Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek CERAR – PREKLETI NOREC!!!

CERAR – PREKLETI NOREC!!!

Ta prekleti prvovrstni prasec Cerarjev že 3 leta od kar smo ga ženske, mame, starejši ljudje izvolili dela samo za dobro gospodarstva(kar je za kapital seveda dobro), za državljane in državljanke pa ga ne zanima, da je v Sloveniji veliko brezposlenih ljudi z diplomami!! , ki ne dobijo službe!

Na sploh ni prav nič od te koalicje ki jo vodijo trije moški: Erjavec, Židan in Cerar.

V primerjavi s to koalicijo je bila celo Vlada Bratuškove boljša!!!

Ta g. je ISTI kot vsa golazen. Vsa 25-letna golazen pri koritu.
Ohohoooo, tudi Cerar je ‘služil’ na račun šole, da je kopiral en A4 format svojih nebuloz. Vsaki šoli kasiral 500 €!! Pa še in še ima takih, zato pa razume vse svoje podanike, ki si bašejo (nevedoč) v žepe!
Sicer pa je Cerar lutka. Ne upa nič. In ni narejenega NIČ!! Samo da ‘prođe vreme’!

Ali je to sploh še država?

Država mora zagotavljati brezhibno infrastrukturo in pogoje za življenje!

Nič nimam proti kapitalizmu saj je socializem kr neki, ampak kako naj oseba preživi če je lepo naredila diplomo in ne dobi službe , poznam veliko primerov.

Pozivam da gremo ponovno na ulice in jih odstavimo!!

sramota da moramo trepet to levičarsko vlado ki samo varčuje, fej in fuj



Zakaj pa kapitalizem ni “kr neki”? Pa vso tole bedo povzroča! Ne vem, zakaj ljudje mislijo, da je kapitalizem nekaj glamuroznega, da je pot v Hollywood, neka laskava obljuba bogastva. Besedo “kapitalizem” bi morali zamenjati z drugo, s kakšno tako, ki bi jasno povedala, da ima samo peščica že izbranih ljudi v rokah bogastvo in moč za svoje sebične potrebe. Peščica že izbranih pomeni, da se jim drugi ne morejo nikoli pridružiti, ne glede na to, kako uspejo s kakim fejsbukom in podobnim. Peščica izbranih, ki ima v rokah kapitalizem, so družinski klan. Če se v njem ne rodiš, ne boš nikoli kapitalist, pa študiraj na stotih ekonomskih fakultetah!
Kapitalizem je zato “doncorleonizem”, “arabošejkizem”, “royalfamilizem”. Še kak predlog bi se našel. In zdaj, boste veseli, da delate za dona Corleoneja?

Cerar pa … don Corleonejev tajnik. V tem je uspešen. Zase.

Kaj pa je naredil v dobro gospodarstva?

Spet pizdite samo tisti, ki imate prepolne riti vsega. Kaj pa vam je tako hudega, voluharji? A stradate? Pamet je edino, česar vam manjka. Vrata so vam na široko odprta in odjebite v tujino, če vam je tukaj tako težko!

kdo vam je kriv, da ne znate unovčit diplom? kdo vam je kriv da tiščite lih na neperspektivne fakse? kdo vam je kriv da se ne izobražujete v smeri uporabnih znanj? cerar? malo jutren.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.



V dobro gospodarstva naj delajo lastniki kapitala.



V dobro gospodarstva naj delajo lastniki kapitala.[/quote]

Vprašala sem kaj je naredil v dobro gospodarstva, če slučajno veš.

Jebo jaz vaše diplome. Me prav zanima kakšno je uporabno znanje.



V dobro gospodarstva naj delajo lastniki kapitala.[/quote]

Vprašala sem kaj je naredil v dobro gospodarstva, če slučajno veš.[/quote]
Saj ti je odgovoril, samo ti nočeš prebrati!



Zakaj pa kapitalizem ni “kr neki”? Pa vso tole bedo povzroča! Ne vem, zakaj ljudje mislijo, da je kapitalizem nekaj glamuroznega, da je pot v Hollywood, neka laskava obljuba bogastva. Besedo “kapitalizem” bi morali zamenjati z drugo, s kakšno tako, ki bi jasno povedala, da ima samo peščica že izbranih ljudi v rokah bogastvo in moč za svoje sebične potrebe. Peščica že izbranih pomeni, da se jim drugi ne morejo nikoli pridružiti, ne glede na to, kako uspejo s kakim fejsbukom in podobnim. Peščica izbranih, ki ima v rokah kapitalizem, so družinski klan. Če se v njem ne rodiš, ne boš nikoli kapitalist, pa študiraj na stotih ekonomskih fakultetah!
Kapitalizem je zato “doncorleonizem”, “arabošejkizem”, “royalfamilizem”. Še kak predlog bi se našel. In zdaj, boste veseli, da delate za dona Corleoneja?

Cerar pa … don Corleonejev tajnik. V tem je uspešen. Zase.[/quote]

Strinjam se glede tvojega razmišljanja o kapitalizmu.


In kaj zna narediti tvoj sonček z diplomo?

Zakaj bi moral Cerar delati za gospodarstvo? A je direktor kake firme? Za gospodarstvo naj delajo tisti, ki so na plačilni listi podjetij. Kaj so pa menedžerji naredili za gospodarstvo, razen stečajev? Cerar je politik, politika se pa nima kaj vmešavat v ekonomijo. Tako ponavadi pravite.

saj bo bolje po naslednjih volitvah, ko vam bo JJ pokazal hudiča:))

Lepo, da priznaš, da ste ga volile. Jaz niti slišati nisem hotel zanj, ker sem vedel, da se ga pod nobenim pogojem NE SME voliti. Tako na hitrico ustanovljena “stranka” SMC ter še brez programa je bil zadosten razlog, da se te “stranke” NE SME voliti. Ne vem, kaj imate babe tam med ušesi. Res ne vem! Agitacija in propaganda vas prepriča! Prepričati vas morajo dejstva ne pa propaganda.


In kaj zna narediti tvoj sonček z diplomo?[/quote]
Ja, nič.
Ampak ima pa diplomo.

Odličen primer topoglave propagande za nenadkriljive butlne!
Tud Trump bo pokazal hudiča, ane?
Slovenski bebci razkazujejo svoje nemisleče možgane!

No, popravljam. Ne vem točno, kaj misliš. Morda misliš drugače, kakor sem napisal zgoraj.

Ta Cerar je tako nepreklicno grd, da ga moramo imeti samo za to za premiera, da ga kakšna pogleda, isto kot orozarja.

New Report

Close