zase,da so najboljši, so v bistvu reve.

Aja ,telefon ima nastavitev glede šumnikov enako kot v windowsu. Ne rabiš tiščat črke c,da bi dobil č.
Če vsaj malo obvladaš Androide ali Aplle,zagotovo lahko vključiš tipkovnico kjer so črke ,ki imajo strešice normalno vidne. Če jih pa nimaš potem greš na google play za androida, oziroma za Iphona ali Ipad na app store in si snameš pravo tipkovnico v napravo.
Vem pa ,da Iphone ,ki itak nima slovenščin jie,ima kljub temu balkansko tipkovnico ,ki ima vse te črke.
Toliko.

Lepo, da si se potrudil z razlago. Zdaj je vrsta na meni.

Tvoj citat:
Jaz tudi pišem iz mobilnika ampak z šumniki,lahko te naučim kako se pišejo šumniki. Ni težko.

Pravilno:
Jaz tudi pišem z mobilnika, ampak s šumniki, lahko te naučim, kako se pišejo šumniki. Ni težko.

Ne vem, kje si ti zasledil, da jaz zase mislim, da sem najboljši? Tega nisem trdil nikoli.

New Report

Close