Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek pretresena sem nad tem kaj islamisti delajo po Evropi

pretresena sem nad tem kaj islamisti delajo po Evropi

” v imenu alaha” so rekli preden so rezali vratove mimoidočim ljudem v Londonu. PRETRESLO ME JE!!! ŠOKIRANA SEM. Koliko žrtev bodo še imeli v načrtu na naših evropskih tleh?!? ZAKAJ SMO SPUSTILI KAČE NA KRŠČANSKA EVROPSKA TLA?? http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/na-tujem/london-pretresel-novi-teroristicni-napad-stevilni-mrtvi-ranjeni

Človek je povedal, da so rekli ” to je v imenu alaha” in potem so ubijali ljudi, ko so z nožem napadali on ni mogel pomagati, videl je žrtve in napade.

KAČE IMAMO MED SEBOJ V EVROPI. BRANIMO SVOJO PRAVICO DO ŽIVLJENJA.

https://www.youtube.com/watch?v=6akCy4faMmo

resnično katastrofalno je kar se dogaja

Ne verjamem, da bi se kogarkoli od napadalcev dalo zaustaviti, če bi želel priti v Evropo pred begunskimi valovi. Evropa nikoli ni bila neprepustno zaprta. Mislim, da bi tudi mediji lahko veliko naredili, če ne bi iz vsake take katastrofe naredili novice dneva. Kaj s tem sporočajo napadalcem in kaj sporočajo žrtvam? Novinarstvo ali novičarstvo je izgubilo kompas.

VSTANITE, NARODI Evrope!

🙁

Orban natančno ve, kako se dela. Cerar pa niti ne ve, da živi.


Predvsem mama Merkel je privlekla migrante v Evropo ,vabila jih je. Nismo jih mi pripeljali. Posredno so krivi tudi simpatizerji omenjene gospe. Se pa ve kateri so to.


Verjami,da se da kontrolirat prihod posameznikov in hord čez mejo. Pred veliko leti je bila ena poštena meja reklo se ji je Jugoslavija. Tam so lahko šli čez vsi pošteni ljudje ,banditi in ilegalci niso imeli niti teoretične šanse prit v državo. Temu se je reklo prava meja pa z desetkrat manj organi z šapkami kot jih je danes. In je bil mir in brez kriminala.


Verjami,da se da kontrolirat prihod posameznikov in hord čez mejo. Pred veliko leti je bila ena poštena meja reklo se ji je Jugoslavija. Tam so lahko šli čez vsi pošteni ljudje ,banditi in ilegalci niso imeli niti teoretične šanse prit v državo. Temu se je reklo prava meja pa z desetkrat manj organi z šapkami kot jih je danes. In je bil mir in brez kriminala.
[/quote]
Ješeštana, kaj nekateri pišejo. Nihče na svetu ne mara komunističnih držav. Zato tudi ni bilo navala na take države. So pa zato z užitkom ubijali domače ljudi, ki so hoteli ilegalno v boljše življenje. In to povsod po Vzhodni Evropi.


Verjami,da se da kontrolirat prihod posameznikov in hord čez mejo. Pred veliko leti je bila ena poštena meja reklo se ji je Jugoslavija. Tam so lahko šli čez vsi pošteni ljudje ,banditi in ilegalci niso imeli niti teoretične šanse prit v državo. Temu se je reklo prava meja pa z desetkrat manj organi z šapkami kot jih je danes. In je bil mir in brez kriminala.
[/quote]
Ješeštana, kaj nekateri pišejo. Nihče na svetu ne mara komunističnih držav. Zato tudi ni bilo navala na take države. So pa zato z užitkom ubijali domače ljudi, ki so hoteli ilegalno v boljše življenje. In to povsod po Vzhodni Evropi.
[/quote]
Saj tudi ti danes ne pridejo k nam zato ker je pri nas lepo ampak ,ko šibajo čez državo jih hranijo na moje in tvoje stroške,takrat jih pa niso. Pa 99 procent sveta je slabše živelo v tistih letih od Jugoslovanov.
A ni vseeno ali afganistanec zakolje nekoga pri prehodu države ali pa v državi katera mu je ciljna točka?Malo se zamisli uboga duša. Državna meja ne sme spuščat ilegalcev. Probaj ti brez dokumentov čez pa,da vidiš kaj ti bodo delali. Ne boš dobila 800 eur mesečno za preživljanje.


Ješeštana, kaj nekateri pišejo. Nihče na svetu ne mara komunističnih držav. Zato tudi ni bilo navala na take države. So pa zato z užitkom ubijali domače ljudi, ki so hoteli ilegalno v boljše življenje. In to povsod po Vzhodni Evropi.
[/quote]
Saj tudi ti danes ne pridejo k nam zato ker je pri nas lepo ampak ,ko šibajo čez državo jih hranijo na moje in tvoje stroške,takrat jih pa niso. Pa 99 procent sveta je slabše živelo v tistih letih od Jugoslovanov.
A ni vseeno ali afganistanec zakolje nekoga pri prehodu države ali pa v državi katera mu je ciljna točka?Malo se zamisli uboga duša. Državna meja ne sme spuščat ilegalcev. Probaj ti brez dokumentov čez pa,da vidiš kaj ti bodo delali. Ne boš dobila 800 eur mesečno za preživljanje.
[/quote]
“Pa 99 procent sveta je slabše živelo v tistih letih od Jugoslovanov.”

Morda na Marsu, na planetu Zemlja pa ne.
Kje pa pobirate take ugotovitve? Je tole namerno zavajanje ali je vmes nerazgledanost? Jaz sem preživel celotno obdobje SFRJ!

Orban je naredil prav. Jaz sem se samo čudil, da so naše oblasti brez dokumentov spuščale invazivne horde čez mejo. Naše oblasti sploh niso razumele, kaj je suverenost države, kaj pojem država sploh pomeni.


Saj tudi ti danes ne pridejo k nam zato ker je pri nas lepo ampak ,ko šibajo čez državo jih hranijo na moje in tvoje stroške,takrat jih pa niso. Pa 99 procent sveta je slabše živelo v tistih letih od Jugoslovanov.
A ni vseeno ali afganistanec zakolje nekoga pri prehodu države ali pa v državi katera mu je ciljna točka?Malo se zamisli uboga duša. Državna meja ne sme spuščat ilegalcev. Probaj ti brez dokumentov čez pa,da vidiš kaj ti bodo delali. Ne boš dobila 800 eur mesečno za preživljanje.
[/quote]
“Pa 99 procent sveta je slabše živelo v tistih letih od Jugoslovanov.”

Morda na Marsu, na planetu Zemlja pa ne.
Kje pa pobirate take ugotovitve? Je tole namerno zavajanje ali je vmes nerazgledanost? Jaz sem preživel celotno obdobje SFRJ!

Orban je naredil prav. Jaz sem se samo čudil, da so naše oblasti brez dokumentov spuščale invazivne horde čez mejo. Naše oblasti sploh niso razumele, kaj je suverenost države, kaj pojem država sploh pomeni.
[/quote]
Hvališ orbana in madžare ,a ti veš kako revno živijo madžari še danes revnejše od najbolj revne jugovičke republike nekdaj pa oni imajo hiše 3x 4 metra in z samo enim samim oknom. Takrat v Jugoslaviji je bilo normalno,da si navadni delavec naredi hišo vsaj 10x 10 metrov z najmanj tremi etažami. Slabo si ti razgledal stanje takrat. Madžarom je bila špica trabi mi smo pa vozili mb ,bmw in bolj revni pa vw in zastavo ali fiat.
Zapelji se kdaj v hungari ,da ne boš trosil neumnosti. Vse te države iz vzodnega bloka ne bodo v normali vsaj še 50 let Ne mešat jugo in ruse,preprosto ni primerljivo.


“Pa 99 procent sveta je slabše živelo v tistih letih od Jugoslovanov.”

Morda na Marsu, na planetu Zemlja pa ne.
Kje pa pobirate take ugotovitve? Je tole namerno zavajanje ali je vmes nerazgledanost? Jaz sem preživel celotno obdobje SFRJ!

Orban je naredil prav. Jaz sem se samo čudil, da so naše oblasti brez dokumentov spuščale invazivne horde čez mejo. Naše oblasti sploh niso razumele, kaj je suverenost države, kaj pojem država sploh pomeni.
[/quote]
Hvališ orbana in madžare ,a ti veš kako revno živijo madžari še danes revnejše od najbolj revne jugovičke republike nekdaj pa oni imajo hiše 3x 4 metra in z samo enim samim oknom. Takrat v Jugoslaviji je bilo normalno,da si navadni delavec naredi hišo vsaj 10x 10 metrov z najmanj tremi etažami. Slabo si ti razgledal stanje takrat. Madžarom je bila špica trabi mi smo pa vozili mb ,bmw in bolj revni pa vw in zastavo ali fiat.
Zapelji se kdaj v hungari ,da ne boš trosil neumnosti. Vse te države iz vzodnega bloka ne bodo v normali vsaj še 50 let Ne mešat jugo in ruse,preprosto ni primerljivo.
[/quote]
Na žalost ti moram povedati, da imaš bolj malo pameti. Hiše v tri etaže!!! Komu na čast? Pokazati, da nekaj imaš? Danes so ti ljudje upokojenci z nizkimi pokojninami. Takrat niso znali pomisliti, da je pokojnina vedno manjša od plače. Zato danes teh hiš ne morejo več vzdrževati in jih prodajajo.
Poglej stare fotografije Ljubljane iz 60. let. Sami fičoti. Nanj si čakal nekaj mesecev. Uvožen avto je bil zaradi carin in ostalih dajatev še enkrat dražji kot maloprodajna cena v zahodni Evropi. Šef slovenske udbe je imel takrat škodo. Potem pa so takile budžoti dobili nemške hrošče (VW) brez carin.
V vzhodni Evropi pa zahodnih avtov sploh niso smeli kupovati, ker so ščitili svojo šlampasto avtomobilsko industrijo.

Tvoj prosti spis kaže izredno pomanjkanje zdravega razuma. Tipična bralka Lady, Jane in ostalin obskurnih revij, ki jih normalen človek niti pogleda ne in si umije roke, če se jih po naključju dotakne.

PS
Madžari spadajo k Višegrajski skupini, ki Slovenijo že prehiteva. Z levimi vladami bo Slovenija kmalu zadnja v Evropi po razvitosti.
Pa nikar preveč ne potuj, da ne boš talala pokroviteljskih nasvetov. Izgleda, da samo ti poznaš svet, drugi pa se tiščimo samo pod posteljo. In ne preveč natepavat o Jugoslaviji. Zelo dobro vem, kako je bilo. Tudi zaradi službe, ki mi je dala širok in vsestranski pogled na Jugoslavijo in mi odpirala oči.
Ni vse v hišah in avtih. Malo se zazri vase…

PPS
“…navadni delavec naredi hišo vsaj 10x 10 metrov z najmanj tremi etažami.”

Tisti, ki ni bil navadni delavec, je pa zidal nebotičnike z najmanj 9 nadstropji. Zato smo dežela s samimi nebotičniki! Še Trumpa smo v Jugoslaviji pustili daleč zadaj.
-:)))))

Ojej! Prepozno sem opazil, da odgovarjam “tapametnemu”. Tega greha si ne bom odpustil. Ojej, ojej!
Vzemi kot da ti nisem nič odgovoril. Mea culpa, mea maxima culpa!


Hvališ orbana in madžare ,a ti veš kako revno živijo madžari še danes revnejše od najbolj revne jugovičke republike nekdaj pa oni imajo hiše 3x 4 metra in z samo enim samim oknom. Takrat v Jugoslaviji je bilo normalno,da si navadni delavec naredi hišo vsaj 10x 10 metrov z najmanj tremi etažami. Slabo si ti razgledal stanje takrat. Madžarom je bila špica trabi mi smo pa vozili mb ,bmw in bolj revni pa vw in zastavo ali fiat.
Zapelji se kdaj v hungari ,da ne boš trosil neumnosti. Vse te države iz vzodnega bloka ne bodo v normali vsaj še 50 let Ne mešat jugo in ruse,preprosto ni primerljivo.
[/quote]
Na žalost ti moram povedati, da imaš bolj malo pameti. Hiše v tri etaže!!! Komu na čast? Pokazati, da nekaj imaš? Danes so ti ljudje upokojenci z nizkimi pokojninami. Takrat niso znali pomisliti, da je pokojnina vedno manjša od plače. Zato danes teh hiš ne morejo več vzdrževati in jih prodajajo.
Poglej stare fotografije Ljubljane iz 60. let. Sami fičoti. Nanj si čakal nekaj mesecev. Uvožen avto je bil zaradi carin in ostalih dajatev še enkrat dražji kot maloprodajna cena v zahodni Evropi. Šef slovenske udbe je imel takrat škodo. Potem pa so takile budžoti dobili nemške hrošče (VW) brez carin.
V vzhodni Evropi pa zahodnih avtov sploh niso smeli kupovati, ker so ščitili svojo šlampasto avtomobilsko industrijo.

Tvoj prosti spis kaže izredno pomanjkanje zdravega razuma. Tipična bralka Lady, Jane in ostalin obskurnih revij, ki jih normalen človek niti pogleda ne in si umije roke, če se jih po naključju dotakne.

PS
Madžari spadajo k Višegrajski skupini, ki Slovenijo že prehiteva. Z levimi vladami bo Slovenija kmalu zadnja v Evropi po razvitosti.
Pa nikar preveč ne potuj, da ne boš talala pokroviteljskih nasvetov. Izgleda, da samo ti poznaš svet, drugi pa se tiščimo samo pod posteljo. In ne preveč natepavat o Jugoslaviji. Zelo dobro vem, kako je bilo. Tudi zaradi službe, ki mi je dala širok in vsestranski pogled na Jugoslavijo in mi odpirala oči.
Ni vse v hišah in avtih. Malo se zazri vase…

PPS
“…navadni delavec naredi hišo vsaj 10x 10 metrov z najmanj tremi etažami.”

Tisti, ki ni bil navadni delavec, je pa zidal nebotičnike z najmanj 9 nadstropji. Zato smo dežela s samimi nebotičniki! Še Trumpa smo v Jugoslaviji pustili daleč zadaj.
-:)))))
[/quote]
Ne mi solit pamet Penzije na madžarskem so trikrat nižje kot tukaj slabše so kot na hrvaškem pa že tam so srednji rang penzionistov okrog 3000 kun. Pr nas so tisti ,ki so šli do leta 2005 v penzijo pravi carji glede pokojnine. Samo sedaj je pa res bolj žalostno ,ko nekateri z polnim stažom ne dobijo niti 500 eur ampak vseeno to je proti drugim vzhodnim državam kar direktorska penzija. Tak,da penzionisti ,ki so šli pred in po osamosvojitvi v pokoj niso kaj preveč na slabem. Na slabem so ljudje,ki gredo sedaj ali bodo še šli v pokoj. In sedaj že 25 iet ni juge a penzija slaba veliko slabša kot takrat. Moji delavci so večino staža delali v sfrj in jih je bore malo z manj kot 500 eur .
Tak,da dejstva kažejo,da penzionerom ni bilo nikoli tak slabo kot je sedaj v kapitalizmu in vse slabše bo.
Sam ne vpletat države,ki je že 25 let ni,ker tista pa res nima veze z stanjem danes.
Aja pa še nekaj. Leta 88 sem jaz kupil novo bmw kockico 318i ,imel sem pa prijatelje v eni vzhodni državi,ki so 25 let čakali na novega wartburga pa jaz nisem bil neki bogataš takrat. Oni si niso niti predstavljali,da bi lahko kupili zastavo 101,ker jim je bila nedosegljiva. Kaj šele kakšno kripo folksvagen ali podobno.
Sem pa vesel,da je jugo vzel vrag itak ,čeprav eni tepci ne razumete kako in kaj je bilo. Eni vidite samo leto 42 ali podobno. Poslovne ljudi takšne blesarije ne zanimajo.
Aja ti praviš,da delavec ne sme imet velike bajte in dobrega avta in zakaj je potem v Nemčiji to nekaj povsem normalnega. Bojim se ,da je juga bila bolj podobna kapitalizmu kot tole sedaj.

Hiše pa ne more naredit čisto vsak neodvisno od sistema. Če hočeš imet novo bajto in bavarca ali mb ,moraš malo zavezat rit,drugače ni niti v Ameriki. Tisti,ki ni bajte naredil v jugi je ne bo prmejduš niti sedaj in mu niti bog ne more pomagat.


Verjami,da se da kontrolirat prihod posameznikov in hord čez mejo. Pred veliko leti je bila ena poštena meja reklo se ji je Jugoslavija. Tam so lahko šli čez vsi pošteni ljudje ,banditi in ilegalci niso imeli niti teoretične šanse prit v državo. Temu se je reklo prava meja pa z desetkrat manj organi z šapkami kot jih je danes. In je bil mir in brez kriminala.
[/quote]
Ješeštana, kaj nekateri pišejo. Nihče na svetu ne mara komunističnih držav. Zato tudi ni bilo navala na take države. So pa zato z užitkom ubijali domače ljudi, ki so hoteli ilegalno v boljše življenje. In to povsod po Vzhodni Evropi.
[/quote]

Rada bi bila brez migrantov,a obenem bi rada,da meja ni zastražena. To lahko pride na misel samo kakšnemu neizkušenemu človeku. Edino,da se postaviš nekje na mejo in prepričuješ ljudi,da v demokraciji ne smejo prestopit meje. Kakšni amaterji

POČASI ŽELIJO PREVLADAT AMPAK SLOVENSKO USTAVNO SODIŠČE JE SVOJE POVEDALO. http://www.demokracija.si/fokus/so-muslimani-tudi-v-sloveniji-dobili-krila-neuspesen-poskus-rusenja-krscanskih-praznikov.html

New Report

Close