Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Cerarjeva vlada bo med migrante razdelila 1.350 kondomov – javni razpis

Cerarjeva vlada bo med migrante razdelila 1.350 kondomov – javni razpis

Sedaj bomo plačevali še za njihov sex!

“»Javno naročilo za oddajo naročila blaga po odprtem postopku za dobavo higienskih potrebščin, oblačil in obutve za potrebe prosilcev za mednarodno zaščito« se glasi poziv, ki ga je ministrstvo za notranje zadeve objavilo 11. februarja, rok za oddajo pa se izteče ta četrtek, 16. februarja. Cerarjeva vlada išče ponudnike, da bi prosilce za azil oskrbeli s higienskimi potrebščinami, športnimi copati in natikači ter oblačili in tekstilnimi izdelki.

Okvirne količine za higienske pripomočke so: šampon (550.000 kosov), britvice za enkratno uporabo (450.000 kosov), kondomi (1.350 kosov), različne otroške plenice (62.000 kosov), ščipalci za nohte (600 kosov), glavniki (600 kosov) in damske vložke (3.000 kosov).

Pri obutvi ministrstvo povprašuje po natikačih in športnih copatih (med 500 in 700 parov), med oblačili pa po: spodnjih majicah in hlačah, puloverjih, nogavicah, spodnjih delih trenirk, kratkih hlačah, bundah, nedrčkih, kapah, rokavicah, dežnikih, brisačah, rjuhah in kuhinjskih krpah. Sicer je po količinah razvidno, kakšno je trenutno razmerje med moškimi in ženskami prosilci za azil. Če za moške potrebujejo 1.550 spodnjih hlač, jih za ženske samo 300.

http://reporter.si/clanek/slovenija/cerarjeva-vlada-bo-med-migrante-razdelila-1350-kondomov-496787

vse za varen seks humanitark in humaniatk, zdaj pa šiške narazen da ne bo posilstev.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

humanistk… ebo vas reklame…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.
nova
Uredništvo priporoča

Saj je 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} migrantov pri nas moških kaj se bodo med sabo ali bodo tja šle prostovoljke kot so Tara_S in Senza ?

Sedaj bomo plačevali še za njihov sex!

“»Javno naročilo za oddajo naročila blaga po odprtem postopku za dobavo higienskih potrebščin, oblačil in obutve za potrebe prosilcev za mednarodno zaščito« se glasi poziv, ki ga je ministrstvo za notranje zadeve objavilo 11. februarja, rok za oddajo pa se izteče ta četrtek, 16. februarja. Cerarjeva vlada išče ponudnike, da bi prosilce za azil oskrbeli s higienskimi potrebščinami, športnimi copati in natikači ter oblačili in tekstilnimi izdelki.

Okvirne količine za higienske pripomočke so: šampon (550.000 kosov), britvice za enkratno uporabo (450.000 kosov), kondomi (1.350 kosov), različne otroške plenice (62.000 kosov), ščipalci za nohte (600 kosov), glavniki (600 kosov) in damske vložke (3.000 kosov).

Pri obutvi ministrstvo povprašuje po natikačih in športnih copatih (med 500 in 700 parov), med oblačili pa po: spodnjih majicah in hlačah, puloverjih, nogavicah, spodnjih delih trenirk, kratkih hlačah, bundah, nedrčkih, kapah, rokavicah, dežnikih, brisačah, rjuhah in kuhinjskih krpah. Sicer je po količinah razvidno, kakšno je trenutno razmerje med moškimi in ženskami prosilci za azil. Če za moške potrebujejo 1.550 spodnjih hlač, jih za ženske samo 300.

http://reporter.si/clanek/slovenija/cerarjeva-vlada-bo-med-migrante-razdelila-1350-kondomov-496787%5B/quote%5D
Pa dedci jih majo za en teden, pol jih pa okol obrnejo, babnce jih pa parkat na dan menajo, po pa računej.

Se pravi enih 500 tipov, pa enih 100 bab. 5 na eno, naše jih po moje na marajo, razen tistih ta grdih iz Roga
Menda smo rasisti, vsaj tule piše tako:
http://www.thebohemianblog.com/2016/10/syrians-of-metelkova-street-art-refugees-in-a-slovenian-commune.html

Senza je lezbijka.

Kaj pa veš, morda pa pa človekoljubke načrtujejo masovno posilstvo teh revežov. 🙂


Ma tud če, za človekoljubje se bo pa zagotovo žrtvovala, pa tara, feminstka, sosedova micka tudi, mentalna sirota pa ne vem v kaki vlogi bo ali ženske ali dedca. 🙂

Deluje že tako ampak, ker ima veliko humanitarno srce ne dvomim, da bi legla k kašnemu migrantu.


Ma tud če, za človekoljubje se bo pa zagotovo žrtvovala, pa tara, feminstka, sosedova micka tudi, mentalna sirota pa ne vem v kaki vlogi bo ali ženske ali dedca. :-)[/quote]

Modri, zagotovo bi raje imela kakšnega fejst Afganistanca kot pa tebe. Če naredim še ateista iz njega, sem pa itak zmagala.


Ma tud če, za človekoljubje se bo pa zagotovo žrtvovala, pa tara, feminstka, sosedova micka tudi, mentalna sirota pa ne vem v kaki vlogi bo ali ženske ali dedca. :-)[/quote]

Modri, zagotovo bi raje imela kakšnega fejst Afganistanca kot pa tebe. Če naredim še ateista iz njega, sem pa itak zmagala.[/quote]

HAHAHAHAHAHAHAHAHA bo Afganistanec prej tebe v burko zavil kot ti njega naredila ateista reva boga HAHAHAHAHAHAHAAHAHA MUHAHAHAHAHA

Kako vas je strah, vi prdci, da bi se Slovenke poročale z vzhodnjaki ali Afričani. Prav zaslužite si tako strah kot ignoranco.

Senzaaaa kje si? 🙂 Hecam se!

Tara_S tale bi bil zate pravi Afganistanski lepotec 😉

https://www.youtube.com/watch?v=stETyyIYysM

ehh, to so kurbetine, Slovenka ne bo vzela migranta, če si še kondoma ne more kupit


O to pa ne, jaz jih takim kot si ti privoščim iz vsega srca, pa da zanosiš z njim in se ti odpre pravi svet, ker v našo družbo tako ne sodiš. Veš kaj so s takimi kot sit, med drugo svetovno in po njej počeli, le da se takrat niso imele možnosti poimenovat človkoljubke in harat z roko v roki s poneumljeno politiko.

Kako si “Gunnar”drznete to napisat…dat premraženemu otroku odejo in vsaj topli napitek, ter ogret prezeble nogice ….poniževat delo humanitark?
Ste že očka mogoče…iz zapisanega dvomim DA ? ker ne premorete kančka sočutja….do humanitarnega dela..Sram naj vas bo!
A nato, glej Gunnarja komentar pod temo o nasilju nad fantom, neko zlagano sočustvovanje, tuki pa poniževanje humanitark…dvoličnost!
Ni potrebe po odgovoru.


O to pa ne, jaz jih takim kot si ti privoščim iz vsega srca, pa da zanosiš z njim in se ti odpre pravi svet, ker v našo družbo tako ne sodiš. Veš kaj so s takimi kot sit, med drugo svetovno in po njej počeli, le da se takrat niso imele možnosti poimenovat človkoljubke in harat z roko v roki s poneumljeno politiko.[/quote]

Kako se že reče takim, ki se jim zdi da je neka družba samo njihova? Ta družba je tudi moja in ker je tudi moja, se bom trudila, da bo čim lepša in ne taka gnojnica kot jo delaš ti. Če ti to ne paše….saj veš…tujina kliče

“Tara_S”

Kako se že reče takim, ki se jim zdi da je neka družba samo njihova? Ta družba je tudi moja in ker je tudi moja, se bom trudila, da bo čim lepša in ne taka gnojnica kot jo delaš ti. Če ti to ne paše….saj veš…tujina kliče

Zakaj pa bi bila ta družba tudi tvoja, muslimani ekonomski migranti, lenuhi, so nezakonito vdrli v Evropo kot drhal, izkoristili naš humanizem in sočutje! Tako da je to umetno povzročeno, da so tukaj in ta družba ni tvoja in je muslimani ne morete oblikovati po lastnih željah, zato zaveži!!!!!!

….zato jo hitro pobriši iz Slovenije, preden bo prepozno.

Tebe pa drugje kot v SLoveniji itak ne bi nikjer sprejeli!

Kako si “Gunnar”drznete to napisat…dat premraženemu otroku odejo in vsaj topli napitek, ter ogret prezeble nogice ….poniževat delo humanitark?
Ste že očka mogoče…iz zapisanega dvomim DA ? ker ne premorete kančka sočutja….do humanitarnega dela..Sram naj vas bo!
A nato, glej Gunnarja komentar pod temo o nasilju nad fantom, neko zlagano sočustvovanje, tuki pa poniževanje humanitark…dvoličnost!
Ni potrebe po odgovoru.[/quote]

kakšnih otroških nogic? pri kondomih? pa kje so te humanitarke, ki naj bi jih poniževal, razen tistih, ki so to na netu z lapanjem oz. matere tereze na daljavo, ob “ubogih” migrantih pa nobene.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Tebe pa drugje kot v SLoveniji itak ne bi nikjer sprejeli![/quote]

Taki dobrosrčneži kot si ti, očitno res ne.

Na srečo mi doslej še ni bilo treba kam iti oziroma bežati.


O to pa ne, jaz jih takim kot si ti privoščim iz vsega srca, pa da zanosiš z njim in se ti odpre pravi svet, ker v našo družbo tako ne sodiš. Veš kaj so s takimi kot sit, med drugo svetovno in po njej počeli, le da se takrat niso imele možnosti poimenovat človkoljubke in harat z roko v roki s poneumljeno politiko.[/quote]

Kako se že reče takim, ki se jim zdi da je neka družba samo njihova? Ta družba je tudi moja in ker je tudi moja, se bom trudila, da bo čim lepša in ne taka gnojnica kot jo delaš ti. Če ti to ne paše….saj veš…tujina kliče[/quote]Ta družba ni nič tvoja, si le kpljica te družbe in ti nihče ne daje pravice ponujat in dajat našega skupnega tujcem, kar so z razvojem ustvarili rodovi pred nami in mi sami.

New Report

Close