Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Se zavedate, da je velika vojna pred vrati?

Se zavedate, da je velika vojna pred vrati?

Samo vprašanje časa je, kdaj bo izbruhnilo povsod. Klanje, pobijanje, kri, preganjanje, posiljevanje, lakota, umazanija, bolezni…vse to nas kmalu čaka. Kdor misli drugače je zelo zelo naiven.
Živimo kar se da polno dokler še lahko….

Te bomo že utišali. In potem ne bo vojne.

Mene lahko utišaš. Kako boš utišala pošast nacionalizma, ki je vsepovsod razpredla svoje lovke?

Mene lahko utišaš. Kako boš utišala pošast nacionalizma, ki je vsepovsod razpredla svoje lovke?[/quote]naroči se pri psihijatru,izgleda,da ti je spet zmanjkalo tablet.

avtor

kdo misliš, da bo vojno začel? Migranti, američani in rusi, američani in kitajci? Kdo recimo? Marsikdo ima zle slutnje, da bi znalo kaj še biti, nisi edini.

Nasprotno, nobene vojne ne bo, Amerika ima desnega diktatorja, Rusija tudi, Evropa ima dovolj svojih problemov, islamski terorizem pa združuje Evropo, ZDA in Rusijo.

Balkan
– Srbi rožljajo z orožjem proti Kosovu,
– tudi v Bosni je napeto, islamizacija na polno, Srbom gre to v nos
– v Makedoniji so odnosi med Makedonci in Albanci skrajno napeti
– Grčija: obubožano prebivalstvo, na tisoče migrantov, samo vprašanje časa je, kdaj bo izbruhnilo
– Romunija: že gori
– potem se bo vse samo širilo proti zahodu

Evropa:
– Švedska: množična posilstva s strani migrantov, oblasti skušajo to prikriti, a pregovorno strpni Švedi so vse bolj ogorčeni
-Francija, Nemčija, Avstrija, Italija: veliki problemi z migranti, so getoizirani, brez dela, brez prihodnosti, na robu obupa, nimajo kaj izgubiti, to je zelo nevarno
-vojna v Ukrajini že divja, še bolj se bo razdivjala

Bližnji vzhod
– vojna se bo iz Sirije razširila do Irana, kajti to je cilj ZDA
– vojna med ZDA in Rusijo že poteka na območju Sirije, a razširila se bo

ZDA
-izbruhnila bo medrasna vojna, policija pobija črnce, zatirajo priseljence, predvsem Mehičane, med ljudmi vre, ponovil se bo Sever in Jug

-zavladali bodo Kitajci

klanje bo

zakaj serješ o srbiji, ki hoče mir pred šiptarji? Ti tud ne bi hotel šiptarskih islamistov v svoji bližini. Prej naj te skrbi nuklearna vojna med ameriko in Rusijo, ali pa med ameriko in Kitajsko, če pride do jedrske vojne bomo vsi izginili iz planeta!

Da ne bo tako in da so ljudje pametnejsi. Brez sodelovanja ljudi ni vojne. Sprejemanje ekonomskih mihrantov je bila slaba ideja. Ljudje so se upam ze spametovali,da bodo odlocno in nepreklicno zahtevali,da se jih vrne v drzave izvora. Pa trde meje in vojska. Vse ze na meji urediti.

napad na Iran je cilj židovskega antikrista Izraela, ne amerike. Amerika je židom suženj, imajo jo totalno pod sabo.

Isti drek, Američan . Židi, vse je to isto. Napadli bodo Iran, to je samo vprašanje časa. Če se ne bi Rusija vmešala v Siriji, bi Američani že šli na Iran.

Madonca, kaka poznavalka si.

Bo vojna, ne bo vojna, briga me in se ne sekiram!
Pismo rosno, jutri me lahko avto povozi, kar bi bilo zame in moje najbližje večja katastrofa kot vojna!
Pojutrišnjem nas lahko napadejo vesoljci! Naj se za to tudi sekiram?

Sem tu in zdaj in uživam, kar lahko in kolikor lahko, ukvarjam se pa s trenutnimi problemi, te lahko rešujem, na vojno, če bo ali ne bo, tu pa nimam nobenega vpliva.

Madonca, kaka poznavalka si.[/quote]

Od kod ti ideja, da sem baba?

Iran je tarča, tako je! Ker židi antikristi judi ( Izrael ), ki so šef nad vsemi nami, žei Iran, Sirijo je že zjebal, Palestince tudi. Cel svet vidi kaj PREKLETI Ž, DELAJO.

Ko pade Iran, bo splošni nered. Tud Libijo so židi iz amerike zjebali, Gadafija so ubili.

Mogoče bo kaj, mogoče ne… je pa tole zgoraj tipično potrošniško napeljevanje, ki ga zadnje čase uporabljajo vsi trgovci…

ti ki praviš da bo Iran tarča, tako je!!!!!!!!!!!! Rusija je Sirijskemu narodu pomagala pregnat prekleti isis ki koristi židom ( izraelu). SINAGOGA SATANA SO, to so židi. Kot jim je sam Jezus povedal. Izrael hoče ozemlja od Palestine ( ga že ima), od Sirije, od Irana!!! ČE PADE MIROLJUBNI IRAN SMO VSI NAJEBALI, ŽIDI SE NE BODO USTAVILI IN BODO AMERIŠKE IDIOTE NAIVNE JAHALI DO KONCA, DA ŠE NAŠO EVROPO ZJEBEJO!!

Židom je pa itak v interesu, da se muslimani koljejo med sabo in da jih čim več zlifrajo v Evropo. Tako se bodo lahko širili po mili volji po zemlji Abrahama, Izaije, Joba in kar je še teh biblijskih likov.

A da bo? Saj je ves čas, samo občasno se malo premakne.

klanje bo

res je, židom je v interesu sfukat vse nas, antikristi so.

vse banke so v rokah židov.

kako to da si odprl to temo? Se ti zdi, da bodo vojne kmalu? Tema je pametna.

Vojne na BV že potekajo, v Ukrajini tudi, drugod tlijo ognji, kmalu bodo požari. In potem bo ves svet v ognju.

Kdor vsaj malo spremlja zadeve, ve da se situacije na različnih žariščih stopnjujejo in dodatno zapletajo.

Vojne na BV že potekajo, v Ukrajini tudi, drugod tlijo ognji, kmalu bodo požari. In potem bo ves svet v ognju.[/quote]

Jaz raje razmisljam o miru in pameti ljudi.

New Report

Close