Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zberimo podpise za prepoved nošenja burke, hidžaba, nikaba

Zberimo podpise za prepoved nošenja burke, hidžaba, nikaba

Prvi korak proti islamizaciji. Podajmo zahtevo za prepoved nošenja muslimanskih pokrival in verskih oblačil v javnosti, po zgledu Francije. Če lahko Francija lahko tudi Slovenija!

včeraj sem na vsakem koraku videla te njihove rute..na kozl mi grejo..ko da so ponosne na to da so sužnje..fuj

Sem za, ker mi ni vseeno za moje otroke. PODPIŠEM !

nova
Uredništvo priporoča

Potemtakem bi se isto moralo prepovedati rožne vence, opustiti vse krščanske cerkve, prenehati z zvonjenjem po cerkvah… kajti to je tu domače ravno toliko kolikor islam.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Podpišem. Islam ne sodi ne v slovenijo ne v evropo. Hkrati pa tudi mene motijo te zarutane maškare.


Počasi. Najprej islam.

“Pametnjakovič”….kot vedno. In kot vedno…..izpadeš bedak.


Počasi. Najprej islam.[/quote]

Krščanstvo se nam je prvo vsililo. Skoraj vsak hrib kazi kakšna cerkev. Skozi stoletja so uničevali vse kar je dišalo po naši domači veri. Pobijali tiste ki so še ohranjali vero svojih prednikov.
Kar od začetka.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

prvič je cerkev v zahodnih civilizacijah ločena od države in kot taka nima vpliva na svobodo posameznika

drugič je islam vera ki je je en sam kriminal, česar za krščansko vero ne moreš reči niti v enem segmentu in nas islam tako ogroža, ogroža našo svobodo in pridobljene vrednote

brala sem da se na cesti v muslimanskih državah mož in žena ne smeta držati za roke..kaj misliš koliko minut se bomo lahko v sloveniji še lahko držali za roke ko se bomo pri nas muslimani namnožili kot se množijo in priseljujejo že vsa leta doslej drugje po evropi

“Pametnjakovič”….kot vedno. In kot vedno…..izpadeš bedak.[/quote]

So nas imenovali tudi že kaj hujšega kakor bedaki, pogani, divjaki in podobno. A glej, 2017 je, stara vera je preživela krščanstvo pa je v zatonu in ti se lahko širokoustiš kakor krota in me obkladaš z mnogimi pridevniki a vendarle glej pri Belinu kako umira tvoj bog 😀

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Seveda najprej islam, da preprečimo najhujše, če še ni prepozno. Če nam to uspe, pa še propagando proti Cerkvi, ker je bila tudi ta vsiljena na evropskih tleh. Pokristjanjevanje = islamizacija. Isto sranje, samo drugo pakovanje.

“Pametnjakovič”….kot vedno. In kot vedno…..izpadeš bedak.[/quote]

So nas imenovali tudi že kaj hujšega kakor bedaki, pogani, divjaki in podobno. A glej, 2017 je, stara vera je preživela krščanstvo pa je v zatonu in ti se lahko širokoustiš kakor krota in me obkladaš z mnogimi pridevniki a vendarle glej pri Belinu kako umira tvoj bog :D[/quote]

ti si musliman? kuhar ki živi v londonu? ali sem te zamenjala z nekom

Ne.
Ne.
Ja.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Primož Trubar in ostali so bili krščani , ni pa nobenega in niti enega Slovenca , ki bi bil muslimanski duhovnik oziroma karkoli pač že imajo muslimani.
Krščanska vera je avtohtona na področju evrope.
Krščani ne hodijo okoli v raznih maškaradnih kostumih, so civilizirani in kot pojava me krščan ne moti oziroma bode v oči na javnih krajih in ustanovah.

Podpišem tudi jaz.

prvič je cerkev v zahodnih civilizacijah ločena od države in kot taka nima vpliva na svobodo posameznika

drugič je islam vera ki je je en sam kriminal, česar za krščansko vero ne moreš reči niti v enem segmentu in nas islam tako ogroža, ogroža našo svobodo in pridobljene vrednote

brala sem da se na cesti v muslimanskih državah mož in žena ne smeta držati za roke..kaj misliš koliko minut se bomo lahko v sloveniji še lahko držali za roke ko se bomo pri nas muslimani namnožili kot se množijo in priseljujejo že vsa leta doslej drugje po evropi[/quote]

No, ja. V Sloveniji dobro veš, da temu ni tako, čeprav bi moralo biti. Pa še vedno v parlament prihajajo skrajne desničarske, versko fanatične stranke. Dragi, ala Primc. Tako da, ja. Kot pravim. Najprej islam, nato RKC.

Krščanska vera je avtohtona na področju evrope.

[/quote]

Mar sploh razumeš pomen besede “avtohtonost”?

In potemtakem smatrate da ste dorasli odločati o življenjih ter navadah drugih?
Vi, brez pameti, brez vrline in morale, ko na prstih gledate čez zid katerega ste si zgradili?

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]


Prvi korak za slabiča, ki ne seže dalje kot od kavča do tipkovnice. Ljudje z možgani na pravem mestu se borijo proti resničnim problemom.

To je tebe napravilo v to kar si. To je naša kultura, ki nam omogoča ta standard, po katerega hodijo ti ljudje sem.
To je potrebno prepovedati.


Prvi korak za slabiča, ki ne seže dalje kot od kavča do tipkovnice. Ljudje z možgani na pravem mestu se borijo proti resničnim problemom.[/quote]
Glede na to, da so burka, nikab, hidžab konkretna ovira pri integraciji (to priznavajo danes celo eni izmed najglasnejših zagovornikov migrantov v Nemčiji in Franciji), je to eden izmed načinov reševanja resnega problema. Če se ženske ne integrirajo, integracije enostavno ni. Evo, to od nekoga z možgani na pravem mestu. 🙂

Smo za ! Pobudi ponujamo podporo pri dejanskem zbiranju podpisov zraven pa dodajamo svojih 1200 podpisov.

Hervardi smo slovensko nacionalistično združenje. Pravno-formalno smo organizirani v treh društvih Maribor, Ljubljana in Šentilj, ki so povezana v krovno organizacijo, Zvezo Slovenskih domoljubnih društev Hervardi.


Prvi korak za slabiča, ki ne seže dalje kot od kavča do tipkovnice. Ljudje z možgani na pravem mestu se borijo proti resničnim problemom.[/quote]

a islamizacija evrope ni resnični problem? skoraj vsak drugi otrok rojen v evropi musliman ni problem?

“FriLLox”:Potemtakem bi se isto moralo prepovedati rožne vence, opustiti vse krščanske cerkve, prenehati z zvonjenjem po cerkvah… kajti to je tu domače ravno toliko kolikor islam.

“Zapll”:To je tebe napravilo v to kar si. To je naša kultura, ki nam omogoča ta standard, po katerega hodijo ti ljudje sem.
To je potrebno prepovedati.

Zapll, mogoče bodo čez nekaj generacij enako govorili za katero koli drugo vero: to je to kar si, in prikladno pozabili na zgodovino in na vse, kar je bilo na tem ozemlju PRED njihovo (trenutno vašo) vero.

“Pametnjakovič”….kot vedno. In kot vedno…..izpadeš bedak.[/quote]

So nas imenovali tudi že kaj hujšega kakor bedaki, pogani, divjaki in podobno. A glej, 2017 je, stara vera je preživela krščanstvo pa je v zatonu in ti se lahko širokoustiš kakor krota in me obkladaš z mnogimi pridevniki a vendarle glej pri Belinu kako umira tvoj bog :D[/quote]
In to kaže, da sta enaka bedaka.


Prvi korak za slabiča, ki ne seže dalje kot od kavča do tipkovnice. Ljudje z možgani na pravem mestu se borijo proti resničnim problemom.[/quote]

a islamizacija evrope ni resnični problem? skoraj vsak drugi otrok rojen v evropi musliman ni problem?[/quote]

Muslimanarska zalega v Sloveniji in na ozemlju evrope nima kaj iskati. Socializacija pa je rešen problem, keteri lahko pripelje do vojnih soočenj, če ga ne bomo rešili prej.


Prvi korak za slabiča, ki ne seže dalje kot od kavča do tipkovnice. Ljudje z možgani na pravem mestu se borijo proti resničnim problemom.[/quote]
Glede na to, da so burka, nikab, hidžab konkretna ovira pri integraciji (to priznavajo danes celo eni izmed najglasnejših zagovornikov migrantov v Nemčiji in Franciji), je to eden izmed načinov reševanja resnega problema. Če se ženske ne integrirajo, integracije enostavno ni. Evo, to od nekoga z možgani na pravem mestu. :-)[/quote]

Mešaš kuro in jajce. Problem integracije ni v oblačilih, ampak v ljudeh, ki “aliene” gledajo res kot vesoljce. Priseljenec se slabo počuti in je razdvojen: želi ohraniti vsaj spomin na svoje korenine (tudi Slovenci v tujini govorijo slovensko, prirejajo folklorne prireditve, kjer je naglavno pokrivalo obvezni del noše, itd), ampak ga družba ne sprejema. In TUKAJ nastane problem.

Pokrivanje glave, tudi pri nas, ima zelo zelo stare korenine, še davno pred katero koli vero, in gre za čisto praktične razloge. Dajmo potem prepovedat tudi kapuce in klobuke, pa vse vrste rut in čepic, pa pajkice namesto hlač, ker vse to otežuje identifikacijo in/ali žali estetski čut mimoidočih.

Oprosti, ampak človek, ki sodi drugega ne samo po zunanjosti, ampak celo po obleki, ne more biti drugo kot plitek. In dokler bo veliko takih, bodo problemi v družbi.

New Report

Close