Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Nova politična stanka Aleša Primca se bo imenovala

Nova politična stanka Aleša Primca se bo imenovala

GOD

Glas za otroke in družine

Podpiram to stranko, ker je v Sloveniji je preveč leviičarjev. Aleš Primc bo dober politik zato, ker je bil proti tem, da se da tatoplim otroke za v posvojitev.

Pa še pravi, da bi šel v koalicijo z SDS- om to je odlična novica take rabimo.

Ti napišem po domače? Prav. U rt se kavsnte, ti, primc pa majer.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)


Dobro zate.

Ti napišem po domače? Prav. U rt se kavsnte, ti, primc pa majer.[/quote]

Zakaj toliko sovraštva? In kdo je majer?

Ti napišem po domače? Prav. U rt se kavsnte, ti, primc pa majer.[/quote]

Zakaj toliko sovraštva? In kdo je majer?[/quote]
https://www.dnevnik.si/1042494881

Zakaj toliko sovraštva? In kdo je majer?[/quote]
https://www.dnevnik.si/1042494881%5B/quote%5D

Kako kredibilen je članek, ki se sklicuje na pisanje narkomana, lačnega pozornosti in maščevanja za bogvekaj, ki je opeharil kupce svoje knjige itd.?

Ta pa potrebuje psihiatra. Zdele na Pop TV: Pravi, da se je ateizem preveč razširil in da bo skušal ateiste prepričati, da bodo (ponovno) verovali v Boga, saj on pomeni ljubezen. Resno? Potegoval se bo za cerkvene zakonike (npr. prepoved splava). Ne bo šlo dragi Prinz. Z vsiljevanjem vere v Boga in srednjeveških načel si/boš izgubil veliko glasov.

Sem ateist in je ravnokar dobil moj glas. V Evropo so navozili en kup muslimanov, ki vsiljujejo svojo vero tako, da ga podpiram, da on širi primarno vero stare celine samo za proc ente sem pripralvjen iti v katoliško vero pa sem bil samo enkrat v žvljenju v cerkvi še to na eni poroki.

Sem ateist in je ravnokar dobil moj glas. V Evropo so navozili en kup muslimanov, ki vsiljujejo svojo vero tako, da ga podpiram, da on širi primarno vero stare celine samo za proc ente sem pripralvjen iti v katoliško vero pa sem bil samo enkrat v žvljenju v cerkvi še to na eni poroki.[/quote]
O čem ti govoriš? Kakšna primarna vera stare celine? Krščanstvo??

Ni šans, da iz strahu pred enimi psihopati začnem ploskat drugim psihopatom.

Podpiram ustanovitev nove stranke.

Upam, da tale primčeva stranka NIKOLI ne bo prestopila praga parlamenta!


Saj veš, da bo.

Sem ateist in je ravnokar dobil moj glas. V Evropo so navozili en kup muslimanov, ki vsiljujejo svojo vero tako, da ga podpiram, da on širi primarno vero stare celine samo za proc ente sem pripralvjen iti v katoliško vero pa sem bil samo enkrat v žvljenju v cerkvi še to na eni poroki.[/quote]
Muslimane so v evropo navozile prav Primčeve sorodne in prijateljske stranke. Merklova in Junker iz krščanske stranke.
Pa še nekaj ne veš. Muslimani so katoličanom bližje kot ateisti. Oboji verujejo v istega boga, med sabo so si bolj prijateljski kot eni ali drugi z ateisti.


Saj veš, da bo.[/quote]

Ne, jaz tega ne vem zagotovo. A ti si pa prepričana o tem? Glej samo, kako je NSi enkrat izpadla iz parlamenta, pa se je potem Ljudmila morala kar pošteno truditi, da jih je spet pripeljala nazaj noter. Ni ravno enostavno prestopiti praga parlamenta, moraš imeti določen procent volivcev. Primc bo jemal glasove od Jajota in Ljudmile, v veliki večini od levo usmerjenih volivcev ne bo dobil glasov. Ali pa poglej Jelinčičevo stranko – oni so izpadli ven in ne morejo več priti nazaj.
Upanje vseeno ostaja, da mu ne bo uspelo priti noter. Bomo pa videli.

Ne bo jemal glasov samo od SDS in NSi. Tudi levičarji bodo glasovali zanj, tako kot so glasovali proti na referendumu o pravicah homoseksualcev.

Primc ima zelo dobro strategijo in ga ne smemo podcenjevati. Stavi na klasične družinske vrednote, na nekaj, na kar so vsi po vrsti v zadnjem času pozabljali.

Ne bo jemal glasov samo od SDS in NSi. Tudi levičarji bodo glasovali zanj, tako kot so glasovali proti na referendumu o pravicah homoseksualcev.

Primc ima zelo dobro strategijo in ga ne smemo podcenjevati. Stavi na klasične družinske vrednote, na nekaj, na kar so vsi po vrsti v zadnjem času pozabljali.[/quote]

Noben pravi levičar ne bo glasoval za verskega blazneža!

Sem ateist in je ravnokar dobil moj glas. V Evropo so navozili en kup muslimanov, ki vsiljujejo svojo vero tako, da ga podpiram, da on širi primarno vero stare celine samo za proc ente sem pripralvjen iti v katoliško vero pa sem bil samo enkrat v žvljenju v cerkvi še to na eni poroki.[/quote]
O čem ti govoriš? Kakšna primarna vera stare celine? Krščanstvo??
[/quote]

Še ena, ki ne more prebolet, da poganstva v Evropi ni zamenjal islam. Zgin v Saudsko Arabijo, pa tam flozaj o primarni veri!

Ne bo jemal glasov samo od SDS in NSi. Tudi levičarji bodo glasovali zanj, tako kot so glasovali proti na referendumu o pravicah homoseksualcev.

Primc ima zelo dobro strategijo in ga ne smemo podcenjevati. Stavi na klasične družinske vrednote, na nekaj, na kar so vsi po vrsti v zadnjem času pozabljali.[/quote]

Noben pravi levičar ne bo glasoval za verskega blazneža![/quote]

Ne podcenjuj človeka, ki je dobil vsaj dva referenduma. Lahko ga ne maraš, vendar njegove poglede vsaj delno ali v celoti podpira veliko ljudi. Zadnji referendum poglej.
Javno so se mnogi izrekali za pravice homoseksualcev, v intimi volitev pa so obkrožili proti, ker jim je ideja posvajanja otrok s strani gejev mučna. Lahko ti je to všeč ali ne, ampak taka je slovenska realnost.

Ne bo jemal glasov samo od SDS in NSi. Tudi levičarji bodo glasovali zanj, tako kot so glasovali proti na referendumu o pravicah homoseksualcev.

Primc ima zelo dobro strategijo in ga ne smemo podcenjevati. Stavi na klasične družinske vrednote, na nekaj, na kar so vsi po vrsti v zadnjem času pozabljali.[/quote]

Noben pravi levičar ne bo glasoval za verskega blazneža![/quote]

Kdo pa je pravi levičar?

Evo, jaz se javim, pa naj me prepriča. Mu dam kolikor časa rabi,( seveda plačanega), naj me
prepričuje kolikor mu duša da.
Če me uspe krstiti, se vpišem v njegovo stranko.

Noben pravi levičar ne bo glasoval za verskega blazneža![/quote]

Kdo pa je pravi levičar?[/quote]

Ja, pravzaprav je to dobro vprašanje. Neke prave, bolj “trde” levice pri nas sploh ni. Še najbližje temu je Združena levica. Židanovi socialdemokrati so bolj kot ne SALONSKI levičarji, SMC pa nikakor nima nič levičarskega v sebi, ne glede na to, kaj blejejo SDS-ovci in njihova medijska trobila.

Pasivnost ljudi je bistvenega pomena pri volitvah in referendumih.

Pri nizki udeležbi (36{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} – novela zakona ozakonski zvezi …. ).

Žal moram potrditi, da je zaradi tega vsak izid mogoč.


Saj veš, da bo.[/quote]

Ne, jaz tega ne vem zagotovo. A ti si pa prepričana o tem? Glej samo, kako je NSi enkrat izpadla iz parlamenta, pa se je potem Ljudmila morala kar pošteno truditi, da jih je spet pripeljala nazaj noter. Ni ravno enostavno prestopiti praga parlamenta, moraš imeti določen procent volivcev. Primc bo jemal glasove od Jajota in Ljudmile, v veliki večini od levo usmerjenih volivcev ne bo dobil glasov. Ali pa poglej Jelinčičevo stranko – oni so izpadli ven in ne morejo več priti nazaj.
Upanje vseeno ostaja, da mu ne bo uspelo priti noter. Bomo pa videli.[/quote]
Tip je žleht, ni pa neumen. Za sabo ima vojsko babic, tašč in raznih dobrih ljudi, ki iščejo alternativo zmedenim levičarjem in fašističnemu Velikemu vodji. Ne boš rekel, da je tisti, ki se zavzema za otroke in družine, slab človek?! (To sem njega citirala.) Postavil je vrednote na prvo mesto. V imenu teh vrednot bo lahko v naslednji fazi tako in drugače masakriral Slovence, ampak en red pa mora bit, a ne?

Kdo pa je pravi levičar?[/quote]

Ja, pravzaprav je to dobro vprašanje. Neke prave, bolj “trde” levice pri nas sploh ni. Še najbližje temu je Združena levica. Židanovi socialdemokrati so bolj kot ne SALONSKI levičarji, SMC pa nikakor nima nič levičarskega v sebi, ne glede na to, kaj blejejo SDS-ovci in njihova medijska trobila.[/quote]

Eh ja, še ena opranoglava fdv-jevka.

Primc je faca!
Eden redkih ljudi, ki je še ostal normalen človek.
Ker pri teh levičarjih, ki so ugrabili slovenske medije, saj se borijo samo še za migrante, za cigane, za izbrisane, za splav, pa za pëdre, za lezbijke….je pol slovencev že čist zahojenih do amena.

New Report

Close