Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek starševski čvek je desničarski

starševski čvek je desničarski

kdor nima dobrih živcev ob skrajnih desničarjih naj se ne javlja na tem forumu, ker bo samo razočaran. To je desničarsko trobilo. Srečno in nasvidenje.

seveda:-(

hmmm ja

Bejž , bejž …

Ja, to se kaže v tem, da dovolijo ksenofobne, homofobne, mizantropne, rasisitične in šovinistične objave, pač pa zbrišejo temo, v kateri si si drznil nekaj siknit čez domobrance (potem, ko je dvaindvajset oseb nesramno pisalo o partizanih).

Glede na to, da so pa vsi ostali levičarski, se sreča, da imamo tega, vsaj izveš kaj resničnega, kaj se dogaja po Evropi itd.. Za domobrance in partizane mi pa dol visi. Na obeh straneh so bili dobri in slabi!

Zakaj pa jaz opažam toliko levega fanatizma?

Ne bi vedu.

Igzekli! Zato pa še sredinski, ki razmišljamo svojo glavo izpademo desničarji.

Jaz sem odprla temo o genocidu nad Indijanci pa so jo zbrisali, ni bilo nič žaljivega samo dejstva.

Tisto je bila fascinantna tema…res mi ni jasno zakaj je bila brisana…morda zaradi pripetih slik.

Donaldova dolga roka?

Tisto je bila fascinantna tema…res mi ni jasno zakaj je bila brisana…morda zaradi pripetih slik.
[/quote]

Zato, ker se ne sme pisat o zločinih belcev nad drugimi rasami, lahko se piše samo o tem, kako migranti posiljujejo Nemke in Švedinje.
Če so jih motile slike, bi jih zbrisali, temo pa pustili. Lahko bi napisali tudi kakšno pojasnilo.

Saj vidiš, da so tudi to temo premaknili na politični čvek. Kaj ima kritika starševskega čveka zveze s političnim čvekom?

preveč so arogantni, zato bodo propadli.

Tisto je bila fascinantna tema…res mi ni jasno zakaj je bila brisana…morda zaradi pripetih slik.
[/quote]

Zato, ker se ne sme pisat o zločinih belcev nad drugimi rasami, lahko se piše samo o tem, kako migranti posiljujejo Nemke in Švedinje.
Če so jih motile slike, bi jih zbrisali, temo pa pustili. Lahko bi napisali tudi kakšno pojasnilo.

Saj vidiš, da so tudi to temo premaknili na politični čvek. Kaj ima kritika starševskega čveka zveze s političnim čvekom?

preveč so arogantni, zato bodo propadli.
[/quote]

Občutek krivde zaradi bele kože?
Ta, genocidna dejanja, so počeli točno določeni ljudje, vodeni s točno določenega mesta.
Pred leti sem v nekje v na severu Afrike imel debato prav na to temo. Človek me je kot belca obtožil za vse slabo povzročeno v Afriki. No… vzel sem si čas in mu razložil kdo je kdo in zakaj je Slovenija šele tak kratek čas samostojna. Tip je bil inteligenten in je dojel… ko sem mu rekel, da me je v svoji nevednosti grobo užalil, a mu ne zamerim, ker zgodovino poznam dovolj dobro, se mu je celo utrnila solza. :)))))

Pristop, ki rasistično označuje celotno raso zaradi dejanj določenih narodov, celo povzroči samorefleksijo pri nič krivih posameznikih je povsem napačen in vodi v nove zablode.

nemrem verjet, kakšen provokator si. Veš, jaz levake hitro pogruntam.
Pišejo ravno obratno, kot razmišljajo. In ti dobro veš, da je laž, kar si napisal/a.
Srečno in nasvidenje.

Katero trobilo pa je za tebe ustrezno levičarsko? Ker meni se zdi, da ti nimaš čisto pošlihtanih kriterijev v tem smislu. Ali pa si ultra levičar. Vsaka skrajnost je škodljiva.

Men so desničarji iz Nora24 tv, izziv, rad jih pa preberem tukej na sč, samo toliko, da vem kakšni norci so lahko v moji bližini, čist tako zarad previdnosti, ker pri njih je tako, delajo se kot strpni razpravljalci, najraj te bi pa v jamo vrgli, če nisi z njimi, večinoma so to žleht ljudje, kakor sem opazil..
Dva komentatorja desničarja, sta tukej prav dobra sogovrnika in prav je, da sta, ne moremo bit vsi kot ovce.
Včeraj sem slučajno naletel na njihov program, ko sem iskal športni program, pa so govorili o titovem kolendarju v eni delavnici al kje že in ta, ki je govoril je stalno govoril … poglej ga zlomka, ta kolendar je iz leta 2017, ejjj, komedija, sm se orng nasmejal… , mislil je seveda, da bi treba takšne ljudi zaprti oz. kaznovati, ali varianta goli otok…. hehe. Orng so opaljeni v glavo na tej televiziji.

Kako ločiti desnico in levico. Preprosto – levica gradi, zdužuje, desnica ruši in ločuje. Preizkušen recept, ki ga uporabljajo fašisti, je potvarjanje in laž.

A ti si pa sem priletel direkt iz leta 1965? Zgodovina nam pove, da so samooklicani najtavečji levičarji, največji človekoljubi in največji poštenjakarji, zakrivili največje število pobitih, pokradenih, izgnanih… žrtev v zgodovini človeštva. Je potrebno dodati še kaj?

A ti si pa sem priletel direkt iz leta 1965? Zgodovina nam pove, da so samooklicani najtavečji levičarji, največji človekoljubi in največji poštenjakarji, zakrivili največje število pobitih, pokradenih, izgnanih… žrtev v zgodovini človeštva. Je potrebno dodati še kaj?
[/quote]

Mogoče še kakšno sliko z Baltika?! Imaš smolo, da so vas razkrinkali, ko ste lagali in zavajali, da so jih slovenski partizani, gre pa za, navajam: The Einsatzgruppen Trials Military Tribunal, date 15th October 1941 at Baltik.
Še vedno obstaja dokaz o tem, čeprav je tisti, ki je to laž objavil, zadevo pobrisal s twiterja. (dokaz je ostal in bo prijavljeno),

Crnorokci so zmutirali v vrsto, ki je veliko hujša od Crne roke…V jansiste.

A ti si pa sem priletel direkt iz leta 1965? Zgodovina nam pove, da so samooklicani najtavečji levičarji, največji človekoljubi in največji poštenjakarji, zakrivili največje število pobitih, pokradenih, izgnanih… žrtev v zgodovini človeštva. Je potrebno dodati še kaj?
[/quote]

Mogoče še kakšno sliko z Baltika?! Imaš smolo, da so vas razkrinkali, ko ste lagali in zavajali, da so jih slovenski partizani, gre pa za, navajam: The Einsatzgruppen Trials Military Tribunal, date 15th October 1941 at Baltik.
Še vedno obstaja dokaz o tem, čeprav je tisti, ki je to laž objavil, zadevo pobrisal s twiterja. (dokaz je ostal in bo prijavljeno),
[/quote]

O čem ti to? Ne vem, o čem govoriš. Vemo pa za zgodovinska dejstva, da so samooklicani največji človekoljubi in pravičneži zakrivili največje število pobojev, kraj in izgonov v zgodovini človeštva. Normalnemu delu sveta in Evrope je to jasno. Komunisti so še večje zlo od nacistov. Edinole Hitlerjevi zaletavosti, ko jih je iznenada napadel, se lahko zahvalijo, da so se po čudnem in ironičnem naključju znašli na pravi strani. Vemo za dolgoletno zgledno sodelovanje nacistov in komunistov v tridesetih letih, skupna vojaška urjenja, oskrbo…

A ti si pa sem priletel direkt iz leta 1965? Zgodovina nam pove, da so samooklicani najtavečji levičarji, največji človekoljubi in največji poštenjakarji, zakrivili največje število pobitih, pokradenih, izgnanih… žrtev v zgodovini človeštva. Je potrebno dodati še kaj?
[/quote]

Mogoče še kakšno sliko z Baltika?! Imaš smolo, da so vas razkrinkali, ko ste lagali in zavajali, da so jih slovenski partizani, gre pa za, navajam: The Einsatzgruppen Trials Military Tribunal, date 15th October 1941 at Baltik.
Še vedno obstaja dokaz o tem, čeprav je tisti, ki je to laž objavil, zadevo pobrisal s twiterja. (dokaz je ostal in bo prijavljeno),
[/quote]
Včasih v hecu pravim (zgled so partijske pravljice), da je tito edini , ki je v Evropi premagal Nemce. Ampak, tole je že groteskno in se moj hec uresničuje. Slovenski partizani, Baltik?????? A tolk deleč na sever so osvobajali??? Razloži. Razsvetli nas, ki smo nevedneži.

Mogoče še kakšno sliko z Baltika?! Imaš smolo, da so vas razkrinkali, ko ste lagali in zavajali, da so jih slovenski partizani, gre pa za, navajam: The Einsatzgruppen Trials Military Tribunal, date 15th October 1941 at Baltik.
Še vedno obstaja dokaz o tem, čeprav je tisti, ki je to laž objavil, zadevo pobrisal s twiterja. (dokaz je ostal in bo prijavljeno),
[/quote]
Včasih v hecu pravim (zgled so partijske pravljice), da je tito edini , ki je v Evropi premagal Nemce. Ampak, tole je že groteskno in se moj hec uresničuje. Slovenski partizani, Baltik?????? A tolk deleč na sever so osvobajali??? Razloži. Razsvetli nas, ki smo nevedneži.
[/quote]

Ne razumeš napisanega? OK: ob sliki pomorjenih ljudi je pisalo, da so jih slovenski partizani, kasneje pa se je razkrilo, da je nekdo (poslanec Breznik?) uporabil tuj slikovni material (piše zgoraj za kaj gre) za svojo raboto in ga kasneje zbrisal. Toliko o manipulaciji in laganju…

Imaš pa prav, do Baltika pa res niso prišli, saj so samo branili svoje ozemlje in niso napadali tujih.
Lep dan.


Včasih v hecu pravim (zgled so partijske pravljice), da je tito edini , ki je v Evropi premagal Nemce. Ampak, tole je že groteskno in se moj hec uresničuje. Slovenski partizani, Baltik?????? A tolk deleč na sever so osvobajali??? Razloži. Razsvetli nas, ki smo nevedneži.
[/quote]

Ne razumeš napisanega? OK: ob sliki pomorjenih ljudi je pisalo, da so jih slovenski partizani, kasneje pa se je razkrilo, da je nekdo (poslanec Breznik?) uporabil tuj slikovni material (piše zgoraj za kaj gre) za svojo raboto in ga kasneje zbrisal. Toliko o manipulaciji in laganju…

Imaš pa prav, do Baltika pa res niso prišli, saj so samo branili svoje ozemlje in niso napadali tujih.
Lep dan.
[/quote]

Kako bom razumel, če pa sploh ne vem za zgodbo.
Sicer pa je nekaj podobnega že videno! Že zdavnaj prej! V publikaciji Mučeniška pot je serija fotografij o sekanju glave nekemu partizanu. Da so to naredili domobranci. Zagovorniki komunističnih zločinov kar naprej dajejo linke na to publikacijo.
Seveda to ni res. Dogajalo se je v Avstriji. Zločinci so pripadniki enote Karstjäger, avstrijske povojne oblasti so jih našle, prijele in obsodile.
In podobnih manipulacij, laži in grehov je vse polno v partizanski propagandni literaturi. Posebno Sajetova knjiga Belogardizem. Ljudje niti ne vedo, kako se smešijo, ko priporočajo to literaturo. Danes je zgodovinopisje dobilo polet, saj lahko piše tudi o tistem, o čemer se v Jugi ni smelo.

New Report

Close