Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Čestitke Erdoganu in Turkom

Čestitke Erdoganu in Turkom

Zdaj so se tudi Turki izkazali, da razumejo demokracijo boljše kot mi. Kdaj bodo Slovenci na tej stopnji, ko bodo na referendumu izglasovali absolutno oblast meni?

[img]https://img.rtvslo.si/_up/upload/2012/05/07/64877473_jansa-erdogan-benedetti.jpg[/img]

Merdogan : ” vse joške pripadajo meni!”
Janišar : ” Alahu akkbar! “

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]


Uf. Sem že mislila, da nekdo to resno. Prišparal si mi tistih trideset centov za kavo iz kavomata, hvala. 🙂

Islam potrebuje diktaturo.
Hvala vam volivci Turki. Pravega ste izvolili. Pravi sistem. Sedaj ne boste več rinili v Evropo.

Demokrati se dobro razumejo med sabo

[img]http://siol.net/media/img/33/76/f11d12835fc94bf09791.jpeg[/img]

In zanima me še, kako to, da ima noriški isto barvo polti, če ne celo temnejšo, od Turka

Verjetno se obetajo v Sloveniji volitve to jesen, morda spomladi 2018.

Se je že začela gonja proti Ivanu.
Nič bat, vse bo ok -:)))) Leva opcija bo zmagala, vas je več.

Gonja? Hja, proti zoprnim dvoličnežem je vedno gonja.

Prvo Erdoganov ukrep bo. UVEDBA SMRTNE KAZNI.

OK, ne bi zdaj o tem, ali je to v redu ali ne, je to humano ali ni, dejstvo je, da je EU rekla, da bo pogajanja z njimi USTAVILA, če uvedejo smrtno kazen.

ne, ni jih več.
samo bolj lajajo in boljše zvočnike imajo…

Kaj počno Turki v svoji Turčiji mi dol visi.

v svojem skromnem domeku ima 1100,tisoš sto sob,a jih z ženo uporabljata zgolj 250.kakšna veličina

Bravo. Ivan in Erdogan lahko sedaj skupaj vladata!

IN MU NI ZA ČESTITATI.

Odgovor na objavo uporabnika
dr Ivan Noriški, 18.04.2017 ob 10:40

Zdaj so se tudi Turki izkazali, da razumejo demokracijo boljše kot mi. Kdaj bodo Slovenci na tej stopnji, ko bodo na referendumu izglasovali absolutno oblast meni?

če bi bilo tako, potem ob neuspelem puču ne bi pozaprli na tisoče novinarjev, učiteljev, vojakov in tako dalje. Še celo Slovenija je enemu Turškemu novinarju dala tukaj azil in štipendijo. Daleč so še oni od demokracije, ki jo mi poznamo ampak očitno ljudem to ustreza, ker zelo dobro funkcionirajo kot država in so precej uspešni. Tudi s privabljanjem proizvodnje in multinacionalk v Turčijo.

Je pa zanimivo kako si še vedno Bosno štejejo kot del Otomanskega cesarstva in da se je sam Erdogan udeležil poroke od vnukinje Alije Izetbegoviča… Oni še vedno štejejo Bosno kot svoj prvi satelit v Evropi… V Bosni so toliko džamij postavili tuji investitorji (beri Turčija in bogate Arabske države) zadnja leta, da je isto kot da bi bil na dopustu v Maroku.

Še celo so nedolgo dosegli z EU nek dogovor o brezcarinskem poslovanju z Evropo ali nekaj takega, vsako leto mu da EU 3 ali 4 miljarde da “preprečuje” vstop beguncem v Evropo, tako da zgleda da je dosti pametnejši kot politiki v EU, za katere se velikokrat  za nekatere izkaže da so naivni. Madžarsko so hoteli ven vreč iz EU zato, ker se ne bi učili v šoli o istospolnih packarijah, po drugi strani bi pa Turčijo sprejeli v EU. Bi Turki sprejeli nek neumen LGTB zakon? Prav nikoli…

Včasih so živali pametnejše od EU politikov… : https://i.imgur.com/s2BmFqt.gif

 

New Report

Close