Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek sprejema in naseljuje te migrante ?

sprejema in naseljuje te migrante ?

http://novice.najdi.si/predogled/novica/8e279c518e06c4390ae4c39c6ee05ed1/Nova24TV/Svet/Na-bolgarsko-turški-meji-aretirali-5-nemških-državljanov-povezanih-s-teroristično-skupino

vsak dan neke brutalnosti. A jih je treba še par tisoč vsak dan v Italijo izkrcavat..da se razpasejo po Evropi?

Maša je ravnokar migrirala k meni. V ponedeljek jo bom nagnal domov!

Švedska: Afriška migranta brutalno posilila švedsko mladoletnico, njenega prijatelja pa tako pretepla, da je v vegetativnem stanju

15. 4. 2017, 13:57

Švedska je učbeniški primer, kaj se zgodi z državo, ki ji predolgo vladajo ‘mehki’ levičarji in ‘vroči navijači’. Dva afriška migranta, ki sta skoraj do smrti pretepla moškega, nato pa brutalno posilila njegovo prijateljico, sta dobila eden le dve leti in pol kazni, drugi pa tri leta. Švedska bo skušala enega od njih deportirati, pa še to le začasno. Če je kaj dokaz, da se je Švedom od teorije spola in LGBT-izma zmešalo, je to zagotovo ta primer.

Freie Zeiten poroča, da so se tri najstnice in en moški, njihov prijatelj, odpravili na zabavo v stanovanje v Kisti, ki leži blizu Stockholma. Ena od prijateljic je na zabavo povabila tudi 21-letnega migranta iz Liberije, Richelieuja Jararaja, s katerim se je pred časom spoznala. Ta je s seboj pripeljal svojega prijatelja, prav tako migranta, Kenijca Fayeda Mwangija.

Migranta začela takoj nadlegovati dekleta
Ni minilo veliko časa, ko sta migranta začela spolno nadlegovati dekleta. Stvari so se stopnjevale, dokler ni prijatelj deklet želel posredovati. Migranta sta ga poškropila s solzivcem, nato pa sta ga začela brutalno brcati in pretepati. Moški je obležal na tleh. Krvavel je iz več ran na glavi, glava mu je zatekala, prav tako je imel več zlomov po celem telesu in odprtih ran. Dekleta so mislila, da je njihov prijatelj mrtev, prav tako sta to mislila migranta. Jarara se je slikal s ‘truplom’ in naložil fotografijo na Snapchat s pripisom: “Ubil sem tipa.” Moški je v resnici preživel, a je bil nezavesten in ima hude trajne možganske poškodbe.

Jararajev 19-letni prijatelj Mwangi je nato začel dušiti eno od deklet, ki je hotela pomagati prijatelju. Davil jo je, nato jo je z veliko silo pribil ob zid in jo vrgel na tla. Kenijec je nato pograbil eno od deklet, ki sta bili še pri zavesti. Za lase jo je odvlekel v spalnico in jo brutalno posilil. Kenijec jo je med posilstvom davil in ji grozil, da jo bo hudo pretepel, če bo kričala. Strahota se je končno končala, ko je sosed vdrl v stanovanje, kar je dalo dekletom možnost za pobeg.

Mi lahko vi nova24rtvjevci razložite, zakaj kopirate cele članke sem? Če še niste opazili, imate tam pod novicami komentarje in tam blejajte v isti rog. Zakaj je treba to kugo sem širit? Vam mora človek narisat, ali rabite še ne internetu ograje in meje, da ne boste bezljali in svinjali vsepovsod?

Pa skoz isto. Kdor hoče to brat, bo že našel tudi brez vas, brez skrbi bodite.

kaj pa tebe to tako moti…te samo nova24 ali tudi vsi ostali linki ki jih ljudje popajo sem?

Podpis!


Premalo klikov imajo, pa si jih skušajo tako priboriti… Revščina, kaj ‘češ…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Premalo klikov imajo, pa si jih skušajo tako priboriti… Revščina, kaj ‘češ…[/quote]
Nora 24 TV je bolj zabavna kot Monrhy Pithon Flying circus! Toplo priporočam!

Mi lahko vi nova24rtvjevci razložite, zakaj kopirate cele članke sem? Če še niste opazili, imate tam pod novicami komentarje in tam blejajte v isti rog. Zakaj je treba to kugo sem širit? Vam mora človek narisat, ali rabite še ne internetu ograje in meje, da ne boste bezljali in svinjali vsepovsod?

Pa skoz isto. Kdor hoče to brat, bo že našel tudi brez vas, brez skrbi bodite.

Gre za razsvetljevanje neukih in napačno informiranih, a veš.

Dvomim, da še kdo tule ne ve, kako priti do nore24tv in kakšne “novičke” se tam bere. Ker je temu tako, ne gre za nobeno informiranje in razsvetljevanje, ampak čiste lajne, “novice” od tam so si podobne kot jajce jajcu in nam gledajo pri že ušesih ven. Vsega se človek naveliča, nora24tv je ta prag že zdavnaj prestopila.

Ne bi bilo nič narobe, če bi samo tu in tam sem lepili, pa malo raznolike zadeve, samo ko vsak dan eno in isto in isti tip “novice”, pa človek dobi samo občutek, da si kosovski podrepniki ne morejo privoščiti normalne reklame, pa gargamel aparatčiki na silo in brezplačno širijo drisko. Grasupelski evangelij ni nobeno razsvetljevanje.

Zdaj so začeli že “ovijat” v najdi.si naslov, ker kakor hitro folk vidi n24tv.si, se mu že želodec obrne. In aparatčiki to dobro vedo, ampak kvote je treba izpolnit.


Gre za levičarje, ki z napihovanjem novic poskušajo doseči še večjo apatičnost ljudi. po prebranem, sodim, da jim uspeva. Čestitke.

To je tudi kar možna teorija. Efekt je že tak, se mi zdi.

Pa oranžnega smokija v ameriki so tudi levičarji nastavili, da folk ne bo pozabil, kako desničarji zaserjejo vse. To je vse načrtovano. Levičarji so vedno 3 korake spredaj, zapomnite si to!


Desničarji dejansko nimajo pameti, da bi se šli takšno podtalno propagando. Za ta pravega desničarja so vedno vsega krivi drugi, pa kup jamranja, to je vse kar spravijo skupaj. Za tovrstno zadevo je pa treba imeti nekaj šole.

SI predstavljam, da imate eni res težko življenje, ker stalno mislite samo na JJ, še ponoči trepetate, da ni slučajno pod posteljo…orban je dal pa novi tv ogromno keša tako da se boste še dolgo tresli…

Medtem pa normalni ljudje uživamo življenje. 😀

Večina piše mimo teme. Ampak dejstva so takšna, da se nam obeta naseljevanje migrantov. Zakaj in čemu bi sicer nekateri zavodi in podjetja, ki so spregani s šolstvom, razpisovali seminarje za učitelje na temo kako asimilirati migrante in kako pristopiti k njihovem šolanju?

To ni kuga, to so vesti o kugi.

Ne bo držalo. Brigamo se zase in za lepšanje sveta. In pri tem vedno znova naletimo na neke neprijetneže, ki hočejo vsiliti drugim svoje težave inb svoje dojemanje sveta. In pri tem vsiljevanju ne izbirajo sredstev.

Ne bo držalo. Brigamo se zase in za lepšanje sveta. In pri tem vedno znova naletimo na neke neprijetneže, ki hočejo vsiliti drugim svoje težave inb svoje dojemanje sveta. In pri tem vsiljevanju ne izbirajo sredstev.[/quote]
A zdaj že po svojih pljuvaš?

Ne bo držalo. Brigamo se zase in za lepšanje sveta. In pri tem vedno znova naletimo na neke neprijetneže, ki hočejo vsiliti drugim svoje težave inb svoje dojemanje sveta. In pri tem vsiljevanju ne izbirajo sredstev.[/quote]

vsaka ženska ki ima kaj dobrega povedati o islamu je za mene shizofrenična..žal…kaj praviš k svojemu sužnjelastniškemu statusu..žensko se namreč kupi kot živino se jo posiljuje če je taka volja njenega moža, v steno meče..besedica vsiljevanje volje, misli, penisa,…ti tako ni tuja a…

Ne bo držalo. Brigamo se zase in za lepšanje sveta. In pri tem vedno znova naletimo na neke neprijetneže, ki hočejo vsiliti drugim svoje težave inb svoje dojemanje sveta. In pri tem vsiljevanju ne izbirajo sredstev.[/quote]

vsaka ženska ki ima kaj dobrega povedati o islamu je za mene shizofrenična..žal…kaj praviš k svojemu sužnjelastniškemu statusu..žensko se namreč kupi kot živino se jo posiljuje če je taka volja njenega moža, v steno meče..besedica vsiljevanje volje, misli, penisa,…ti tako ni tuja a…[/quote]
Preden lahko kaj poveš dobrega ali pa slabega o islamu ga je treba vsaj malo poznat.

vsaka ženska ki ima kaj dobrega povedati o islamu je za mene shizofrenična..žal…kaj praviš k svojemu sužnjelastniškemu statusu..žensko se namreč kupi kot živino se jo posiljuje če je taka volja njenega moža, v steno meče..besedica vsiljevanje volje, misli, penisa,…ti tako ni tuja a…[/quote]
Preden lahko kaj poveš dobrega ali pa slabega o islamu ga je treba vsaj malo poznat.[/quote]

preden ti zagovarjaš islam bi ga moral-a vsaj malo poznat..teorijo in prakso ne

govorim o praksi v sloveniji 5 generacija..da ostalih praks ne omenjam..teorij je pa tako ali tako toliko kolikor je muslimanov

Ne bo držalo. Brigamo se zase in za lepšanje sveta. In pri tem vedno znova naletimo na neke neprijetneže, ki hočejo vsiliti drugim svoje težave inb svoje dojemanje sveta. In pri tem vsiljevanju ne izbirajo sredstev.[/quote]
A zdaj že po svojih pljuvaš?[/quote]

En povsem majhen košček tvoje trditve celo drži. Ker sem nekoč celo demonstrirala v podporo Janši (v času procesa JBTZ). Janša in janšisti pa sedaj že dolgo niste več moji.


A zdaj že po svojih pljuvaš?[/quote]

En povsem majhen košček tvoje trditve celo drži. Ker sem nekoč celo demonstrirala v podporo Janši (v času procesa JBTZ). Janša in janšisti pa sedaj že dolgo niste več moji.[/quote]
Majhen? Pri vaših prizadevanjih vas podpira malo ljudi. Vsem ostalim vsiljujete svojo vizijo čudovitega novega sveta. Pa čeprav to pomeni smrt obstoječega. Po tem kar si pa napisala si nekega fašista že podpirala, jaz zaenkrat še nisem nobenega.

New Report

Close