Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Začelo se je po evropi nacisti novačijo ljudi

Začelo se je po evropi nacisti novačijo ljudi

Povsod po evropi se dviga nacizem, novačijo vse, ki samo malo nakažejo, da jim begunci in begunska politika gre na živce. Dogaja se tudi v sloveniji. Kam vse to pelje ?

Že dolgo se dogaja tudi pri nas, pod krinko seveda. Novačijo in zavajajo ljudi, ki ne znajo uporabljati svoje glave. Žalostni in srhljivo obenem.

Še se spomnemo kako je Primož pozival na desničarske proteste tod pri nas.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ljudje imajo poln kufer wilkomerske politike predvsem levičarskih strank. Proti utež taki politiki pa je skrajna desnica. Desničarji se uspešno propagirajo in rinejo v ospredje tudi v uradni politiki. Verjetno pa je to popravni izpit Merklove in direktiva njene podtalne politike, hkrati pa tudi posledica boja za oblast. Sicer je pa res tako, da nekdo mora kljub mednarodnim pogodbam in konvencijam branit suverenost in kulturo evropskih držav pred islamizacijo, nacisti pa so tu kot naročeni in pravo orodje, pokvarjenih politikov.

Lahko pa rečemo tudi: “Povsod po Evropi se dviga narcizem, le kam to pelje?”

Da skrajne ideje, tako leve kot desne, obrodijo sadove, so potrebne primerne okoliščine in stanje v družbi.
Nerazgledane in neuke mase se pač pustijo voditi, tudi pri nas. Del te mase vodi leva skrajnost, del pa desna. Gre pa za preprosto in starodavno taktiko – kruha in iger. Zatorej, ko ti nekdo ponuja igre in zraven še kruh, dobro premisli zakaj, ne glede na to, ali se to dogaja na Rožniku ali kje drugje.

To je res, če je politična garnitura dolgo na oblasti in začne na vrhu moči podcenjevalno gledati na državljane, ki imajo drugo prepričanje je začetek konca. Vedno je bilo tako in vedno bo. Saj se lepo vidi zgodovino. Hitler, Stalin, Jugoslavija nam bližje. Na vrhuncu se je začel propad.

To je res, če je politična garnitura dolgo na oblasti in začne na vrhu moči podcenjevalno gledati na državljane, ki imajo drugo prepričanje je začetek konca. Vedno je bilo tako in vedno bo. Saj se lepo vidi zgodovino. Hitler, Stalin, Jugoslavija nam bližje. Na vrhuncu se je začel propad.[/quote]

Drži, kavelj je v ravnotežju, ki pa je težko dosegljiv ideal.


v lepi novi svet

To je res, če je politična garnitura dolgo na oblasti in začne na vrhu moči podcenjevalno gledati na državljane, ki imajo drugo prepričanje je začetek konca. Vedno je bilo tako in vedno bo. Saj se lepo vidi zgodovino. Hitler, Stalin, Jugoslavija nam bližje. Na vrhuncu se je začel propad.[/quote]Točno to je to, s tem da je danes mnogo huj od le podcenjevlneg gledanja na državljane in to po vsej Evropi.

Vedno se začne z maljhnim nezadovoljstvom in opozorilom ljudi, ki jih politiki preslišijo. Potem v skrajni bedi nekaj skrajnega naredi nekdo v tvoji okolici – samomor zaradi neplačil tajkunov, umor, ker “mu vsi hodijo po glavi” in ne more dobiti učinkovite pomoči (birokracija, čakalne vrste, odločbe,…). Okolico to vidi in postaja vedno bolj zaskrbljena. Potem sami naletijo na sicer bolj majhen, a zanje čustveno pomeben problem (npr. težave z gradbenim, ne dobi kredita, toča uniči pridelek, ločitvene in premoženjske tožbe, izvršbe za 200 evrov, ki jih nima, crknjen pralni stroj…) Začne se počutiti neslišan, izgran, postaja jezen in začne se radikalizem.
Ko se začne, pa je stvar zelo težko ustaviti, kot pri teoriji množic, tudi nenasilni, se pod vplivom množice spremenijo v izgrednike ali pač sledilce, ki mislijo, da je revolucija prava pot. Vodilne elite se čutijo ogrožene, zato še bolj zategnejo jermen, množice/ljudje pa ponorijo.

za prvi maj so ultralevi tudi patruljirali po mestih, tudi izgredi so bili, pa te tematike ni nikjer na forumu? kako to?

ja na ultraleve je odgovor ultradesen, žal tko je. Počasi bo treba te skrajnosti poslat daleč stran, potem pa bo možnost da se stanje izboljša precej večje. pa seveda upoštevat še koga drugega ne sam samega sebe & tistih ki so ti povšeči

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Nope.
Stanje se umiri, ko so odpravljeni vzroki za nezadovoljstvo, ki so dobro gojišče skrajnih idej ali pa po tem, ko konflikti kulminirajo (vojna).
Po moje vzrokov za nezadovoljstvo trenutna vladajoča elita ni sposobna odpraviti, ker je do vratu vpletena prav v vzroke za stanje, kakršno trenutno je… žal.

Nope.
Stanje se umiri, ko so odpravljeni vzroki za nezadovoljstvo, ki so dobro gojišče skrajnih idej ali pa po tem, ko konflikti kulminirajo (vojna).
Po moje vzrokov za nezadovoljstvo trenutna vladajoča elita ni sposobna odpraviti, ker je do vratu vpletena prav v vzroke za stanje, kakršno trenutno je… žal.[/quote]

kakorkoli, skrajnosti niso okej. IN ja tudi vzroke bo potrebno začeti odpravljati, tako doma, kot po svetu. Potem bo upanje za boljši jutri nekoliko večje.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

napačno smer evolucije, lahko popravi samo revolucija

Na žalost so desničarska gibanja odgovor na preveč popustljivo in nespametno politiko humanitarnih in levičarskih vlad. Nikakor nisem za nacizem, v bistvu sem bolj na levi strani političnega spektra, ampak levičarji povsod po Evropi bi lahko našli neko razumno mejo in mero.

Ko je kupa polna, manjka samo 1 kaplja, pa gre vsebina čez. Merkelca sploh ni levičarka, ampak je naredila nepopravljivo sr*nje. Gotovo sem za to, da se pomaga ljudem, ki so v stiski zaradi vojn, lakote in podobno, vendar vsi ne morejo priti sem in se vključiti. Da ne začnemo o tem, kolikšna je sploh njihova želja po vključitvi. Preveč različnih kultur enostavno ne moreš zmiksati.

Nope.
Stanje se umiri, ko so odpravljeni vzroki za nezadovoljstvo, ki so dobro gojišče skrajnih idej ali pa po tem, ko konflikti kulminirajo (vojna).
Po moje vzrokov za nezadovoljstvo trenutna vladajoča elita ni sposobna odpraviti, ker je do vratu vpletena prav v vzroke za stanje, kakršno trenutno je… žal.[/quote]

kakorkoli, skrajnosti niso okej. IN ja tudi vzroke bo potrebno začeti odpravljati, tako doma, kot po svetu. Potem bo upanje za boljši jutri nekoliko večje.[/quote]

Nimam ravno veliko upanja pri slovenskem volilnem telesu.
Mislim, da bo še kakih 10 ali 15 let mir, potem bo pa spet pokou, ejga!

Slovenija je enostavno prelepa, da bi po njeni zemlji hodili muslimi, židje in črnuharji ! Tukaj je moj podpis

Prelepa je tudi za take g.n.o.j.e. kot si ti.

Vedno v zgodovina je ena skrajnost porodila drugo skrajnost. Uravnotežena sredina je ok, vključujoča malo desnega, ko je potrebo in levega, ko je potrebno. Če bi politiki vladali pragmatično in fleksibilno, do pojava skrajnih gibanj-levih ali desnih- ne bi prišlo, ne bi bilio razloga. In če vprašate mene, je za porast skrajne desnice odgovorna ravno skrajna levica, po svoji ideologiji enako nevarna. Ljudi po Evropi je pa strah, ja logično da jih je, tudi mene.

Prelepa je tudi za take g.n.o.j.e. kot si ti.[/quote]

Ne jokaj takrat , ko ti bodo muslimi posiljevali otroke !

Prelepa je tudi za take g.n.o.j.e. kot si ti.[/quote]

Ne jokaj takrat , ko ti bodo muslimi posiljevali otroke ![/quote]

Nisem ljubiteljica musličev, ampak razni rasisti, šovinisti in nacionalisti se mi ne zdijo prav nič boljši.

Prelepa je tudi za take g.n.o.j.e. kot si ti.[/quote]

Ne jokaj takrat , ko ti bodo muslimi posiljevali otroke ![/quote]

Žal je res in prišli smo tako daleč, da se te stvari dogajajo pred našimi očmi. Okoliščine pa me pripeljejo do tega, pa pudarjam nisem nacist bil in nikoli ne bom, da pritrdim skrajnežem na desni.

Ne jokaj takrat , ko ti bodo muslimi posiljevali otroke ![/quote]

Nisem ljubiteljica musličev, ampak razni rasisti, šovinisti in nacionalisti se mi ne zdijo prav nič boljši.[/quote]

Ne pozabiti da je tudi islamo-fašizem del fašizmov kakor je klero-fašizem in se v tem popolnoma nič ne razlikuje od zgodovinskih fašizmov/nacizma ter današnjih fašističnih dežavujev.

Obsojam islamizem, kakor obsojam nam tu vsiljeno klerikalstvo.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Islamizem ter fašistočno/nacistični dežavuji ki so v porasti zadnje čase, so le različne glave enega zmaja.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Razlika je in sicer prva je vsiljiva druga pa se brani na domačih tleh.

New Report

Close