Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Na posnetkih iz Grčije so samo mladi moški!!!

Na posnetkih iz Grčije so samo mladi moški!!!

Kje so pustili ženske, otroke, starce? V vojni? V begunskih taboriščih v Turčiji in Jordaniji, kamor hodijo bogati stari Arabci po 13-letnice in si jih jemljejo v začasni zakon (muta’ zakon)? Ali so ti mladci sploh z vojnih območij?

Če so šli pa na maturantca…

Saj se mi smilijo, mora biti obupno grozno na tem mrazu biti v mrzlih šotorih. Ampak resno me zanima, kje so otroci, ženske in starci in od kod so prišli vsi ti mladi moški?

[imghttps://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/q82/p235x350/15978042_10210324961191642_2613803684276804350_n.jpg?oh=ad5036082e75ae5c5ba7700e140cd4b3&oe=5924A7AD][/img]

[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15978042_10210324961191642_2613803684276804350_n.jpg?oh=753dd9c7b6fdebc2c30649540ba4ada8&oe=590E58F7[/img]

če nočeš slišat pač ne slišiš …

ženske, otroci, starci in tisti moški, ki želijo, so v sprejemnih centrih, kamor bi lahko šli tudi tile iz slike, pa nočejo, ker želijo naprej.

a se grejo kepat ali snežaka postavljat.sneg je zanje zanimiv kot za nas sipine

Saj nikoli ni prav. Če so prek kamerami otroci, pravite, da jih izkoriščajo, če jih pustijo v šotorih, vam pa spet ni prav. Zdaj, ali lažejo ali ne, v Grčiji naj bi bili dve tretji žensk in otrok. Ti, ki se skrivajo po raznih barakah in zgradbah, so pa verjetno res zdravi moški, ker tega noben otrok ne bi zdržal.

Zakaj se ti smilijo ljudje, ki so jih načrtno poslali v Evropo? Bo treba dojet, da je to INVAZIJA! In mi mirno gledamo, kdaj bomo prišli pod njihov nož!

Jaz slišim na samostalnik INVAZIJA. To ni invazija v Normandijo 1944, ko so nas prišli Američani reševat pred Nemci, to je sovražna INVAZIJA na nas. Prej se bomo zavedli tega dejstva, lažje se bomo ubranili.


Mene samo zanima, ali ste prepričani, da niso to Grki?

Ko so na Lesbosu ljudje protestirali, so joim migranti požgali nasade oljk- vir zaslužka za mnoge domačine. Očitno res nihče noče videt, kako ga bomo najebali. Trenutno jih tudi k nam na polno naseljujejo, na tiho, po stanovanjih- hinavska vladna rešitev, da se folk ne more zbunit kot bi se v primeru azilnih centrov. Večina teh je pa na stopnji …., v glavnem narod pripravi se na genocid. No, in še vsaj ena spodbudna novica; v Zagrebu so miranti nadlegovali punce, ki so jih ubranili Zagrebčani in kljub uporabi nožev s starni migrantov, so jih le-ti(migranti) fasali.

A res? Daj link.
Kaj se po Zagrebu migranti kar sprehajajo in napadajo?

Hja, pri nas ne verjamem, da bi se tako končalo, slovenceljčki nimajo jajc….

Jaz nisem nikoli videl kaj pretirano žensk, otrok in starcev tudi na posnetkih kampov. Najbolj nazorni so bili edino posnetki otrok, ki so jih metali preko ograje v policijo.

Glede obrambe slo žensk pred invazivci pa to….dokler bodo njihove žrtve prave monke kot so tara, senza, sirota, bom migrantom dal za čik,ker to bo prava šola zanje, ko se bodp spravili na pravo slovenko, bodo obžalovali dan svojega rojstva.

A res? Daj link.
Kaj se po Zagrebu migranti kar sprehajajo in napadajo?

Hja, pri nas ne verjamem, da bi se tako končalo, slovenceljčki nimajo jajc….[/quote]

Ravno zaradi tega večnega babjega podjebavanja vas noben slovenček v resnici ne bo branil. Sicer pa je po mestih dovolj balkanskih mačistov z jajci, ki jih slovenceljke tako občudujete. Morda se bodo oni potegnili za vas. Če ne bodo raje z migranti skupaj stopili.

A res? Daj link.
Kaj se po Zagrebu migranti kar sprehajajo in napadajo?

Hja, pri nas ne verjamem, da bi se tako končalo, slovenceljčki nimajo jajc….[/quote]

Ravno zaradi tega večnega babjega podjebavanja vas noben slovenček v resnici ne bo branil. Sicer pa je po mestih dovolj balkanskih mačistov z jajci, ki jih slovenceljke tako občudujete. Morda se bodo oni potegnili za vas. Če ne bodo raje z migranti skupaj stopili.[/quote]

Ne podjebavam, vprašala sem za link!

In moje izkušnje so take, da lahko z gotovostjo napišem točno to, kar sem: slovenceljni se obračate proč in se delate, da ne vidite.
Zgodba: Ko sem hodila peš od garaže pri Bavarskem dvoru v Ljubljani proti centru, me je na avtobusni postaji na Bavarskem dvoru napadel nek manijak, me najprej ogovarjal in nato začel vleči stran od ljudi na postaji (ki so gledali stran, tudi moški). Ker sem se mu upirala, me je celo zlasal in udaril. Če ne bi iz nekega avtobusa prileteli neki mulci (srednješolci) in se zapodili vanj, ne vem, kaj bi bilo.



Ravno zaradi tega večnega babjega podjebavanja vas noben slovenček v resnici ne bo branil. Sicer pa je po mestih dovolj balkanskih mačistov z jajci, ki jih slovenceljke tako občudujete. Morda se bodo oni potegnili za vas. Če ne bodo raje z migranti skupaj stopili.[/quote]

Ne podjebavam, vprašala sem za link!

In moje izkušnje so take, da lahko z gotovostjo napišem točno to, kar sem: slovenceljni se obračate proč in se delate, da ne vidite.
Zgodba: Ko sem hodila peš od garaže pri Bavarskem dvoru v Ljubljani proti centru, me je na avtobusni postaji na Bavarskem dvoru napadel nek manijak, me najprej ogovarjal in nato začel vleči stran od ljudi na postaji (ki so gledali stran, tudi moški). Ker sem se mu upirala, me je celo zlasal in udaril. Če ne bi iz nekega avtobusa prileteli neki mulci (srednješolci) in se zapodili vanj, ne vem, kaj bi bilo.[/quote]

A, daj? Kaj se po Ljubljani kar sprehajajo manijaki in ženske napadajo? Daj link!

Ne podjebavam, vprašala sem za link!

In moje izkušnje so take, da lahko z gotovostjo napišem točno to, kar sem: slovenceljni se obračate proč in se delate, da ne vidite.
Zgodba: Ko sem hodila peš od garaže pri Bavarskem dvoru v Ljubljani proti centru, me je na avtobusni postaji na Bavarskem dvoru napadel nek manijak, me najprej ogovarjal in nato začel vleči stran od ljudi na postaji (ki so gledali stran, tudi moški). Ker sem se mu upirala, me je celo zlasal in udaril. Če ne bi iz nekega avtobusa prileteli neki mulci (srednješolci) in se zapodili vanj, ne vem, kaj bi bilo.[/quote]

A, daj? Kaj se po Ljubljani kar sprehajajo manijaki in ženske napadajo? Daj link![/quote]

Kaj je zdaj, je bil napad v Zagrebu ali ne? Jaz sem napisala dogodek izpred nekaj let in ne, ni bil v kroniki, čeprav sem ga doživela. Ga tudi ne omenjam po portalih zato, da bi ljudi prepričevala, da se po Ljubljani podijo manijaki, ki napadajo ženske, napisala sem ga samo zato, da ti razložim, od kod moje mnenje o slovenceljnih, ki se bi ob napadu migrantov najbrž poskrili in pobegnili z mesta dogodka….

Torej imaš tudi ti prijateljice, ki so doživele napad s strani migrantov?

Pa kaj so to za eni ljudje, da se jih ljudje tako bojijo. Koliko beguncev je po svetu pa ne delajo takih zdrah kot ti zdajšnji begunci. Je to res samo zaradi religije, druge kulture.

Ne podjebavam, vprašala sem za link!

In moje izkušnje so take, da lahko z gotovostjo napišem točno to, kar sem: slovenceljni se obračate proč in se delate, da ne vidite.
Zgodba: Ko sem hodila peš od garaže pri Bavarskem dvoru v Ljubljani proti centru, me je na avtobusni postaji na Bavarskem dvoru napadel nek manijak, me najprej ogovarjal in nato začel vleči stran od ljudi na postaji (ki so gledali stran, tudi moški). Ker sem se mu upirala, me je celo zlasal in udaril. Če ne bi iz nekega avtobusa prileteli neki mulci (srednješolci) in se zapodili vanj, ne vem, kaj bi bilo.[/quote]

A, daj? Kaj se po Ljubljani kar sprehajajo manijaki in ženske napadajo? Daj link![/quote]

Počaki še mal, da se okrepijo,….


Po definiciji je begunec tisti, ki pobegne pred vojno vihro v prvo varno državo!
Torej med temi ljudmi ni nobenega begunca. Prvič zato, ker Slovenija še zdaleč ni prva varna država, ampak šele šesta po vrsti. Drugič zato, ker ti ljudje niso Sirijci, od koder bi zbežali pred vojno, ampak so Afganistanci, Pakistanci, ves afriški sever, pa Kosovci in Albanci. Pred nikomer ne bežijo, ampak željo doseči nemški standard, seveda na socialo in brez delovne obveznosti. Poleg tega vsak, ki se odloči za pot, od Soroševe klike dobi kilo evrov popotnice.
Le Orban je pravi čas zavohal, kaj se kuha zadaj. Razdejanje in islamizacija Evrope. Če še kdo tega ne vidi, je resnično slep. Z nami vred, s politiki na čelu, da si sami kopljemo jamo.

New Report

Close