Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Napad na SDS in desnico

Napad na SDS in desnico

Javnomnenjske raziskave oziroma rejtingi preveč dobro kažejo, stranki SDS in politični desnici , zato so komunistično levičarski mediji, komunistični novinarji komunistični tožilci…..odprli lov na oslarije.
Kanglerju očitajo celo divje prašiče.
Ej tele komunistične kozlarije so že tolk prozorne, da v nje verjamejo samo še…………komunisti seveda.
Vaš link

Komunajzarji lovijo prodajalce divjih pujskov, med tem ko krivce za 5 milijardno bančno luknjo pustijo pri miru.

OSEBNA ODGOVORNOST ZA KRIMINAL NIMA ZVEZE Z DRUGIMI STVARMI. Če ima nekdo NEPOJASNJEN KEŠ, NAJ POVE OD KOD GA IMA!!! POL MILIJONA EVROV JE OGROMNO!


Janša ima VES keš lepo pojasnjen.
Je pa res da vam rdečkarjem ni nič jasno.

nova
Uredništvo priporoča

Se vam sanja ne o vseh milijardah, o vseh pocrpanih podjetjih, saj takrat ni bilo podjetja iz katerega ne bi črpali, pa banke, tes, Petrol, Telekom, vse vse, tega je moralo biti res ogromno, neizmerljivo, poleg orožja, saj je člankov veliko na to temo…

No,razni šalabajzer ki in ostali tekoči! Da se ne boste tako smešili vprašajte vašega SdS politkomisarja zakaj je Zidar plačal v Nemčiji milijon evrov kazni, kdo ga je na to napeljal in kdo je še sodeloval zraven ter kje je končal pokraden denar !!!??? A bo šlo ali vam moramo spet pomagat?!

Čez nekaj dni bo že čez milijon. Gre pa za 400.000€

Ja deževnik, če komu ne gre sama, mu je pravo resnico treba vbit v betico s pendrekom. To bi pa še zmeraj znal, mar ne?

Ti raje sprašuj Vinka Gorenaka. Vse ti bo povedal o tvojem nadvse kulturnem vedenju. Se prav vidi, da si rdečkar.
http://www.vinkogorenak.net/2017/01/22/hans-iz-berlina-je-strahopetni-bivsi-policist/

Samo komunajzarski zjanšanci spoznajo komunizem, ker imajo skomunajzano voden sistem.

Vaš link

Polno jansevih kriminalcov tudi na tem forumu?

O, jansistka Poca, pozdravljena.

Je bela cesta, no, a ti veter včeri ni nič prepihal zgornje prostorčke?

Je bela cesta, no, a ti veter včeri ni nič prepihal zgornje prostorčke?[/quote]

Poca, ne skrbi ti nič za moje prostorčke. Janšist je po definiciji tisti, ki ne more živeti brez Janše. Ti pač spadaš mednje. Sicer si kot naokrog obrnjena nogavica, ampak definiciji seveda ustrezaš.

Je bela cesta, no, a ti veter včeri ni nič prepihal zgornje prostorčke?[/quote]

Poca, ne skrbi ti nič za moje prostorčke. Janšist je po definiciji tisti, ki ne more živeti brez Janše. Ti pač spadaš mednje. Sicer si kot naokrog obrnjena nogavica, ampak definiciji seveda ustrezaš.[/quote]

Ja, no, malo pa me le skrbizate, k že tebe moja preobleka v štumfe.

Aja, pa verjemi, prisežem na vse gnile lubenice, da lahko živim brez zjanšanih primcitivcev…

Pa še kdaj!

Poca, ne skrbi ti nič za moje prostorčke. Janšist je po definiciji tisti, ki ne more živeti brez Janše. Ti pač spadaš mednje. Sicer si kot naokrog obrnjena nogavica, ampak definiciji seveda ustrezaš.[/quote]

Ja, no, malo pa me le skrbizate, k že tebe moja preobleka v štumfe.

Aja, pa verjemi, prisežem na vse gnile lubenice, da lahko živim brez zjanšanih primcitivcev…

Pa še kdaj![/quote]

Not, ne verjamem! Brez Janše se ti ne izide.

Vaš link

Hvala! 🙂

V tej stranki so večinoma sami komunisti vsi nekdaj zelo vplivni ,to nima z desnico blage veze.

nEKATERI POVSOD VIDIJO KOMUNISTE SAMO V sds,KJER JIH JE NAJVEČ NE

Ne razumem, zakaj birokrati dovoljujejo, da je SDS politična stranka, morala bi se registrirati kot sekta ali kriminalna skupina, samo tem ni potrebna registracija.

Najbrž iz istega razloga, kot ima lahko sekta SMC lažnive in kradljive ministre, pa kot so ožji družinski člani specializiranih tožilcev lahko vpleteni v korupcijske posle.

Stranka vsekakor NI SMC. Ustanovljena zanalašč za volitve in brez programa. Enako PS (pingvini). SD (z mnogimi preimenovanj), LDS, NSi, SDS pa so stranke, ki so nastale po osamosvojitvi in imajo danes tradicijo. To SO prave stranke. Seveda se pa ve, zakaj so bile ustanovljene PS, Zares, SMC.

Kako pa je s kriminalom, povprašaj v strankah leve provenience. Zlasti PS, ki naj bi jo vodil sinonim za balkanskega mafijca in tajkuna – tovariš Janković.

Se globoko strinjam.

Jaz se strinjam da so SMC veliki lopovi, samo ti se ne, da so SDS tudi.

New Report

Close