Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek pred napadom niso rekli ničesar

pred napadom niso rekli ničesar

Kopirano iz spleta: “Migranti so se v tistem trenutku obrnili proti njima. Ena izmed žrtev, Andrew, je povedal: “Bilo jih je približno 30, vsi so se obrnili in me naenkrat napadli.” 21-letnik je še dodal, da migranti pred napadom niso rekli ničesar, samo nenadoma je dobil udarec v glavo, nato pa so ga zbrcali in pretepli s pasovi. Utrpel je več poškodb glave, nos pa so zlomili tudi njegovemu sodelavcu Nathanu. “Na Nathana so se spravili, ker mi je skušal pomagati.” Reševalno vozilo je nato odpeljalo oba huje poškodovana v bolnišnico.

Zdej pa mene zanima kako boste reagirali, ko se bo zgodilo vam? Rok1 in ostali mirovniki…

A tebi se pa ne more? Si tok lep al kaj, da te bodo pustili pri miru? Ali se jim boš hinavsko v rit zavlekel? Kar pa v bitvu že počneš, saj vztrajno pišeš, da komaj čakaš, da pridejo.

Kaj bo , če bo in kaj ne bo, če bo…
Ko prideš do mostu, ga preskoči.Zdaj pa nehaj filozofirat in uživaj svoj miren dan.

Prav njega so si izbrali,ker vejo,da bo od države lahko zahteval odškodnino.

Zrežirano za crknit.

Tudi v sloevniji so se pojavila neka namigovanja o vlomih migrantov v hiše.Ne da so migranti še dober čut imajo kdaj čez dan vlomit v hišo in vejo kje je denar.Nič drugega jih ne zanima.

Smešno.

Prav njega so si izbrali,ker vejo,da bo od države lahko zahteval odškodnino.

Zrežirano za crknit.

Tudi v sloevniji so se pojavila neka namigovanja o vlomih migrantov v hiše.Ne da so migranti še dober čut imajo kdaj čez dan vlomit v hišo in vejo kje je denar.Nič drugega jih ne zanima.

Smešno.[/quote]

Pogrešam statistiko koliko migrantov je že zaposlenih in koliko davkov so že prispevali družbi v katero so se integrirali. Ker drugače si ne znam predstavljati po kaj k nam hodijo, razen živet na tuj račun in delat pizdarije.

A je katera država sprejemnica migrantov sploh že kakšno tovrstno statistiko objavila?

Prav njega so si izbrali,ker vejo,da bo od države lahko zahteval odškodnino.

Zrežirano za crknit.

Tudi v sloevniji so se pojavila neka namigovanja o vlomih migrantov v hiše.Ne da so migranti še dober čut imajo kdaj čez dan vlomit v hišo in vejo kje je denar.Nič drugega jih ne zanima.

Smešno.[/quote]

O vlomih v počitniške hiše je bilo objavljeno na rtv cca 14 dni nazaj. Kradli so predvsem hrano ….

Ne poznam zgodbe, a ne mešaj me v skupine strogo prepričanih karkoli.
Jaz počakam, da drugi začnejo, če si upajo, a potem udarim nazaj močno. Verjetno bi bilo tudi v takem primeru tako – če bi preživel. Proti 30 se pač ne moreš branit brez orožja.

Vem sicer da je mir pomembna vrednota in sem vedno zanj, a to ne pomeni da ne znam ali zmorem tudi česa drugega.

predvsem si je za zamisliti: bilo jih je 30!

Pri napadu 1:1 ( eden na enega) je to vsakdanja možnost.

ampak 30!

to je že banda.

Ne poznam zgodbe, a ne mešaj me v skupine strogo prepričanih karkoli.
Jaz počakam, da drugi začnejo, če si upajo, a potem udarim nazaj močno. Verjetno bi bilo tudi v takem primeru tako – če bi preživel. Proti 30 se pač ne moreš branit brez orožja.

Vem sicer da je mir pomembna vrednota in sem vedno zanj, a to ne pomeni da ne znam ali zmorem tudi česa drugega.[/quote]

;-)))) No pa počakajmo da bojo drugi začeli…;-))) Se že veselim!

Samo kot primer na osebni ravni: Jaz uletim k tebi kar mi sicer ne braniš, a ko te bom začela v tvojem domu s tvojim kuhinjskim nožem po bajti lovit, boš pa zmožen in znal tudi kaj drugega?

Jaz bom pa takole: samo približaj se mojim in našem imetju, boš to že na sosedovi ali državni zemlji obžaloval. Če boš sploh lahko…

Rok, nič osebno, ampak taki ste kolaboranti welkomarc, oboji pa izdajalci lastnega naroda in njegovega blagor.

Kje ste se pa 91. skrivali?

He, he… glede primera; Ti kar poskusi. Če ti uspe, ti bom še čestital.
Lahko mi verjameš da dobrih 20 let treningov ima nekaj posledic in če bi bil res dobre volje bi ti končala samo z zlomljenim kolenom ali izpahnjeno ramo.
Razen seveda če si treniran specialec, potem bi naj*** jaz.

Hja… ravno toliko kot smo takšni nekaki kolaboranti, sodite drugi med hujskače. Jaz pač ne obsojam ljudi kar povprek, predvsem pa ne hujskam množic – pa čeprav na tvoj drugi odstavek gledam podobno; le dopuščam nekoliko več. Približaš se lahko, lahko greš tudi mimo, lahko se pogovarjamo, a ko se zgodi karkoli zlonamernega… od tu dalje velja tvoja izjava.

91…, pa blizu barikad in poskrbeli smo za starejše in dom. Za kaj več smo bili še malce premladi in izven toka.

He, he… glede primera; Ti kar poskusi. Če ti uspe, ti bom še čestital.
Lahko mi verjameš da dobrih 20 let treningov ima nekaj posledic in če bi bil res dobre volje bi ti končala samo z zlomljenim kolenom ali izpahnjeno ramo.
Razen seveda če si treniran specialec, potem bi naj*** jaz.

Hja… ravno toliko kot smo takšni nekaki kolaboranti, sodite drugi med hujskače. Jaz pač ne obsojam ljudi kar povprek, predvsem pa ne hujskam množic – pa čeprav na tvoj drugi odstavek gledam podobno; le dopuščam nekoliko več. Približaš se lahko, lahko greš tudi mimo, lahko se pogovarjamo, a ko se zgodi karkoli zlonamernega… od tu dalje velja tvoja izjava.

Bravo!

91…, pa blizu barikad in poskrbeli smo za starejše in dom. Za kaj več smo bili še malce premladi in izven toka.[/quote]

A praviš da hujskam? Pa že pa že… Sam se ti sanja ne koga in na kaj…

Ti, sam tale tovornjakar pa obiskovalec razstave sta se pa kar precej približala ane de? Sam… zgleda da se nočjo prav preveč pogovarjat…

Ja, to pravim. Včasih tako zveniš.

In ja, ta dva sodita med tiste odstotke, ki so za odstrel. Saj nista edina. Samo tu je vedno problem; želiš imeti na vesti 100 ljudi, vedoč, da jih bo od tega najbrž vsaj 80 nedolžnih?

Ja, to pravim. Včasih tako zveniš.

In ja, ta dva sodita med tiste odstotke, ki so za odstrel. Saj nista edina. Samo tu je vedno problem; želiš imeti na vesti 100 ljudi, vedoč, da jih bo od tega najbrž vsaj 80 nedolžnih?[/quote]

Tudi jaz sem mnejnja, da hujska ljudi in napeljuje na vse sorte. Sam pa bo pobegnil v prvo jamo ali pa sem jim do tal priklonil!

z lajšto bi kakemu aktivistu ali kurbetini zmaličil rilec

New Report

Close