Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Sramota kaka primitivna drhal vlada za obnovljive vire!

Sramota kaka primitivna drhal vlada za obnovljive vire!

pa Slovenci glupi ne bomo naredili že konca takim svinjam koritnim? pa potem se hvalite kako fino je živeti na 600 eurih,sram naj vas bo!

In tekmovanje kdo skuha z enim evrom

Takih tipckov, ki vlecejo dobro placo v JS oz. JU na odgovornih mestih in nimajo pojma o sektorju, ki ga vodijo, je polno. To je obicajno, saj smo v Slovenistanu. To je kader, ki je bil politicno parkiran ali izbran po vezah.

Zdaj sem pa jaz tudi že za gospoda Janšo, da bi vladal nazaj in pometal to svinjarijo!


In kaj si hotelo ti povedati???

Vesel sem, da vas srečuje pamet. Bolje pozno kot nikoli.

Pravilno obkrožajte na vol-itvah!

Mene radi kritizirate, kakšne da pišem čeznje, samo, jaz jih poznam od blizu in o marsikomu marsikaj vem. In vem, kaj pišem!

[attachment=0]Šta ćeš ti, Slovenac.jpg[/attachment]

Vesel oče

Če b jaz imel oblast, bi poskrbel, da bi ljudje imeli tudi hrano iz obnovljivih virov. Lahko bi obnovili vse kar so že pojedli.

Star pregovor pravi:

Če bi bil drek zlato, bi se reveži rodili brez riti.

Ja, ja, seveda, ON bo pa res vse zrihtal in pod NJIM bo vse drugace, predvsem posteno!

Ja, ja, seveda, ON bo pa res vse zrihtal in pod NJIM bo vse drugace, predvsem posteno![/quote]

Ja imaš prav! Cerar je najboljši predsednik VSEH slovenskih vlad. V USA so že demonstracije za zamenjavo Trumpa s Cerarjem. Daljnovidni Američani so le pogruntali, kako odličen je Cmerar!

New Report

Close