Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Marjan Šarec bo kandidiral za predsednika republike

Marjan Šarec bo kandidiral za predsednika republike

Kako pa bo to zgledalo? Bo oponašal Serpetinška? No, vsekakor bolje kot Barbika.

Kot župan mesta Kamnik se je kar dobro izkazal kolikor sem seznanjena s tem. Pa dober govorec je.Tako da… Pa spet bi potem imeli najlepšega predsednika daleč naokoli… :).

Ne bo izvoljen, ker bo potem delati pošteno, kar pri nas ni zaželeno!
Ga bomo kar v Kamniku obdržali!

nova
Uredništvo priporoča

Naj kandidira za predsednika vlade, bo bolje, predsednik države nima nobene moči, tako da… Jaz bi potem verjetno celo po dolgih letih šla celo na volitve… 😉

A ni on župan


In to odličen!

Naj kandidira za predsednika vlade, bo bolje, predsednik države nima nobene moči, tako da… Jaz bi potem verjetno celo po dolgih letih šla celo na volitve… ;)[/quote]
sem na to pomislila najprej. Sem tudi iz CE, ampak kolikor sem slišala in tudi njega poslušala, se bi mi zdel kar pravšnji za pred. vlade. Škoda da vsaj predsednika vlade ne moremo kar državljani direktono zvoliti.

Če je sposoben, naj gre delat v gospodarstvo! Kaj se bo samo v javni upravi valjal.

če je sposoben, mu bodo itak preprečili poštenost


In to odličen![/quote]

Se popolnoma strinjam!
Čeprav sem iz druge občine.Sosednje.


In to odličen![/quote]

No, pa naštej njegove odlike.


In to odličen![/quote]

Se popolnoma strinjam!
Čeprav sem iz druge občine.Sosednje.[/quote]

kje je zdai bratsvo i jedinstvo? Namest da bi vsi meli nekaj od Serpentiška, pardon Šareca mate sam tisti iz njegovega okoliša. Zakaj ga ne podprete pri ideji kot jekandidatura za predsednika države ali vlade, da bi tud tisti ki nismo iz Kamnika meli neki od njega? MOžakar ne zgleda napače, neumnosti tud verjetno ne dela, nekih hudih križev/grehov ne nosi s sabo….top izbira.

Bodte no mal socialno čuteči pa mu dovolte ni podprite idejo o kanidaturi šarec za presidente države/vlade

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Se popolnoma strinjam!
Čeprav sem iz druge občine.Sosednje.[/quote]

kje je zdai bratsvo i jedinstvo? Namest da bi vsi meli nekaj od Serpentiška, pardon Šareca mate sam tisti iz njegovega okoliša. Zakaj ga ne podprete pri ideji kot jekandidatura za predsednika države ali vlade, da bi tud tisti ki nismo iz Kamnika meli neki od njega? MOžakar ne zgleda napače, neumnosti tud verjetno ne dela, nekih hudih križev/grehov ne nosi s sabo….top izbira.

Bodte no mal socialno čuteči pa mu dovolte ni podprite idejo o kanidaturi šarec za presidente države/vlade[/quote]

Sicer ne sodelujem v nobenih političnih temah.
Vendar je Marjana Šarca preškoda za lutko v drugih rokah.


In to odličen![/quote]

Zaposleni na občini so drugega mnenja. So padale prijave zaradi degradiranja in šikaniranja.

kje je zdai bratsvo i jedinstvo? Namest da bi vsi meli nekaj od Serpentiška, pardon Šareca mate sam tisti iz njegovega okoliša. Zakaj ga ne podprete pri ideji kot jekandidatura za predsednika države ali vlade, da bi tud tisti ki nismo iz Kamnika meli neki od njega? MOžakar ne zgleda napače, neumnosti tud verjetno ne dela, nekih hudih križev/grehov ne nosi s sabo….top izbira.

Bodte no mal socialno čuteči pa mu dovolte ni podprite idejo o kanidaturi šarec za presidente države/vlade[/quote]

Sicer ne sodelujem v nobenih političnih temah.
Vendar je Marjana Šarca preškoda za lutko v drugih rokah.[/quote]

mam občutek da se model ne bi pustu komandirat…mogoče bi sm in tja kdo nanj poskušal vplivat, sam bi verjento zlo hitro pokasiral kar mu gre. Konc koncev možakar je moral začet delat iz nule, šenkanega nima nič, dnar mu pa tud ne raste na drevju kot nekaterim drugim.

Pa službenega audija bi lahk za traktor z reduktorjem zamenju, pa mladež učil uporabe traktorja …..serpentinšekpresssssss

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Sicer ne sodelujem v nobenih političnih temah.
Vendar je Marjana Šarca preškoda za lutko v drugih rokah.[/quote]

mam občutek da se model ne bi pustu komandirat…mogoče bi sm in tja kdo nanj poskušal vplivat, sam bi verjento zlo hitro pokasiral kar mu gre. Konc koncev možakar je moral začet delat iz nule, šenkanega nima nič, dnar mu pa tud ne raste na drevju kot nekaterim drugim.

Pa službenega audija bi lahk za traktor z reduktorjem zamenju, pa mladež učil uporabe traktorja …..serpentinšekpresssssss[/quote]

Kučan in njegova udbomafija vsakega okomandira. Tudi Janša je v slovenskem postkomunizmu ves čas v politiki samo zato, ker mu Murgle to dovolijo. Ker za komuniste dela. Drugače bi ga že pospravili, kot so Krambergerja.


In to odličen![/quote]

Zaposleni na občini so drugega mnenja. So padale prijave zaradi degradiranja in šikaniranja.[/quote]

Vprašanje.Nekateri se za vsako figo čutijo degradirane in šikanirane,človek ne bi verjel, če ne bi videl in doživel.Misliš si : Saj ni res, pa je!

Nekateri imajo res glave obrnjene naokoli…


In to odličen![/quote]

No, pa naštej njegove odlike.[/quote]
Malo časopise beri! Sam ne une v cirilici!



No, pa naštej njegove odlike.[/quote]
Malo časopise beri! Sam ne une v cirilici![/quote]

A tebi morajo brezcirilični novinarji pisat, kaj lahko razmišljaš? Ne znaš sam odgovorit na zastavljeno vprašanje?


In to odličen![/quote]

Zaposleni na občini so drugega mnenja. So padale prijave zaradi degradiranja in šikaniranja.[/quote]
Samo nobena ni uspela! Pod Šarcem se dela, kar se vidi po občini!
Stari kadri so mislili, da bodo delali tako kot pod prejšnjim, ki je bil čisto vijoličast od pijače!


Malo časopise beri! Sam ne une v cirilici![/quote]

A tebi morajo brezcirilični novinarji pisat, kaj lahko razmišljaš? Ne znaš sam odgovorit na zastavljeno vprašanje?[/quote]

http://www.kamnik.si/zupan

Zaposleni na občini so drugega mnenja. So padale prijave zaradi degradiranja in šikaniranja.[/quote]
Samo nobena ni uspela! Pod Šarcem se dela, kar se vidi po občini!
Stari kadri so mislili, da bodo delali tako kot pod prejšnjim, ki je bil čisto vijoličast od pijače![/quote]

neki tazga ma zdej KR…..a službenga golfa so že poklapali (če mogoče veš)?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/



No, pa naštej njegove odlike.[/quote]
Malo časopise beri! Sam ne une v cirilici![/quote]

…totalen bedak, a veš to pacov?

In izvoljen bo! Čeprav zanj bi take videla, da bi bil premier, ker je odličen kot župan. Pa nisem iz Kamnikay

No,se en kucanov Ritoliznik z namenom:Slovenija je zmesana!Upam,da bo izvoljen,da se sprostimo ob vseh teh polizanih politikih,ki ne vidijo dalje od svojega zepa.Upam,da vsi pokrepajo,da lahko pridejo novi lukeci(uni ta stari ali pa mladi),da bo zacvetel nov komunizem v kpzji sloveniji

New Report

Close