Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Posiljena 28 letna učiteljica

Posiljena 28 letna učiteljica

Devet iračanov je bilo obsojenih, ker so na Dunaju zverinsko posiljevali 28 letno in se obenem nad njo izživljali.
Obsojeni so bili na 9-13 let zapora.
Vaš link

Sicer pa migrant na Švedskem , ki je vaginalno in analno posilil 13 letno deklico dobil samo 2 meseca, ker je trdil, da je mladoleten, čeprav je stroka ugotovila, da to ni res, so raje verjeli njemu. Toliko o tem koliko so progresivnim levičarjem vredni vaši otroci.

Na sojenje Alžirca, ki je v hotelu na Dunaju vdrl v sobo in poslili Avstrijko še čakamo.

Sodišča več ne folgajo, vsak dan prijave, posilstva, ropi, kraje, itd….

Eni smo vedeli, da se bo vse to dogajalo, ko je Evropa lepo sprejemala vse te trume samih dedcev od tam dol.
Eni pa še vedno tupijo svoje in smo mi ne vem, kakšni slabi ljudje samo zato, ker nam je mar za nas, naše ljudi in otroke ter se zavedamo, česa so zmožni ti moški iz druge kulture in prav nič (zakoni, kazni) jih ne bo ustavilo.

kdo je kriv za tako obsodbo.kaj če bi takega ali več njih mačkeno zverinsko obravnval tam okol 2 tedna potem pa mu se količek v anus zabil,in se potem izdajal za mladoletnika

nova
Uredništvo priporoča

Ne poznam usmerjenosti avstrijskih medijev, me pa zanima, sprašujem koga, ki se spozna, če je ta krone.at kot naša nova24 ali je to nek normalen medij?

Kakšne veze ima kakšen medij je to?Imaš sodbo iz SODIŠČA.Aja, sodiščem tudi ni za verjet.
No pol pa pojdi na CNN, mogoče boš tam imel/a več sreče.
Mislim……

Po tvoji logiki lahko samo levičarki mediji poročajo o kriminalu al kako?
Sicer je pa ta medij neka sredina, malce bolj objektivna avstrijska varianta večera.

Toliko o tem koliko je moderatorjem vredna moderna ženska, nula.
Umetni feminizem pumpajo, ko pa je treba stopiti ženskam v bran, tudi s takšnimi članki, pa se gredo neko cenzuro.
Res vsaka čast, ker v času turčkih vpadov so vas branili levičarji a ne?Fak vas je lahko sram v dno duše, same prodane amoralne riti.

Popolnoma se strinjam, da tele tema res ne paše sem.
Tamle ena piše, kako jo je strah, če je sama v hiši. Tle je dokaz, da ima čisto prav, da jo je strah. Ni tle nič političnega.

NORMALNI mediji o posilstvih, ki jih počenjajo “migranti” ne poročajo, čeprav se posilstva dogajajo vsakodnevno. NORMALNI mediji menijo, da je treba “migrantom” pomagati, jih nasititi, jim dati azil in potem za njih skrbti bolje, kot se poskrbi za domorodce.
Če se z NORMALNIMI mediji strinjaš, si ABNORMALEN!

Popolnoma se strinjam, da tele tema res ne paše sem.
Tamle ena piše, kako jo je strah, če je sama v hiši. Tle je dokaz, da ima čisto prav, da jo je strah. Ni tle nič političnega.[/quote]
Se mi zdi, da nimaš pojma, kaj je politično. Dogajanje z begunci je v Evropi, po vsem svetu in pri nas čista politična tema. Če ne bi bila, levi mediji kriminala beguncev ne bi skrivali. Pa tudi predsedniki vlad in parlamenti o beguncih ne bi nič govorili, če to ne bi bila politična tema.

Popolnoma se strinjam, da tele tema res ne paše sem.
Tamle ena piše, kako jo je strah, če je sama v hiši. Tle je dokaz, da ima čisto prav, da jo je strah. Ni tle nič političnega.[/quote]
Se mi zdi, da nimaš pojma, kaj je politično. Dogajanje z begunci je v Evropi, po vsem svetu in pri nas čista politična tema. Če ne bi bila, levi mediji kriminala beguncev ne bi skrivali. Pa tudi predsedniki vlad in parlamenti o beguncih ne bi nič govorili, če to ne bi bila politična tema.[/quote]

Nasilje nad ženskami in reakcije sodišč nanje ni politično, razen, če so bile na kakšnem političnem zborovanju.
O čem pa preplačani nesposobneži govorijo, pa ne vem. Kaj relevantnega že ne morejo povedati. Da bi pa oni določali, kaj je politična tema je pa sploh za lase privlečeno.


Se mi zdi, da nimaš pojma, kaj je politično. Dogajanje z begunci je v Evropi, po vsem svetu in pri nas čista politična tema. Če ne bi bila, levi mediji kriminala beguncev ne bi skrivali. Pa tudi predsedniki vlad in parlamenti o beguncih ne bi nič govorili, če to ne bi bila politična tema.[/quote]

Nasilje nad ženskami in reakcije sodišč nanje ni politično, razen, če so bile na kakšnem političnem zborovanju.
O čem pa preplačani nesposobneži govorijo, pa ne vem. Kaj relevantnega že ne morejo povedati. Da bi pa oni določali, kaj je politična tema je pa sploh za lase privlečeno.[/quote]

Čim o nasilju nad ženskami govorijo v parlamentih, sprejemajo zakone o zmanjšanju nasilja nad ženskami, JE TO POLITIČNA TEMA. Kajti parlamenti, zakonodaja, komisije in tako naprej so politična telesa.

Nasilje nad ženskami in reakcije sodišč nanje ni politično, razen, če so bile na kakšnem političnem zborovanju.
O čem pa preplačani nesposobneži govorijo, pa ne vem. Kaj relevantnega že ne morejo povedati. Da bi pa oni določali, kaj je politična tema je pa sploh za lase privlečeno.[/quote]

Čim o nasilju nad ženskami govorijo v parlamentih, sprejemajo zakone o zmanjšanju nasilja nad ženskami, JE TO POLITIČNA TEMA. Kajti parlamenti, zakonodaja, komisije in tako naprej so politična telesa.[/quote]
No, pa saj govorijo tudi o varovanju narave, zlorabi drog, davkih… Pa take teme ne prideo semle, a ne? Itak, ko gre za ženske, velja drug meter, videvamo že tisočletja. Nič novega pri tem.

Nasilje beguncev nad domorodci (ženskami) je čista politična tema. Saj o tem razpravljajo vlade in parlamenti. Zlasti zaradi števila tujerodnih beguncev, ki gre v milijone. In to je v tem trenutku ena prioritetnih političnih tem v Evropi.
Nasilje samo po sebi ni politična tema. Je pa politična tema nasilje tujerodnih beguncev.

Politika se je vtikala tudi v šport. Še pred 2. svetovno vojno je švicarska vlada zaradi pretresljivih nesreč v severni steni Eigerja prepovedala plezanje v tej steni. To je bila politična prepoved, saj je o tem odločala vlada. Prepoved so še pred začetkom vojne umaknili.

Ko bom velik, bom carinik na kolpi!

Muslimani dobijo kazni, katoliki v Sloveniji pa odkorakajo na prostost.

Muslimani dobijo kazni, katoliki v Sloveniji pa odkorakajo na prostost.[/quote]

Normalno, če pa je bil ovaden po krivem.
Pri umoru Iveka Krambergerja in pri umoru dr. Janka Jamnika pa se na silo obtoži nedolžne ljudi, ker ima vmes prste MAFIJA.

https://www.youtube.com/watch?v=FwQHANi5qEQ

Dave Cullen in Black Pigeon Speaks sta mi najboljša trenutno.

https://www.youtube.com/watch?v=ffUO-WFmkY0

Koran forbid anal.

Kaj nas briga koran, ti bebec? Zmotil si se, tu smo krscanska drzava!

New Report

Close