Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Muslimanija

Muslimanija

Se bo Slovenija nekoč imenovala Muslimanija?

Dokler sem živ ne ! Drugače pa provociraj !

Ne.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
nova
Uredništvo priporoča

Ko boš prebral koran boš drugače razmišljal,ko boš začel prijaeljevat z sosedi,sodelvci muslimani boš drugače govoril in razmišljal in takrat ti bo vseeno kako se bo imenovala naša država.

Tudi meni ni jasno kje v bibliji piše,da če te ženska vara jo ubij,da če te želi zapustit jo ubij,pere perilo,kuha,če pogleda za drugim jo pretepi,bodi alkoholik in pretepaj žensko,otroke,pedofiliziraj otroke,…

Tudi meni ni jasno kje v bibliji piše,da če te ženska vara jo ubij,da če te želi zapustit jo ubij,pere perilo,kuha,če pogleda za drugim jo pretepi,bodi alkoholik in pretepaj žensko,otroke,pedofiliziraj otroke,…[/quote]
Tebi še marsikaj drugega ni jasno.

Ko boš prebral koran boš drugače razmišljal,ko boš začel prijaeljevat z sosedi,sodelvci muslimani boš drugače govoril in razmišljal in takrat ti bo vseeno kako se bo imenovala naša država.[/quote]
Spizdi.[/quote]

Sosed musliman in nikoli nobenih težav,čestita mi za naše praznike injaz njemu.Sodelavec musliman z veseljem dela naše praznike,da sem jaz lahko doma in jaz delam,ko so njegovi prazniki,da je lahko prost.Zdravnik musliman,na vsak mail odgovori,prisluhne,skratka še nisem bil nategnjen.

Slovenc me je oropal,slovenc je na PP zaščitil kriminalno dejanje slovenca,slovenc me je na morju oropal,slovenc naredil bančno luknjo,odplačujemo dolgove slovenskih tajkunov,ljudje izgubljajo službe zaradi slovencev,ki uničijo firme,klub mesečnim plačam 100 000 eurov,so pokradli dodatne milijarde.Na sodišču jih ščitijo,saj slovenci bodo odplačali primanjkljaj,…

In jaz naj spizdim,ker si ne zatiskam oči in ne verjamem lažem in novicam,ki folku perejo glavo?

Tudi meni ni jasno kje v bibliji piše,da če te ženska vara jo ubij,da če te želi zapustit jo ubij,pere perilo,kuha,če pogleda za drugim jo pretepi,bodi alkoholik in pretepaj žensko,otroke,pedofiliziraj otroke,…[/quote]
Tebi še marsikaj drugega ni jasno.[/quote]

Ja res ni mi jasno,nikjer to ne piše in se dogaja.Spremljam kriminalce in njihovo vero izpoved a ubijajo,pedofilje,alkoholiki ki pretepajo žene,otroke,ko se hočejo ločit jih ubijejo,… :/ Žalostno.


Spizdi.[/quote]

Sosed musliman in nikoli nobenih težav,čestita mi za naše praznike injaz njemu.Sodelavec musliman z veseljem dela naše praznike,da sem jaz lahko doma in jaz delam,ko so njegovi prazniki,da je lahko prost.Zdravnik musliman,na vsak mail odgovori,prisluhne,skratka še nisem bil nategnjen.

Slovenc me je oropal,slovenc je na PP zaščitil kriminalno dejanje slovenca,slovenc me je na morju oropal,slovenc naredil bančno luknjo,odplačujemo dolgove slovenskih tajkunov,ljudje izgubljajo službe zaradi slovencev,ki uničijo firme,klub mesečnim plačam 100 000 eurov,so pokradli dodatne milijarde.Na sodišču jih ščitijo,saj slovenci bodo odplačali primanjkljaj,…

In jaz naj spizdim,ker si ne zatiskam oči in ne verjamem lažem in novicam,ki folku perejo glavo?[/quote]
Vidim, da imaš dve izbiri:
-lahko greš nekam, kjer ni Slovencev
– lahko počakaš, dokler nas ne zmanjka.
Želim ti obilo potrpljenja.

saj mi je bilo jasno, da vam je toleranca zadnja na spisku (glede vsega, ne le veroizpovedi). Ampak, da mecete bas vse ljudi v isto kos… Bolano. Nismo v Slovenci enakega karakterja in navad, se manj so pa muslimani, ki so celo razlicnih nacij in z razlicnimi navadami.

Sosed musliman in nikoli nobenih težav,čestita mi za naše praznike injaz njemu.Sodelavec musliman z veseljem dela naše praznike,da sem jaz lahko doma in jaz delam,ko so njegovi prazniki,da je lahko prost.Zdravnik musliman,na vsak mail odgovori,prisluhne,skratka še nisem bil nategnjen.

Slovenc me je oropal,slovenc je na PP zaščitil kriminalno dejanje slovenca,slovenc me je na morju oropal,slovenc naredil bančno luknjo,odplačujemo dolgove slovenskih tajkunov,ljudje izgubljajo službe zaradi slovencev,ki uničijo firme,klub mesečnim plačam 100 000 eurov,so pokradli dodatne milijarde.Na sodišču jih ščitijo,saj slovenci bodo odplačali primanjkljaj,…

In jaz naj spizdim,ker si ne zatiskam oči in ne verjamem lažem in novicam,ki folku perejo glavo?[/quote]
Vidim, da imaš dve izbiri:
-lahko greš nekam, kjer ni Slovencev
– lahko počakaš, dokler nas ne zmanjka.
Želim ti obilo potrpljenja.[/quote]

Mogoče pa bi ti morala upoštevat te dve tvoji izbiri pa bi videla,da ni tako kot ti lažejo.

Se ti vid da si opranoglavka in zato zmedena.Kako si hit u luftskočila ko se začne slovence v isti koš metat.

No zapomni si:ne meči vseh muslimanov v isti koš s teroristi,ki imajo neko svojo vero enako kot katoliki,ki ubijajo,izvajajo pedofilijo,kradejo z ostalimi katoliki.

Boš spregledala ali boš res verjela da pa samo muslimani vse te stvari počnejo slovenci smo pa angeli brez kriminalitete????


Ne more se imenovati muslimanija. Musliman pomeni vernik ali človek ki je predan bogu. Si predstavljaš državo z imenom vernik. No go. Isto kot bi rekel če se bo neka država imenovala kristjanija.


Vidim, da imaš dve izbiri:
-lahko greš nekam, kjer ni Slovencev
– lahko počakaš, dokler nas ne zmanjka.
Želim ti obilo potrpljenja.[/quote][/quote]

Mogoče pa bi ti morala upoštevat te dve tvoji izbiri pa bi videla,da ni tako kot ti lažejo.

Se ti vid da si opranoglavka in zato zmedena.Kako si hit u luftskočila ko se začne slovence v isti koš metat.

No zapomni si:ne meči vseh muslimanov v isti koš s teroristi,ki imajo neko svojo vero enako kot katoliki,ki ubijajo,izvajajo pedofilijo,kradejo z ostalimi katoliki.

Boš spregledala ali boš res verjela da pa samo muslimani vse te stvari počnejo slovenci smo pa angeli brez kriminalitete???? quote]

Jaz nikoli ne bi metal vseh muslimanov v isti koš. Držal bi se samo preprostega pravila:
Niso vsi muslimani teroristi, vsi teroristi so muslimani.

Zanimivo je da sta se tako krščanstvo kot islam širila z mečem.
Prisila ki je skozi stoletja prišla v navado.

Kje v Kurranu piše, da moram možu vsak dan prati noge?

[/quote]

Mogoče pa bi ti morala upoštevat te dve tvoji izbiri pa bi videla,da ni tako kot ti lažejo.

Se ti vid da si opranoglavka in zato zmedena.Kako si hit u luftskočila ko se začne slovence v isti koš metat.

No zapomni si:ne meči vseh muslimanov v isti koš s teroristi,ki imajo neko svojo vero enako kot katoliki,ki ubijajo,izvajajo pedofilijo,kradejo z ostalimi katoliki.

Boš spregledala ali boš res verjela da pa samo muslimani vse te stvari počnejo slovenci smo pa angeli brez kriminalitete???? quote]

Jaz nikoli ne bi metal vseh muslimanov v isti koš. Držal bi se samo preprostega pravila:
Niso vsi muslimani teroristi, vsi teroristi so muslimani.[/quote]

[/quote]

Mogoče pa bi ti morala upoštevat te dve tvoji izbiri pa bi videla,da ni tako kot ti lažejo.

Se ti vid da si opranoglavka in zato zmedena.Kako si hit u luftskočila ko se začne slovence v isti koš metat.

No zapomni si:ne meči vseh muslimanov v isti koš s teroristi,ki imajo neko svojo vero enako kot katoliki,ki ubijajo,izvajajo pedofilijo,kradejo z ostalimi katoliki.

Boš spregledala ali boš res verjela da pa samo muslimani vse te stvari počnejo slovenci smo pa angeli brez kriminalitete???? quote]

Jaz nikoli ne bi metal vseh muslimanov v isti koš. Držal bi se samo preprostega pravila:
Niso vsi muslimani teroristi, vsi teroristi so muslimani.[/quote]

“Niso vsi muslimani teroristi, vsi teroristi so muslimani”
Če vedno deluješ na podlagi takih “napačnih” logičnih sklepov …
Pa kar začni z definicijo “terorista”. Teroristi so tisti, ki jih “nekdo” definira kot teroriste. Za časa NOB npr. ta pojem ni bil tako poznan, pa so nekatere imenovali “banditi”. So pa bile nekaj 10 let nazaj tudi po Evropi različne teroristične skupine, ki niso imele “blage veze” z muslimani. A ti kar naprej uživaj v svojem “vedenju”,


Upam da ne.
Sicer nimam nič prot normalnim muslimanom, imam kr neki zelo dobrih prijateljev muslimanov, ampak so pri njih čist drugi običaji, navade, zato si kaj več od prijateljstva z njimi ne želim, še najmanj pa, da mi vladajo.


Upam da ne.
Sicer nimam nič prot normalnim muslimanom, imam kr neki zelo dobrih prijateljev muslimanov, ampak so pri njih čist drugi običaji, navade, zato si kaj več od prijateljstva z njimi ne želim, še najmanj pa, da mi vladajo.[/quote]

Južna a si spet na bolniški? :))


Upam da ne.
Sicer nimam nič prot normalnim muslimanom, imam kr neki zelo dobrih prijateljev muslimanov, ampak so pri njih čist drugi običaji, navade, zato si kaj več od prijateljstva z njimi ne želim, še najmanj pa, da mi vladajo.[/quote]

Južna a si spet na bolniški? :))[/quote]

Še zmer ja, kaj čem če pa imam fajn zdravnico 🙂


Ne piše. Večina jih ni preučila niti biblije.

http://www.jewsnews.co.il/2016/07/25/woman-hitchhiked-through-the-middle-east-to-prove-muslims-are-peaceful-gets-raped-and-murdered-instead-2.html

I’ll just leave this here…


Vidim, da imaš dve izbiri:
-lahko greš nekam, kjer ni Slovencev
– lahko počakaš, dokler nas ne zmanjka.
Želim ti obilo potrpljenja.[/quote]

Mogoče pa bi ti morala upoštevat te dve tvoji izbiri pa bi videla,da ni tako kot ti lažejo.

Se ti vid da si opranoglavka in zato zmedena.Kako si hit u luftskočila ko se začne slovence v isti koš metat.

No zapomni si:ne meči vseh muslimanov v isti koš s teroristi,ki imajo neko svojo vero enako kot katoliki,ki ubijajo,izvajajo pedofilijo,kradejo z ostalimi katoliki.

Boš spregledala ali boš res verjela da pa samo muslimani vse te stvari počnejo slovenci smo pa angeli brez kriminalitete????[/quote]
Ti imaš probleme s tem, ne jaz. Če ti tu ni za zdržat imaš na voljo več vrst prevozov. Povezave so s celim svetom.
In če že obmetavaš ljudi z raznimi vzdevki, dobro se poglej v ogledalo.

Evo našo eno južno:

[img]http://worldcupgirls.net/girls-pics/serbian-girl_world-cup-2010_09.jpg[/img]


Baš je fina.

New Report

Close